Symbian Bölümünün Yeni Kullanıcıları

• 17 Ağustos 2014
  • 11489 Okunma
  • 84 Cevap

1. ====== < Resmi açmak için tıklayın >
    ======

Evet arkadaslar symbian bolumu artik ölmeye başlıyor.
    Guzel bir sekılde bırakalım ve gereksiz konuları engellemek icin actım bu konuyu tabi sikayet et diyen olacaktır eger yazıklarımı okursanız gereksiz konuları admın moderetor vs.. ugrasmasına gerek kalmıyacak...
    Kurallar ve Onerıler
    ------------------------
    Symbian Genel=Symbian icin haberler öneriler ipucları ve anket gibi konular acılır...
    Symbian Yazılım Destek=Yazılım hataları virüs sistem sorunları gibi konular acılır...
    Symbian Cihaz Destek=Batarya ekran kamera vs. performans veye işlev sorunları gibi konular acılır...
    -------------------------

Symbian gecmişi hakkında bilgi kazanmak icin Symbian^3'ün Doğumundan Ölümüne Kadarki Gelişimi - MaxiCep

Eger telefonunuzun dosya yoneticisi hosunuza gitmiyor veya duzgun calismiyorsa [Lonely Cat Games] X-plore v1.60(0) S60v3/S^1/S^3 Signed (Resmi Türkçe) - MaxiCep MeekiMobile FilesPlus v1.03(3) Türkçe S^3 Unsigned - MaxiCep

Symbian artık ölü bir işletim sistemi tabi telefonlar ölcek degil eger magazada sorun yasıyorsanız ve yeni bir magaza arıyorsanız AppList v1.00(290) Symbian^3 Belle Signed - MaxiCep

Eger telefonunuzda sertifika hatası aldıysanız veya telefonunuza yeni bir görünüs eklemeye calısıyorsanız SYMBIAN Belle refresh HACK [basit ve resimli anlatım] - MaxiCep Joshlog mod [E-C] yapımı BELLE REFRESH-FP2 [AVKON2 MIF KULLANIMI] RESİMLİ ANLATIM [by yaren_dede] - MaxiCep

Not=Symbian icin Android portlanamaz su ana kadarda yapan olmadı youtube falan izledıgınız videolar yalan...

Symbian Aciklamali Ogrenmek Icin
    İpucu - Sertifika hatası neden olur ?,Symbian cihaza Android yüklenir mi?, Mağazayı niye kullanamıyorum? - MaxiCep

Symbian internet tarayicisi hosunuza gitmediyse veya sorun yasiyorsaniz alterantif uygulamalar [Opera Software] Opera Mini v7.10(32453) S60v3/S^1/S^3 Signed (Resmi Türkçe) - MaxiCep
    [Allstar Software] Star Browser V1.71 S^3 Anna Belle Signed[FİNAL] - MaxiCep
    Uc Browser V9.2.0.336 S^3 Pf51 (build13101511) Unsigned Resmi Sürüm Türkçe Metyuu (16.10.2013) - MaxiCep

Symbian telefonunuzda facebook messenger uygulamasi ariyorsaniz alteratif uygulamalar...Fluorescent 0.4(0) S^3 unsigned - MaxiCep

Not=Symbian artık bundan sonra güncelleme gelmiyecektır...

Symbian telefonunuza cfw veya flash gibi işlemler icin Hacked + Ofw Ve Cfw Yükleme + Modifikasyon Işlemi(cfw Hazırlama) [güncellendi 06.03.2014] - MaxiCep

Nokia 500 telefonunuz varsa ve her oyunu acmıyorsa yada hata veriyorsa Çoklu Paylaşım - Nokia 500 İcin Oyunlar Güncellenecektir... - MaxiCep

Symbian icin uygulama magazasi site olarak...Symbian Store - Apps, Games and Themes for your Symbian phone

Not=Symbian icin
    -Temple Run (2)
    -Clans of Clan
    -Minecraft
    -Retrica
    -Asphalt 8,7
    -Clean Master gibi oyun ve uygulama yoktur ve yapan buyuk ihtimal olmuyacaktır ama benzeri oyun ve uygulamalar vardır.

Symbian telefonunuza tek tek harita veya pusula gibi uygulamaları aramak istemiyorsanız Gezi Uygulamaları #### - MaxiCep

Symbian telefonunuza sitedeki bütün symbian uygulamalarını tek bir dosyada arıyorsanız Tüm zamanların en büyük program arşivi (478 adet) - MaxiCep

Symbian telefonunuzda DNS degistirmek icin Püf Noktası - Symbian Belle Telefonlarda DNS Değiştirme - MaxiCep

Symbian telefonunuz icin tek tek müzik indirme veya calma uygulaması aramak istemiyorsan Dev Arsiv 12 Tane Uygulama #### - MaxiCep

Symbian^3 telefonunuza hard format icin Püf Noktası - Tüm Symbian^3 Telefonlara Hard Format - MaxiCep

Bolumun Geliştiricilerı ve Moderetorleri

@asigsasi (Genel Konu Yönetmeni)
    @noss_bar (Program Türkceleştirme)
    @metyuu (Program Türkceleştirme)
    @okankayci (Tema Yapım Düzenleme)
    @freestyleminds (Tema Yapım Düzenleme)
    @Cihanî Sultan (Oyun Yapımcısı)
    @Kayahan14 (Oyun Yapımcısı)
    @M@cros (Oyun Yapımcısı)
    @Mesut Aktaş (Emekli Uygulama Yapımcısı)
    @Eduardo58 (Avkon"Widget" Geliştirici)
    @Mad EagLe(Yonetici)
    @achambo (Widget Yapımcısı)
    @haqanguven (Akvon Gelistirici)
    @Hasand. (Tema ve Avon"Widget" Editoru)
    @Bahadir_fb (Emekli yaren_dede :ehe)
    @kkroto (Tema Yapimcisi)

--Sitede Diger Aktifligini Yitirmis Emektarlar--

@yaren_dede
    @DustoJniK
    @tempestshine
    @SymbianHacker
    @_YldZEneS_

--Konuda Yardimci Olanlar--

@asigsasi
    @muzafferoz19
    Not=Bölümde emegi gecen ve adını buraya yazamadıgım herkesten binbir özür dilerim...

1 Begeni = 1 Destek = Daha Güncel Konu

Arkadaslar konu gereksiz olmussa sikayet etmeniz yeterli...

======Güncellenecektir=======

Yazan: @Safak
    Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 7 Nisan 2015
    cemil baba, maddock, wegas23 ve 29 kişi daha bunu beğendi.
  2. Çok güzel bir konu olmuş emeğin için teşekkürler.:oke:

@Safak bunu beğendi.
  3. :tşk:

@Safak bunu beğendi.
  4. Vay be ben oyun yapımcısı mıymışım :D
    Konu için teşekkürler bu arada :)

muhammed4949, M@cros, @Safak ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  5. tsk

Mobil cihaz ile gönderdi
    @Safak bunu beğendi.
  6. Teşekkürler güzel olmuş.

@Safak bunu beğendi.
  7. Ölmeye başlamış değil ölmek üzere artık.Ama konunun gidişatı iyi gözüküyor.Teşekkürler.

@Safak bunu beğendi.
  8. Ellerine sağlık sonuna kadar haklısın kardeşim 2011' deki konuları hortlatan kişiler var mesela. :D Bu arada beni de yazsaydın iyiydi. XD

iPhone ile gönderdi
    @Safak bunu beğendi.
  9. ne olarak yazayim :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Sen bilirsin beni daha önce görmedin mi hiç? :\ Konularımı incele genelde tema da editlerim avkon da yani dediğim gibi yine de sen bilirsin :)

iPhone ile gönderdi
    ringofdie bunu beğendi.
  11. bu bölüme emeğim geçmemiştir symbian dünyasına kattığım uygulamalar mevcuttur , DM sitesinde tunahan_tusem adıyla bilinirim (:

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Eduardo58 android tema editin ile telefonu iyice makyajladık sağolasın bilmezmiyiz :D

Eduardo58 bunu beğendi.
  13. Rica ederim hâlâ temayı daha nasıl geliştirebilirim diye düşünüyorum. :D

iPhone ile gönderdi
    ringofdie bunu beğendi.
  14. Çözüm konularının filan hortlatılması sıkıntı değil

Mobil cihaz ile gönderdi
    asigsasi bunu beğendi.
  15. Çözüm konuları değil kardeşim uygulama & oyun ve tema gibi şeylerden bahsediyorum. :)

iPhone ile gönderdi
    asigsasi bunu beğendi.
  16. Kitleniyor benim bildiğim çok eski konular

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Duygulandım :( :( :(:tşk:

@Safak bunu beğendi.
  18. Konu Güncellendi
    ---
    Tamamdır.. :)
    ---
    Tamamdır.. :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. @Bahadir_fb (Yaren_Dede) Bu abinizinde çok emeği vardır
    Emeği geçen herkese :tşk:
    #symbiançoktanbitti

@Safak ve Bahadir_fb bunu beğendi.
  20. Bence de @yaren_dede (eski adı) nin de çok emeği var onu yazmalısın bence. :)
    ---
    Şu an PC yok elimde yakında daha çok paylaşım yapmaya çalışacağım :)

iPhone ile gönderdi
    Bahadir_fb bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
13/12/2018 - 23:58