Faturasız Bir Efsane Sona Erdi (AylıkCepnet Bitti)

Sponsorlu Bağlantılar

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Bir Efsane Sona Erdi (AylıkCepnet Bitti)
Az önce Vodafone tarafından şöyle bir mesaj almış bulunuyorum.

Değerli abonemiz,Aylık Cepnet paketiniz 22.10.2015 tarihi itibariyle 18 tl karşılığında 1.5 GB içerecek şekilde güncellenecek ve her ay bakiyeniz olması durumunda yinelenecektir.
Paketinizdeki haklarınız bittiğinde kullanımınız durdurulur.

Bu mesajdanda anlaşılacağı gibi Vodafone da artık sınırsız internet bulunmamaktadır.
2010 yılından beri kullandığım cepnete böylelikle veda ediyorum.Artık Avea veya Turkcell'e geçmenin vakti gelmiş gibi görünüyor...

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Evet benide vodafone da yada faturasızda tutan tek sebep ortadan kalkmış oldu.

gutihaz1

gutihaz1

Üye
evet 2008 den beri iyi kullandık ve maalesef bitti böyle bir kampanya bir daha kimse yapmaz herhalde

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Evet benide vodafone da yada faturasızda tutan tek sebep ortadan kalkmış oldu.
Yeni operatörlere yelken açmanın vakti geldi artık...
evet 2008 den beri iyi kullandık ve maalesef bitti böyle bir kampanya bir daha kimse yapmaz herhalde
Evet katılıyorum bende 2010 dan beri kullanıyordum ama kaybeden vodafone olacak.Cepneti kullananların büyük çoğunluğu sınırsız olduğu için vodafone da kalıyordu...

• Beğen
Tepkiler: gutihaz1
gutihaz1

gutihaz1

Üye
Avea woops nasıl ? Her yöne 1000 dk her yöne 1000 sms 4gb internet aylik 35 lira. Kullanan var mı?

KAYIP-ADAM

Üye
avea ya geçmeyin interneti aşırı yavaş. çoğu yerdede geçmiyor. en iyisi şuanda turkcell

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Turkcell kullaniyorsan kullandigin yada bildigin internet tarifesi varmi

H0lligan

Üye
avea ya geçmeyin interneti aşırı yavaş. çoğu yerdede geçmiyor. en iyisi şuanda turkcell
turkcell de çok pahalı bende avea a ucuz luğu için geçmeyi düşünüyorum arkadaşım avea lı interneti de baya hızlı açıkcası bölgeden bölgeye fark ediyordur

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Bende turkcelle geçmeyi planlıyorum 25 tl ye 1gb sınırsız interneti bana uygun...

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Turkcell zamanında çok kazıkladı. Avea kafama yattı bakalım çekim gücü nasıl.

• Beğen
Tepkiler: H0lligan
skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
gutihaz1

gutihaz1

Üye
Sınırsız yok galiba ben goremedim. Ben şuna bakıyorum ama sormak lazım kullananlara

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Sınırsız yok galiba ben goremedim. Ben şuna bakıyorum ama sormak lazım kullananlara

Aynen bende avea da sınırsız internet yok diye biliyorum ayrıca woops un fiyatı fena değil...

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Galiba yaş sınırı yok bunda 25 yaş altı filan gibi yoksa en mantıklısı bu gözüküyor şu an için hat taşımak ücretli mi

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Galiba yaş sınırı yok bunda 25 yaş altı filan gibi yoksa en mantıklısı bu gözüküyor şu an için hat taşımak ücretli mi
Yaş sınırı falan yazmıyor yok demekki ayrıca hat taşımak ücretsiz...

• Beğen
Tepkiler: gutihaz1
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Vodafone'un abone sayısında düşme olacak. 2 milyon deyip dururken :ehe

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka ve gutihaz1
HolyAngelic

HolyAngelic

Üye
Arkadaşlar herkes vodafone foruma yazsın ayrica müşteri hizmetlerine söylesin paket değişmesin diye. Bu paketi eski kullanıcılar kullanıyor ve degisirse kendileri kaybedecek. Çünkü yapılan şey kafalarına göre is yapmak. Eski üyeler sayesinde bile insanlara tavsiye yapıldı bu haksızlığa karşı vodafone foruma yaziyoruz sizler de destek olun

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone'un abone sayısında düşme olacak. 2 milyon deyip dururken :ehe
Eee kendileri kaşındı durup dururken cepneti bitirmenin amacı ne...
Benden -1 yazsın şimdiden
-2 oldu bile ;)
Arkadaşlar herkes vodafone foruma yazsın ayrica müşteri hizmetlerine söylesin paket değişmesin diye. Bu paketi eski kullanıcılar kullanıyor ve degisirse kendileri kaybedecek. Çünkü yapılan şey kafalarına göre is yapmak. Eski üyeler sayesinde bile insanlara tavsiye yapıldı bu haksızlığa karşı vodafone foruma yaziyoruz sizler de destek olun
Çok haklısın ayrıca her ay paket yenilendiğinde gelen mesajda şöyle bir ibare var (İptal işlemi yapılmadıkça her dönem yenilenecektir.) Bu demek oluyor ki vodafone bize sormadan kafasına göre iş yapamaz...

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka ve gutihaz1
gutihaz1

gutihaz1

Üye
Haklısın ama burası Türkiye kim ne tutrursa işe yarayacağını bilsem genel merkezinde oturma eylemi yapalım 8 yıldır kullanıyorum sırf bu kampanya için turkcelden gecmistim o zaman vodafone telsimi alip pazar payi kapmaya bakiyordu simdi is degisti tabi

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka