dünya bu yaratığı konuşuyor


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
murax

murax

Üye
    Konu Sahibi
Meksika'da 2007'de bir çiftçi tarafından bulundu ve öldürüldü.Cansız bedeni incelendikçe tuhaflıklar birbirini izledi.Kimine göre uzaylı,kimine göre henüz keşfedilmemiş bir hayvan türü.Bilim adamları ise "DNA'sı yok" diye şaşkın.Kimine göre ise her şey tartışmalı.


Ne var ki şimdilerde bir ikinci "yaratıktan" daha söz ediliyor.
Meksika'da uzaydan geldiği düşünülen ikinci bir yaratığın görüldüğü konuşuluyor.
İşçi Francisco Garcia:"Yaşayan ikinci bir yaratık gördüm.Gördüğüm 70 cm.boyunda bir insancıktı.Onu çiftlik kapısından çıkarken gördüm,sonra hızlıca oradan uzaklaştı" dedi.
İlk yaratık,Meksika'da 2007 yılında bulunduğunda büyük bir şok yaşanmıştı.

Çeşitli incelemeler sonunda bazı UFO uzmanları bu yaratığı 'uzaylı' olarak nitelendirirken,bazı uzmanlarsa yaratığın henüz keşfedilmemiş bir hayvan türü olabileceğini savunuyor:Yakalanan ilk yaratık üzerine yapılan DNA testlerinden herhangi bir sonuç çıkmadı.

'Bild am SONNTAG' gazetesi muhabiri Michael Remke,yaratığı görmek için Meksika'daki Metepec kentine gitti.İzlenimlerini aktarırken,"Göz çukurları,insan üzerinde korkutucu bir etki yaratıyor" ifadesini kullandı.

Veteriner Marco Salazar,yaratığı bulan çifçinin, bir anlık korkuyla onu boğarak öldürmesinin hemen ardından inceleme fırsatına sahip olduğunu anlatırken "Şu ana kadar her türden hayvanı görme imkanım oldu,ama böyle bir şey daha önce hiç görmemiştim" dedi.

Etobur bir hayvanın diş yapısına sahip bu yaratığın; aynı zamanda kafatasının yapısı itibariyle de diğer hayvanlara göre daha zeka seviyesine sahip olduğu düşünülüyor.Diş yapısı, kertenkeleye benzeyen yaratık;eklem ve iç kulakları yapısıyla insana benzediği söyleniyor.
Dört ayrı labaratuvarda en modern tekniklerle DNA yapısı çözülmeye çalışıldı ancek bir sonuç alınamadı.Uzmanlar "DNA'sı yok.Ya da var ama bu tekniklerle biz inceleyemiyoruz" diyor.
Bulunan yaratığın hücre testlerinde,bedenini ince bir deri tabakasının kapladığı ve daha önce tanımlanmamış,ilkel yaratıklara göre çok daha gelişmiş gözlere ve iç kulağa sahip olan bir canlı olduğu kaydedildi.

Çiftçinin yaratığı öldürmeden önce fotoğraflarını çektiği ve bu fotoğrafların yakında yayınlanacağı bildiridi.
 
Salihyet

Salihyet

Üye
Yalaann..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt