Faturasız Bir Efsane Sona Erdi (AylıkCepnet Bitti)

Sponsorlu Bağlantılar

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Kararımı verdim hattımı Turkcelle taşıyıp 25 tl ye 1gb sınırsız internet paketine geçeceğim.Kaybeden vodafone oldu...

• Beğen
Tepkiler: gutihaz1 ve phasan

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 23 lük tarifesi nasıl
Her yöne 500 dk, 1000SMS ve 2GB internet içeren Altın 2GB Tarifesi 23 TL. olanı soruyorsan fiyat fena değil hatta az internet kullanan kullanıcılar için çok iyi diyebilirim...

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka ve phasan
phasan

phasan

Üye
Her yöne 500 dk, 1000SMS ve 2GB internet içeren Altın 2GB Tarifesi 23 TL. olanı soruyorsan fiyat fena değil hatta az internet kullanan kullanıcılar için çok iyi diyebilirim...
Evet onu dıyorum birde avea 20 tl 400 dk 2000 sms 2 gb var

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
blastx

blastx

Üye
Valla bana turkcell un 25 lık paket i saçma geldi avea da büyük fırsat 4gb varken 35 TL 4gb 1000 dk 1000 SMS bence süper

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka ve phasan
akifp

akifp

Üye
Ben Türkcell 25Tl 1Gb Sınırsız paketine geçtim şuan güzel herhangi bir sıkıntı yok, Vodafonu bıraktım bayağı kazık yemişiz birazda türksell kazansın. Hız iyi Pc ye bağlayıp kullanıyorum genelde... SINIRSIZ1GB 2222 ye atıyorsunuz..

• Beğen
skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Ben Türkcell 25Tl 1Gb Sınırsız paketine geçtim şuan güzel herhangi bir sıkıntı yok, Vodafonu bıraktım bayağı kazık yemişiz birazda türksell kazansın. Hız iyi Pc ye bağlayıp kullanıyorum genelde... SINIRSIZ1GB 2222 ye atıyorsunuz..
Bende bugün turkcelle taşıma talebini yaptım senin kullandığın sınırsız 1gb ı kullanmayı planlıyorum İnşallah pişman olmam...

• Beğen
Tepkiler: phasan

eminn67

Üye
7,99 a başlamıştım senesini hatırlamıyorum 5-6 sene olmuştur hiç iptal etmedim ve bugüne kadar kullandım simdi mesaj geldi 18 tl ye 1,5 gb diye hızı yavaştı fakat bana yetiyorda artıyordu hatta ayın birinde tam 5 gb kullandım ay bitmişti dahada kullanacaktım yani vodafoneye haksızlık etmeyin ordada güzel paketler artık kendimiz sınırlıya alıştıracaz

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
7,99 a başlamıştım senesini hatırlamıyorum 5-6 sene olmuştur hiç iptal etmedim ve bugüne kadar kullandım simdi mesaj geldi 18 tl ye 1,5 gb diye hızı yavaştı fakat bana yetiyorda artıyordu hatta ayın birinde tam 5 gb kullandım ay bitmişti dahada kullanacaktım yani vodafoneye haksızlık etmeyin ordada güzel paketler artık kendimiz sınırlıya alıştıracaz
5 sene sınırsız kullandıktan sonra kesinlikle sınırlıya alışamam zaten numaramı turkcelle taşıdım yine sınırsız kullanıyorum.Fiyatı biraz yüksek olsada hızı fena değil...

• Beğen
Tepkiler: Buraxlive ve phasan
genco15

genco15

Üye
Avea woops yeni yıl kampanyası var. 23 lira aylık 12 ay taahhütlü. Ondan alacağım ben. 500dk 5000sms 2gb sınırsız internet. Faturalı olması daha iyi ayrıca. Vergiler falan içinde ekstra ücret yok.
Dostlar bende buna geçmek istiyorum akat hat brnim adıma değil amcamın adına oda yurt dısında ne zman gelır bellı değil taşımak istiyorum çünkü yıllardır kullanıyorum bu hattı bankalarda ve diğer kurumlarda bu numaram var hepsini değiştirmek işkence olacak numarayı bı sekılde tasıyamaz mıyım ?

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Ben 8-10 senelik Avea kullanıcısıyım şu an faturalı hat sahibiyim bir kaç yıldır ve full 2 gb tarifesindeyim fiyatıda woops ile 12 ay taahhütle 32 lira. Önceki paketimde taahüt bitmeden önce 25 liraydı ama bittikten sonra fiyat yükseldi bende full 2 gb paketine geçtim. Şu an full 2 gb tarifesinde 500 dk her yöne 5000 sms her yöne ve sınırsız 2 gb internet veriyor. Avea da çekim sıkıntısı var geçmek isteyen arkadaşlar bunu göze alsın 1.3 milyonluk büyük bir şehirde devletin adliyesinde bile bazı kısımlarda şehrin bir çok kısmında ben çekim sorunu yaşıyorum. Fakat Avea Türk Telekom ile ortaklığa girdi 4.5g altyapısını telekom yapıyor o zaman çekim ve hız konusu daha iyi olur diye düşünüyorum.

@genco15 en son hatırladığım hattı üstüne almak için hat sahibini tanımıyorsan ücretsiz üstüne alabiliyordun fakat bir yakınının üstüne ise 50 lira gibi bir ücreti vardı ve hat sahibinide istiyorlardı. Şimdi uygulama nasıl bilmiyorum.

phasan

phasan

Üye
Bu paketler guzel