Bilim adamları şokta: DNA'sı yok!

Sponsorlu Bağlantılar

jotem173

jotem173

Üye
    Konu Sahibi
Bilim adamları şokta: DNA'sı yok!

Meksika'da 2007'de bir çiftçi tarafından bulundu ve öldürüldü.

Cansız bedeni incelendikçe tuhaflıklar birbirini izledi.

Kimine göre uzaylı, kimine göre henüz keşfedilmemiş bir hayvan türü. Bilim adamları ise "DNA'sı yok" diye şaşkın.

Kimine göre ise her şey tartışmalı.Meksika'da ikinci bir uzaydan geldiği düşünülen yaratığın görüldüğü konuşuluyor.

İşçi Francisco Garcia:"Yaşayan ikinci bir yaratık gördüm. Gördüğüm 70 cm. boyunda bir insancıktı.

Onu çiftlik kapısından çıkarken gördüm, sonra hızlıca oradan uzaklaştı" dedi.

İlk yaratık, Meksika'da 2007 yılında bulunduğunda büyük bir şok yaşanmıştı.

Çeşitli incelemeler sonunda bazı UFO uzmanları bu yaratığı 'uzaylı' olarak nitelendirirken, bazı uzmanlarsa yaratığın henüz keşfedilmemiş bir hayvan türü olabileceğini savunuyor: Yakalanan ilk yaratık üzerine yapılan DNA testlerinden herhangi bir sonuç çıkmadı.

• Beğen
Tepkiler: Dark-Evil, ___kaptan___ ve B.A.R.O.N

The Pancar

The Pancar

Üye
UFO uzmanları hmmmm

• Beğen
Tepkiler: oguzergun45 ve jotem173
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hepte amerika kıtasına gelirler zaten...

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, Dark-Evil, Nuru TaşDemir ve 2 diğerleri
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Maymun demiyor reklam diyor adam hep abd uyutuyor

• Beğen
Tepkiler: jotem173
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Ufo konusunda cıa bile zamanında çıkan uydurma uzaylı haberlerinin gizli proje yürütüldüğü için çıkardıklarını açıklamıştı.Ufo konusuna en azından ben ihtimal vermiyorum.

• Beğen
Türk-X

Türk-X

Üye
Adamlar galaksiler arasi seyahat edip dunyaya gelseler heralde sadece bi iki kisi gormez onlari :)

• Beğen
Tepkiler: Buraxlive ve jotem173

Koradam

Üye
Discovery kanalında bunun bile ilgili belgesel yapıldı ve DNAsi vardı

• Beğen
The Pancar

The Pancar

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Serhan ve jotem173
mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Yaratığın sırrı çözüldü!
Bu yaratık dünyayı şaşkına uğrattı. Dünyada yaşayan hiçbir şeye benzemiyordu. İspanyol bilimadamı sırrı çözdü...

Yaratığı 2007'de Meksikalı bir çiftçi buldu. Çiftçi, onu gördüğünde büyük korukya kapıdı. Hemen oracıkta bulduğu bir su birikintisine atıp boğuverdi. Sonra da incelenmesi için yetkilere götürdü. Uzmanlar yaratığın DNA'sını bulamadılar. Bilimadamlarının çoğuna göre bu yaratık türü bulunmamış bir hayvana aitti.

Sonunda İspanyol bilimadamı yaratığın DNA'sını çözdü. Ona göre yaratık kesinlikle hayvan değil, yüzde 99,99 dünya dışı bir varlık...

Sirius UFO Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan Saba Tümer'in CNN TÜRK'te yayınlanan programına katıldı ve Metepec yaratığıyla ilgili son gelişmeleri anlattı.

YARATIK SUDA SAATLERCE ÖLMÜYOR

"Bu yaratık Meksika'nın Metepec bölgesinde ele geçirildi. Bir çiftçi bunu buluyor ve korkuyor ve öldürüyor" diyen Akdoğan yaratığın öldürülme hikayesinin de ilginç olduğunu söyledi: " Öldürmesi de çok enteresan. Varlığı suda saatlerce tutuyor. Normalde solungaçları olmayan bir varlık suda yaşayamaz ama bu yaratık suda birkaç saat yaşabiliyor ve sonra ölüyor.

DNA'SI ÇÖZÜLDÜ
Fare kapanına yakalanan yaratığın büyüklüğünün 15-20 santimetre olduğunu söyleyen Akdoğan hücrelerinde nükleosit olduğunu, yani kesinlikle bir DNA'ya sahip olduğunu belirtti.

Yaratığın DNA'sının da bulunduğunu izleyicilere şu sözlerle aktardı: "İlk başta DNA için Meksika Devlet üniversitesine, ardından Kanada Devlet üniversitesine parça gönderildi. İkisi de DNA'sını bulamadık dedi. Sonunda İspanya'nın en önemli bilim adamı Hose Antonio DNA'ya ulaştı. Sonuç bir 'homosapiens'e ait. Yani bir insanımsı yaratık... Bunun bir hayvan değil. Zeki bir varlığa ait olduğu kanıtlandı."

YÜZDE 99,99 UZAYLI

Akdoğan yaratıkla ilgili şu bilgilere verdi: "Göz yapısı ve kulakları incelendi. Müthiş bir duyma yeteneği var. Bizim duyacağımız frekansların çok üstünde frekansları duyuyor. Ben Antonio'ya sordum daha sonra "nedir bu?" diye. "Yüzde 99,99 dünya dışı bir varlık" dedi. Şimdi ikinci testi yapacaklar. Kasım ortasında da bir basın toplantısı yapacaklar."

BÖLGEDE UFOLAR SIKÇA GÖRÜLÜYOR

Akdoğan yaratığın uzaylı olduğuna kendisinin de inandığını çünkü o bölgenin yoğun UFO ziyaretine maruz kaldığını da belirtti.

ÇİFTÇİ ERİMİŞ HALDE BULUNDU

Peki onu bulan çiftçiye ne oldu. Bu sorunun cevabını da Akdoğan şöyle verdi: "Çiftçi de ilginç bir şekilde ölü bulunuyor. Otobanın kenarında arabası park edilmiş ve yanmış bir şekilde ölü bulunuyor. Ama normal bir yanma değil, metali eritecek kadar bir sıcağa maruz kalmış."

Kaynak: İNTERNETHABER 24/09/2009

• Beğen
Tepkiler: Serhan, ___kaptan___, jotem173 ve 1 kişi daha
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Tırstım bir an :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: enew ve jotem173

Koradam

Üye
Ne yapiyormusuz ? Uzaylı birini gorursek sakin zarar vermiyoruz. Çay,kahve veya İskender ismarliyoruz

• Beğen
Tepkiler: bilgekağand, MrFinito, enew ve 3 diğerleri
___kaptan___

___kaptan___

Üye
ilginç! Demek ki uzaylı yahut bu keşfedilmemiş yaratık zararsız ki adam saatlerce suda tutuyor yaratığı :bilmm daha önce de buna benzer yaratık haberleri çıktı ama hep geçiştirdiler doğruya doğru hayvan veya uzaylı olduğu açıklansa da dünya rahat bi nefes alsa! Bu yalanlarla yaşamak zor bırakın da uzaylıların var olduğu gerçeği ile rahat rahat yaşayalım! Görünümleri ürkütücü olmasa gözüme görünen ilk uzaylıya yemin ediyorum kayseri mantısı yedircem o derece ama görünümleri sıkıntı :bilmm :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: enew, jotem173 ve Koradam
mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
ilginç! Demek ki uzaylı yahut bu keşfedilmemiş yaratık zararsız ki adam saatlerce suda tutuyor yaratığı :bilmm daha önce de buna benzer yaratık haberleri çıktı ama hep geçiştirdiler doğruya doğru hayvan veya uzaylı olduğu açıklansa da dünya rahat bi nefes alsa! Bu yalanlarla yaşamak zor bırakın da uzaylıların var olduğu gerçeği ile rahat rahat yaşayalım! Görünümleri ürkütücü olmasa gözüme görünen ilk uzaylıya yemin ediyorum kayseri mantısı yedircem o derece ama görünümleri sıkıntı :bilmm :tebessüm:
Zararsız dediğin o an için zararsız sonrası otoban kenarında erimiş bir halde bulunmak :) bunlar gerçek mi bilmiyorum gerçekse de uzaylılar yanlış ülke seçmiş gel türkiyeye ikramda sınır yok bizde :) mantıdan tut kebabına kadar iki ayda obez olurlar valla :) huyumuz kurusun misafir perver bir milletiz ...:türkiye1:

• Beğen
Tepkiler: kanat_58, Serhan, ___kaptan___ ve 2 diğerleri
The Pancar

The Pancar

Üye
beğeni kasma tamam anladım

• Beğen
Tepkiler: Serhan
SHS

SHS

Üye
Fake..!

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58 ve The Pancar
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Gelsinler anam gelsinler dul kadınlar bayram eder çirkin mirkin dememek lazım :D

• Beğen