Bu Sitede Satılan Ürünler Orjinal mi?

Sponsorlu Bağlantılar

darkleader

darkleader

Üye
    Konu Sahibi
Bu Sitede Satılan Ürünler Orjinal mi?
Az önce Facebookta önerilen gönderilerin arasında gördüm.
Tel.fiyatları müthiş uygun.Samsung'un yetkili satıcısı gibi gösteriyorlar kendilerini.İletişim numaralarını aradım çıkan yok.
Samsung Müşteri Hizmetlerini aradım bizim ile alakası yok dediler.

Bunlarin sattıkları ürünler REPLICA mıdır. Bilgisi oln var mı.
Teşekkürler.

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Site fake zamanında araştırdım hatta sitede 9-10 ay önce filan İletişim bölümü yokmuş :ehe , herkes fake dedikten sonra alanların kapısına gelmediğini söyledikten sonra koymuşlar inandırıcı olsun diye..

• Beğen
Tepkiler: darkleader
Ccihat67

Ccihat67

Üye
Radyodan al Televizyondan al burdan alma :nono:

• Beğen

senerays

Üye
Bugün facebookta dediğiniz siteyle ben de karşılaştım. Sayfanın alt kısmındaki numarayı aradım sordum, telefonların replika olmadığını teşhir ürünü ufak hatalı üretim olduğunu o yüzden ucuz fiyat olduğunu söylediler. Daha sonra da iki sefer aradılar, ilgili davrandılar. Ben de sipariş verdim ama internette bu siteyle ilgili başka bilgi bulamadım.Ürünün orjınal oldugunu idda ediyorlar, ve kapıda nakit ödeme yapabileceğimi söylüyorlar. Ürünün orjinalliğini nasıl anlayabilirim? Sahtekarlık olabilir mi?
Samsung note 2'ının fiyatı 449

darkleader

darkleader

Üye
    Konu Sahibi
Bugün facebookta dediğiniz siteyle ben de karşılaştım. Sayfanın alt kısmındaki numarayı aradım sordum, telefonların replika olmadığını teşhir ürünü ufak hatalı üretim olduğunu o yüzden ucuz fiyat olduğunu söylediler. Daha sonra da iki sefer aradılar, ilgili davrandılar. Ben de sipariş verdim ama internette bu siteyle ilgili başka bilgi bulamadım.Ürünün orjınal oldugunu idda ediyorlar, ve kapıda nakit ödeme yapabileceğimi söylüyorlar. Ürünün orjinalliğini nasıl anlayabilirim? Sahtekarlık olabilir mi?

İmei sorgulatırsan ithal eden sirketin ismi görünüyor.

restmod

restmod

Üye
Bu gibi sitelere kanmayin yazdiklari telefon ozellikleri bile tutarsiz.
Ornegin s3 icin 12mp kamera bluethoot v3.0 var yazmis ama gercekte 8mp kamera ve bluethoot 4.0 var.
Hadi diyelim ki dedikleri gibi teshir urunu yada ufak hatali mallar olsun. Sitede 2 yil garantili yazmis ama teshir urunu yada hatali malin hicbir zaman garantisi olmaz.
Bunlardan sitenin gercek olmadini anlayabilirsiniz.

• Beğen
samoyonika

samoyonika

Üye
ürün gelince buradan bilgilendirir misiniz

Akıncı

Akıncı

Üye
449 a note2 :d: replicadır

by-pegasus

Üye
Bizim arkadaş bir tane siteden telefon almış hakiki s3 nasıl verdiler 199 tl ye anlamadım :allalla:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Arkadaşlar lütfen ucuza alacağım diye yangından mal kaçırır gibi atlamayın şu telefonlara.Sonra verdiğiniz paranın peşine düşerseniz alabilirseniz ne mutlu..
Ayrıca siteye baktım ürünlerin tamamı taklittir.Faturasız-kayıtsız orjinal mallar değiller.Basit taklitler.

Astrosman

Astrosman

Üye
Replica o ürünler..

maskedboy

maskedboy

Üye
allah aşkına ya küfür edesim geldi yeter artık yurt dışında galaxy s4 bile 500-600 dolar sazan mısınız ? bunların hepsi sahte daha doğrusu çöp bunlar sakın almayın

darkleader

darkleader

Üye
    Konu Sahibi
allah aşkına ya küfür edesim geldi yeter artık yurt dışında galaxy s4 bile 500-600 dolar sazan mısınız ? bunların hepsi sahte daha doğrusu çöp bunlar sakın almayın

Ne ayaksın lan sen?
Kime ne hakla küfrediyorsun? birde sazan falan yazmış...Adam gibi cevap yazıyorsan yaz,yazmıyorsan bas git.

fk555897

fk555897

Üye
Ne ayaksın lan sen?
Kime ne hakla küfrediyorsun? birde sazan falan yazmış...Adam gibi cevap yazıyorsan yaz,yazmıyorsan bas git.

Arkadaş doğru yazmış. Bizim milletimiz başına birşey gelmeyince akıllanmıyor.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Lütfen hitabımıza dikkat edelim.

darkleader

darkleader

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaş doğru yazmış. Bizim milletimiz başına birşey gelmeyince akıllanmıyor.

Kimsenin birşey aldığı yok.Sadece araştırıp bilgi alıyoruz bilgisi olanlardan .Ukalalığın luzumu yok.Herkes ağzından çıkanı bilmeli değil mi!

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Kimsenin birşey aldığı yok.Sadece araştırıp bilgi alıyoruz bilgisi olanlardan .Ukalalığın luzumu yok.Herkes ağzından çıkanı bilmeli değil mi!

Haklısın sende cevap verme böyle durumlarda şikayet edebilirsin.

• Beğen

Üst Alt