Browser Havuz Topu Görünümü [Mod]

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Browser Havuz Topu Görünümü [Mod]

Kullanımı: İster Nokia Cooker İle Core / Resource / Apps nin İçine Atın Değişimi Onaylayın Ve Paketleyip Yeni Core İle Flaşhlayınız,
İstersenizde Joshlog Mod Uygulayıp E / Resource / apps nin İçine Atıp Telefonu Yeniden Başlatın.

Not: Seçenekler İconu İçin Avkonu Editlemeniz Gerekmektedir.
Ekte Verdiğim Klasörün İçinde Gerekli Svg Dosyası Vardır...

Yaren_dede Düzenleme

http://www.maxicep.com/attachments/163368d1375598104/

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede ve MaxipmaN

smh60

smh60

Üye
:tşk:

Anil-D

Anil-D

Üye

- - - Eklendi - - -

johnlosh mod ise yaramadı

Anil-D

Anil-D

Üye
e c attım olmadı bende

MaxipmaN

Üye
donan browserda işe yaramaz ama emeğin için :tşk:

Anil-D

Anil-D

Üye
evet keşke donmasa

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
yaren_dede

yaren_dede

Üye

Kullanımı: İster Nokia Cooker İle Core / Resource / Apps nin İçine Atın Değişimi Onaylayın Ve Paketleyip Yeni Core İle Flaşhlayınız,
İstersenizde Joshlog Mod Uygulayıp E / Resource / apps nin İçine Atıp Telefonu Yeniden Başlatın.

Not: Seçenekler İconu İçin Avkonu Editlemeniz Gerekmektedir.
Ekte Verdiğim Klasörün İçinde Gerekli Svg Dosyası Vardır...

paylaşım için teşekkürler dostum yanlız mif içine koyduğun simgeler telefonda görünmüyor, denemek için kendim icon ekledim benim eklediğim simgeler gözüküyor :)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

paylaşım için teşekkürler dostum yanlız mif içine koyduğun simgeler telefonda görünmüyor, denemek için kendim icon ekledim benim eklediğim simgeler gözüküyor :)

rica ederim. Bende sorun yok ama çalışıyor...

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye

rica ederim. Bende sorun yok ama çalışıyor...

simgeyi senmi yaptın dostum? renklerde efect var, bende simgelere efect verdiğimde telefona atınca simgeler gözükmüyor sebebini daha çözemedim :hmmm

mferdi

mferdi

Üye
güzel oldu eline sağlık

- - - Eklendi - - -

güzel oldu eline sağlık

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
güzel oldu eline sağlık

- - - Eklendi - - -

güzel oldu eline sağlık
güle güle kullan

- - - Eklendi - - -

simgeyi senmi yaptın dostum? renklerde efect var, bende simgelere efect verdiğimde telefona atınca simgeler gözükmüyor sebebini daha çözemedim :hmmm

andromenü düzenlenmiş mifinden aldım ama simgelerde düzenlemeler yaptım...

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye

güle güle kullan

- - - Eklendi - - -

andromenü düzenlenmiş mifinden aldım ama simgelerde düzenlemeler yaptım...

bende niye gözükmüyor anlamadım simgelere efeckt verince telefonda görünmüyor, normal renk kullandığımda oluyor acaba püf noktasımı var anlamadım :hmmm

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

bende niye gözükmüyor anlamadım simgelere efeckt verince telefonda görünmüyor, normal renk kullandığımda oluyor acaba püf noktasımı var anlamadım :hmmm
tuhaf bir durum aklıma çözüm yoluda gelmiyor...

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye

tuhaf bir durum aklıma çözüm yoluda gelmiyor...

bu yabancıların yaptıkları oluyor ama mesela aynı dosya üzerinde ben aynı rengi veriyorum adamın yaptığı görünürken benim yaptığım görünmez oluyor sanırım rengi verdikten sonra kaydederken bir yerimi işaretlemek gerekiyor programdan çözemedim. pro ingilizce olduğu için ayarlarınıda tam çözemedim

ınscabe kullanıyorum türkçe güya ama ingilizce olarak açılıyor türkçe yama varmı elinde dostum :)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

bu yabancıların yaptıkları oluyor ama mesela aynı dosya üzerinde ben aynı rengi veriyorum adamın yaptığı görünürken benim yaptığım görünmez oluyor sanırım rengi verdikten sonra kaydederken bir yerimi işaretlemek gerekiyor programdan çözemedim. pro ingilizce olduğu için ayarlarınıda tam çözemedim

ınscabe kullanıyorum türkçe güya ama ingilizce olarak açılıyor türkçe yama varmı elinde dostum :)
ben adobe Illustrator kullanıyorum inscabeden daha iyidir dene istersen...

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye

ben adobe Illustrator kullanıyorum inscabeden daha iyidir dene istersen...

pc biraz fazla kasılıyor dostum onu yuklersem cihaz kullanmama izin vermeyebilir. ınscabe bile 5-10 dakika içinde öldürüyor pc yi :)

asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler fakat sonuç resimde

Üst Alt