C5-03 Hard Format Atmak İsteyenLeR Buraya (ResimLi)

Sponsorlu Bağlantılar

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
dedigin uygulamarı vs yüklerken sormadan direk hafıza kartına mı yüklenmesi

Yok Format attın diyelim ondan sonra sana dediğim aio patchi yükle yuklerken orda bi sürü seçenekler var ben ordan sadece change cache e yi işaretledim böylece tarayıcının önbelleğıni e ye yönlendirmiş oldum, bütün uygulamalarıda hafıza kartına kendim yükledim, c de hala 63 mb yer var, yer açısından söyledim... :oke:

watercity

watercity

Üye

Yok Format attın diyelim ondan sonra sana dediğim aio patchi yükle yuklerken orda bi sürü seçenekler var ben ordan sadece change cache e yi işaretledim böylece tarayıcının önbelleğıni e ye yönlendirmiş oldum, bütün uygulamalarıda hafıza kartına kendim yükledim, c de hala 63 mb yer var, yer açısından söyledim... :oke:

hocam yok olmuyor elim agrıdı tuşlara basmaktan format filan yok ama nasıl yapıcam

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
hocam yok olmuyor elim agrıdı tuşlara basmaktan format filan yok ama nasıl yapıcam

Hattını Çıkar, Telefon Kapalıyken Ses Açma Tuşu, Kilit Tuşu, Yeşil Tuşa Basılı Tut Daha Sonra Kırmızı Tuşa Bas Hiç Birinden Elini Çekme Nokia Yazısının Geçmesini Bekle... :oke:

bthn_997

bthn_997

Üye
şansa bak yaw :D

Del Rey

Del Rey

Üye
Teşekkürler :oke: Gerçekten işime yarayacaktır :) Beğendim ;)

Del Rey

Del Rey

Üye
Sevinmene sevindim :d:

iskader

iskader

Üye

üstad şu aıo patch dediğim programı bizede link versen biz dekullansak

kadirgursoy

kadirgursoy

Üye
dostum aio patch signed yokmu? Sertifikamız daha yokta!

k10061987k

Üye
arkadaşlar çok alakasız ama bir sorum olacak cepten giriyorum yeni konu açamadım

----------Eklendi @ 22:39:17 ---------- Yazıldı @ 22:37:18 ----------

5800 tel.imle pc suit ile eski bi masa üstü pc yebağlanıp internete falan 1-2 kez girmiştim birkaç gün sonra denedim olmadı tel.i görmedi yüklenmedi bluetooth ile bağlayınca gördü ama dosya aktarımı falan etkin olsada internete girmedi modem yok dedi bende pc ye format attırdım

----------Eklendi @ 22:41:06 ---------- Yazıldı @ 22:39:17 ----------

ama formattan sonra daha kötü oldu artık bluetooth da tel.i görmüyo nasıl şey anlamadım çok uğraştık olmuyor son çare tel.e hard format attım ve hafıza kartınıda biçimlendirdim zaten çok kasmaya kendi kendine kapanmaya başlamıştı

----------Eklendi @ 22:45:02 ---------- Yazıldı @ 22:41:06 ----------

formattan sonra hafıza kartı kafayı yedi bluetoothla başka telden aldığım bi şarkıyı kaydetmedi sonra baktım dosya yöneticisinde görünüyordu, galeriye giremiyorum veritabanı bozuk diyor, müzik çalarda şarkılar dosyasında 2 tane bilinmeyen bozuk dosya var ne açılıyor ne siliniyor ne geri dönülüyor donup kalıyor, netten oviden hiçbişe inip kaydolmuyor, uygulamalardan güncellemeye giriyorum tekrar uygulamalara dönüyor bunlar gözlemleyebildiklerim

----------Eklendi @ 22:47:24 ---------- Yazıldı @ 22:45:02 ----------

bugün oldu bu sorun ve nasıl halledicem bilmiyorum zaten bilgisayar işine canım sıkıldı birde bu çıktı kendimde beceremiyorum yok yere para verip duruyorum hafıza kartı pc de formatlanıyormuş sanırım ama bende aparat yok. Parça parça yazdım kusura bakmayın ama uzun süre yazarsam tekrar giriş isteyip hepsi siliniyor kusura bakmayın. Cevaplarsanız çok sevinirim.

cellat_man

Üye
merb c5 03. aldım daha önce bu tarz telefon hiç kullanamdım meraktan olsa gerek oviden kms 09 diye enti virus indirdim telefon çok ağır oldu açılık kapnadı falan filan.. dediğin tuşlara bastım evet bişeyler oldu :D ama halen eskisi gibi değil bazı uygulamalara girince ağır gibi
2. oalrakta şimdi ben bu tuşlara basıp format attım o lanet antivirüs tamamen gitti dimi kalıntıları falan varmıdır

----------Eklendi @ 19:35:28 ---------- Yazıldı @ 19:27:15 ----------

aklımdayken şunuda sorayım telefonu aldığım gün 2gb sd hafıza kartının içinde ki dasyaların hepsini pc ye kopyaladım telefon ordaki dosyaları kullanıyomu silsem bişey olurmu

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
merb c5 03. aldım daha önce bu tarz telefon hiç kullanamdım meraktan olsa gerek oviden kms 09 diye enti virus indirdim telefon çok ağır oldu açılık kapnadı falan filan.. dediğin tuşlara bastım evet bişeyler oldu :D ama halen eskisi gibi değil bazı uygulamalara girince ağır gibi
2. oalrakta şimdi ben bu tuşlara basıp format attım o lanet antivirüs tamamen gitti dimi kalıntıları falan varmıdır

----------Eklendi @ 19:35:28 ---------- Yazıldı @ 19:27:15 ----------

aklımdayken şunuda sorayım telefonu aldığım gün 2gb sd hafıza kartının içinde ki dasyaların hepsini pc ye kopyaladım telefon ordaki dosyaları kullanıyomu silsem bişey olurmu

Format attıysan o antivirüsten eser kalmamıştır. Hafıza kartındakileride telefon kullanmaz silebilirsin... :oke:

Üst Alt