C5-03 Hard Format Atmak İsteyenLeR Buraya (ResimLi)

Sponsorlu Bağlantılar

cellat_man

Üye
eyvallah kardesim saol çok yardımcı oldun..

watercity

watercity

Üye
bu program pcde açılan bi exe ne işe yarıyo çözmüşde degilim :)

cglyn_kya

Üye
olmuyo denedim..

----------Eklendi @ 13:27:09 ---------- Yazıldı @ 13:10:04 ----------

pardon yeni okudum telefonu kapatıp yapmak gerekiyomuş onu da deneyecem kısmetse:ehe

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
olmuyo denedim..

----------Eklendi @ 13:27:09 ---------- Yazıldı @ 13:10:04 ----------

pardon yeni okudum telefonu kapatıp yapmak gerekiyomuş onu da deneyecem kısmetse:ehe

Çalışıyor Yazdıklarımı Uygula :oke:

cglyn_kya

Üye

Çalışıyor Yazdıklarımı Uygula :oke:

bu yaptığımız hard format mı yoksa soft format mı bi de bunu yaptıktan sonra bişey yüklemeye gerek var mı telefon yazılımı gibi yoksa direk kendi formatı atıp açılıyomu telefon. bi de son olarak=)) benim tel bluetoottan bişey göndermiyo gönder diyince kiltleniyo bunu çözmek için hard format mı soft format mı atmalıyım acaba???

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
bu yaptığımız hard format mı yoksa soft format mı bi de bunu yaptıktan sonra bişey yüklemeye gerek var mı telefon yazılımı gibi yoksa direk kendi formatı atıp açılıyomu telefon. bi de son olarak=)) benim tel bluetoottan bişey göndermiyo gönder diyince kiltleniyo bunu çözmek için hard format mı soft format mı atmalıyım acaba???

Burdaki Hard Format. Hard Format Attıktan Sonra Telefon İçin Bi Şey Yüklemene Gerek Yok Kendi İstediğin Programları Yüklersin. Opera, Nimbuzz vs. Bende Bluetooth iLe Arkadaşa Oyun Gönderirken Kilitlendiydi Ama Arkadaşın Telefonu Samsungdu Gönderirken Reset Atıyodu O Reset Attıktan Sonra Benimki Kilitleniyordu. Şunu Da Söyleyim Hard Format Atmadan Önce Hafıza Kartındakileri Pc Ye Kopyala Format Attıktan Sonra Senden Hafıza Kartı İsteyecek Şifre Koymamama Rağmen Benden Şifre İstedi Bulamadım Biçimlendirmek Zorunda Kaldım Hafıza Kartını... :oke:

cglyn_kya

Üye
teşekkürler o zaman ben bi soft format atıyım düzelmezse bi de hard format atarım=))

serkan-altas35

Üye
abi çok saol yaa valla süper işime yaradı

voko06

Üye
Ya hard format ne işimize Yarıycak Bi detaylı anlatırsan Sevinirim Dostum ?

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Teşekkürler Güzel Bir Anlatım:d:

igleoo

igleoo

Üye
teşekkürler :evet: ne güzel şu internet olayı bi dakkada gogul amcaya soruyon buluyor anınca cevap güzel insanların bilgilerini paylaşması dahada güzel oluyor elinize gönlünüze sağlık:bigstar:

Joker.

Joker.

Üye
bende bluetooth sorunu var çozer mi ve hafıza kartını ve oyunları temizlermi

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
bende bluetooth sorunu var çozer mi ve hafıza kartını ve oyunları temizlermi

O Açtığın Konuya Cevap Yazdım X-Plorer İle Gönder Format Atınca Telefonundaki Bütün Herşey Silinir Sadece Ovi Client Kalır ( Mağaza ). Eğer Atarsan Verilerini Yedekle :oke:

----------Eklendi @ 14:16:52 ---------- Yazıldı @ 14:15:15 ----------

teşekkürler :evet: ne güzel şu internet olayı bi dakkada gogul amcaya soruyon buluyor anınca cevap güzel insanların bilgilerini paylaşması dahada güzel oluyor elinize gönlünüze sağlık:bigstar:

:rica: :bigstar:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
bu ıkı ettı hep sans eserı bseyler buluyosun:d:
saol bu arada :D:oke:

Üst Alt