Faturasız Bir Efsane Sona Erdi (AylıkCepnet Bitti)

Sponsorlu Bağlantılar

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Haklısın. Aslında pttcelle gececektim ama yillardir yavas internetten usandim. Simdilik turkcell ile idare edelim sonra bakarız. Galiba ilkbaharda baslayacak 4g.

phasan

phasan

Üye
Haklısın. Aslında pttcelle gececektim ama yillardir yavas internetten usandim. Simdilik turkcell ile idare edelim sonra bakarız. Galiba ilkbaharda baslayacak 4g.
İyiki pttcell geçmedin sınırsız ınternet bitti pttcell de

phasan

phasan

Üye
1 Nisan 2016 da başlıyor ilk buyuk şehirlerde olur vodafone ve Turkcell de

gutihaz1

gutihaz1

Üye
İyiki pttcell geçmedin sınırsız ınternet bitti pttcell de
Daha bir hafta evvel sitesine baktım vardi.Sehir icinde cok gezdigimiz icin avea pek cok yerde iyi performans verdi. Cumartesi turkcelle basvurdum. Pazartesi sabah acildi.

phasan

phasan

Üye
Daha bir hafta evvel sitesine baktım vardi.Sehir icinde cok gezdigimiz icin avea pek cok yerde iyi performans verdi. Cumartesi turkcelle basvurdum. Pazartesi sabah acildi.
Onların olayı soyle 250 mb kadar hızlı 250 mb 3gb kadar 64 kbs hız 3gb den sonra internet duruyor ama eskı 14 lukte hız 250 mb 3g hız 250 den sonra ay sonuna kadar 128 kbs idi ben eski 14 lük kullanıyorum

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Zamanında iyi bir hamle yapmışsın.İnşallah iptal etmezler uzun zaman kullanırsın. Ama 3gb sınır yetmezdi bana. Ortalama her ay 5 6 gb arası gidiyor .

phasan

phasan

Üye
Zamanında iyi bir hamle yapmışsın.İnşallah iptal etmezler uzun zaman kullanırsın. Ama 3gb sınır yetmezdi bana. Ortalama her ay 5 6 gb arası gidiyor .
Ondan dedim iyiki gelmedin diye ilk cıktıgında 1 gb sonra 3 gb yaptılar ama 3gb kadar ne harcanan bilir ki 64 ile

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Ondan dedim iyiki gelmedin diye ilk cıktıgında 1 gb sonra 3 gb yaptılar ama 3gb kadar ne harcanan bilir ki 64 ile
Ucuz etin yahnisi misali. Ama hep dedigim dorduncu operator şart. Vodafone bizde yaptigi kazık tarifeleri dunyada yapsa orange tmobile verizon karsisinda tutunamaz.

phasan

phasan

Üye
Ucuz etin yahnisi misali. Ama hep dedigim dorduncu operator şart. Vodafone bizde yaptigi kazık tarifeleri dunyada yapsa orange tmobile verizon karsisinda tutunamaz.
Ben 14 tl lik paket kullanıyorum pttcell de 11.5 tl vergi

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Mecburen sekiz sene sonra turkcelle geri döndüm. Sınırsız 1gb 25 tl. Vodafone forum hiçbir seye cevap vermiyor. Galiba moderatorlerde baska operatore gecti. Belki 4g ye gecilirse yeni paketler çıkar. Zira bu şekilde adil kullanım ve benzeri kotalarla 4g bir işe yaramaz.
Bende yaklaşık 2 haftadır turkcell sınırsız 1gb kullanıyorum , sence nasıl memnun musun bu paketten...
Bunu yapabilecek suan alt yapıları yok
Doğru alt yapı yok ama isteseler dünyadaki en iyi alt yapıyı kurarlar, ama olur mu hiç kar dan zarar ederler mi çakal operatörlerimiz....

phasan

phasan

Üye
Bende yaklaşık 2 haftadır turkcell sınırsız 1gb kullanıyorum , sence nasıl memnun musun bu paketten...

Doğru alt yapı yok ama isteseler dünyadaki en iyi alt yapıyı kurarlar, ama olur mu hiç kar dan zarar ederler mi çakal operatörlerimiz....
Onlar zarar etmek istemezler

gutihaz1

gutihaz1

Üye

Şimdilik memnunum çekim gücünde sorun çıkmadı. Avea daha uygun fiyat olarak ama sık sık edge hızına düşüyor. 4g başlayana kadar bu sekilde devam edeceğim. Belki daha sonra cazip kampanyalar yaparlar.

phasan

phasan

Üye
Şimdilik memnunum çekim gücünde sorun çıkmadı. Avea daha uygun fiyat olarak ama sık sık edge hızına düşüyor. 4g başlayana kadar bu sekilde devam edeceğim. Belki daha sonra cazip kampanyalar yaparlar.
En az ceken avea ama en uygunu da avea
4g de yeni kampanyalar olacaktır

• Beğen
Tepkiler: gutihaz1
Sarangni

Sarangni

Üye
AveA 3G şehir merkezine 10 dakika mesafe de rezalet durum da. Sözde 4GB internetim var.

phasan

phasan

Üye
AveA 3G şehir merkezine 10 dakika mesafe de rezalet durum da. Sözde 4GB internetim var.
Avlanan toplam yuzde 45 anca 3g sebekesi vardır bence

Sarangni

Sarangni

Üye
Avlanan toplam yuzde 45 anca 3g sebekesi vardır bence

Bir 3G var. İnternete bağlanırken can çekişiyor resmen. Ayrıca 3G şebeke de şarjı içiyor cihaz. Faturalı ve tahahhüt altında. Nisana kadar düzelmez ise başka bir operatöre geçeceğim.

phasan

phasan

Üye
Bir 3G var. İnternete bağlanırken can çekişiyor resmen. Ayrıca 3G şebeke de şarjı içiyor cihaz. Faturalı ve tahahhüt altında. Nisana kadar düzelmez ise başka bir operatöre geçeceğim.
Bu 3g de normal hepsi sarj yemesi en az sarj vifi edge 3g sıralama boyle bana gore birde telefonda pil tasarruf varsa acık olmalı ama uygulamalar gec çalışıyor