Faturasız Bir Efsane Sona Erdi (AylıkCepnet Bitti)

Sponsorlu Bağlantılar

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Dostlar bende buna geçmek istiyorum akat hat brnim adıma değil amcamın adına oda yurt dısında ne zman gelır bellı değil taşımak istiyorum çünkü yıllardır kullanıyorum bu hattı bankalarda ve diğer kurumlarda bu numaram var hepsini değiştirmek işkence olacak numarayı bı sekılde tasıyamaz mıyım ?
Akrabanın kimlik fotokopisini al, tanıdık bir telefoncuda hallet.

• Beğen
Tepkiler: phasan

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye

Sanırım 1.5gb paketten bahsediyor?

phasan

phasan

Üye
Cogu kullanıcıya 18 tl 1 gb 500 dk 1000 sms paket için mesaj gelmiş Cevdet deki arkadaslara sizede oluyor mu

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Cogu kullanıcıya 18 tl 1 gb 500 dk 1000 sms paket için mesaj gelmiş Cevdet deki arkadaslara sizede oluyor mu
Cepnet iptal olmadan önce annem kullanıyordu o paketi. Zaten vardı o paket.

gutihaz1

gutihaz1

Üye
blastx

blastx

Üye
Boşa umutlanip yükselmeyi paketler iptal

flunight

Üye
Pttcell sagolsun 15 tlye sinirsiz kullaniyorum.:bleh::ehe

• Beğen
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Şu anda durum nedir. Eski cepnet için 13 tl mi kestiler yoksa 18 tl kesip 1.5 gb mi verdiler.Cevaplarsan sevinirim.
Bir fikrim yok. Vodafone hattı atıcam kenara yarın. Avea faturalı aldım.

• Beğen
genco15

genco15

Üye
Avea nın yenı yıl paketını alcak arkadaş alabıldın mı onun süresi bitmiş sanırım ?

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Avea nın yenı yıl paketını alcak arkadaş alabıldın mı onun süresi bitmiş sanırım ?
Yeni yıl paketinde 500dklı olana 23 lira verene kadar 1000dk diğer pakete 25 lira verin bence. Kampanya süresi 2016 hazirana kadardı sanırsam

shadow-mavi

shadow-mavi

Üye
Babacanlarım bu 13 tl paketi üç defa iptal ettim halen mesaj geliyor yenilenecek diye bugün yine geldi varmı kesin çözümü bilen babacanlarım

muhsin15

muhsin15

Üye
bu paketin avantajı neydi bilgim yokta

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Babacanlarım bu 13 tl paketi üç defa iptal ettim halen mesaj geliyor yenilenecek diye bugün yine geldi varmı kesin çözümü bilen babacanlarım

Iptal etmemen için kasıtlı yapıyorlar. Vodafone foruma bak herkes şikayetçi.

• Beğen
Tepkiler: shadow-mavi
skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Bütün millet iptal edememekten şikayetçi vodafone nun umrunda değil,millet koşar adımlarla başka operatörlere kaçıyor.Vodafone, abonelerini zorla 1.5 gb a üye yaptı iptal etmeyede izin vermiyor , böyle saçmalık olmaz...

• Beğen
Tepkiler: shadow-mavi
genco15

genco15

Üye
Yeni yıl paketinde 500dklı olana 23 lira verene kadar 1000dk diğer pakete 25 lira verin bence. Kampanya süresi 2016 hazirana kadardı sanırsam
Ama onda net bitince devam edio mu 96 kpbs olarak bugun gectim yeni yila super oldu

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Vodafone öyle çakal ki. Ne sen sor ne ben sorayım

• Beğen
Tepkiler: gutihaz1
blastx

blastx

Üye
Beyler aylık cepnet 500(MIDI aylık cepnet) kullanımda olan tek cepnet paketidir bu pakette olanlar aman yerinden oynamasin :)

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Mecburen sekiz sene sonra turkcelle geri döndüm. Sınırsız 1gb 25 tl. Vodafone forum hiçbir seye cevap vermiyor. Galiba moderatorlerde baska operatore gecti. Belki 4g ye gecilirse yeni paketler çıkar. Zira bu şekilde adil kullanım ve benzeri kotalarla 4g bir işe yaramaz.

• Beğen
Tepkiler: androfilex
phasan

phasan

Üye
Mecburen sekiz sene sonra turkcelle geri döndüm. Sınırsız 1gb 25 tl. Vodafone forum hiçbir seye cevap vermiyor. Galiba moderatorlerde baska operatore gecti. Belki 4g ye gecilirse yeni paketler çıkar. Zira bu şekilde adil kullanım ve benzeri kotalarla 4g bir işe yaramaz.
4g kazık devri

• Beğen
Tepkiler: androfilex ve gutihaz1