Bilgisayarcıları Anlamıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarcıları Anlamıyorum.
Arkadaşımın Bilgisayarı Yavaşlamıştı. Yazın Format Attım. Windows 7den Windows 8.1e Geçirdim. Tüm Driverleri Yükledim. Epey Hızlandı. Hiç Sıkıntı Yok. Arkadaş Uğraşırken Çökertmiş. Mavi Ekran Almış. Ben de Yoktum O Zaman. Götürmüş Bilgisayarcıya Fanları Da Temizlet Demiştim. Windows 7 Kurmus Fanları Temizlemiş. 60 TL Para Almış. Benim Attığım Formatı Demiş Ki. Yok Windows 7 ye Zarar Vermiş Falan. Beni Yermiş. Sadece Format Atmayı Bilen Bilgisayarcı Açıyor Ya. Sinir Oldum. :sinir Bir De 60 TL. :oha:

turkishield

turkishield

Üye
Arkadaşımın Bilgisayarı Yavaşlamıştı. Yazın Format Attım. Windows 7den Windows 8.1e Geçirdim. Tüm Driverleri Yükledim. Epey Hızlandı. Hiç Sıkıntı Yok. Arkadaş Uğraşırken Çökertmiş. Mavi Ekran Almış. Ben de Yoktum O Zaman. Götürmüş Bilgisayarcıya Fanları Da Temizlet Demiştim. Windows 7 Kurmus Fanları Temizlemiş. 60 TL Para Almış. Benim Attığım Formatı Demiş Ki. Yok Windows 7 ye Zarar Vermiş Falan. Beni Yermiş. Sadece Format Atmayı Bilen Bilgisayarcı Açıyor Ya. Sinir Oldum. :sinir Bir De 60 TL. :oha:
vitrine iki tane ekran kartı koy bi iki tane de monitör mouse tamam işte bilgisayarcısın :gun1:

stalker67

stalker67

Üye

Bu tip işler ayağa düştü Muhammed (yorumu gönderen avcitalip)

stalker67

stalker67

Üye
Aynen Öyle
Kendi Yaptığı Işi iyi Göstermek için beni yermesi ayıp ya arkadaşın yanında utandım yani. Utanmasi gereken adam
aynen öyle ama kendini haklı çıkarmak için bu tip bahaneler uyduruyorlar ben birkaç yıl önce şirketimizin bilgisayarından evdeki bilgisayara erişmek için teamviewer kurmuştum makine ertesi gün çökmüş mü bir şey olmuş ona ben sebep olmuşum bu denli şeylerle de karşılaşılabiliyor hatta bir keresinde arkadaşa bozuk yazıcı satılmış yazıcıya virüs girdi demişler o derece (bu mesaj avcitalip tarafından gönderildi)

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
aynen öyle millet windows 10 a gececek daha windows 7 bağımlılığı anlamıyorum bilgisayarcıları anlamayanlara kakalıyorlar iste. iki vida söküp temizlemek 60 lira vay be ayıp ya

stalker67

stalker67

Üye
aynen öyle millet windows 10 a gececek daha windows 7 bağımlılığı anlamıyorum bilgisayarcıları anlamayanlara kakalıyorlar iste. iki vida söküp temizlemek 60 lira vay be ayıp ya
leptobu sökse anlarım ona bile 45-50 lira alıyorlar,win7 tamam daha sade ama daha kullanışlı kesinlikle değil 8.1 öttürür :)

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Aynen Gerçi Windowsu Da Bıraktım Ben Ama Yine De Windows 7 Artık Kullanılmaz Kanımca :)

stalker67

stalker67

Üye
Aynen Gerçi Windowsu Da Bıraktım Ben Ama Yine De Windows 7 Artık Kullanılmaz Kanımca :)

yine o metro arayüzüne alışamayan bir sürü kişi var birçok kişiye karmaşık geliyor buna kullanmadan önce bende dahildim artık 7 ye dönmem 8.1 in açılış kapanış süresi yeter :) bir ara XP içinde aynısını yaptılar XP destekleyen makinelerin hepsine XP çaktılar şimdi de aynısını windows 7 de uyguluyorlar :)

The Pierre

The Pierre

Üye
Bizim burada w8.1 yükleme 30₺ ben 12₺ ye isosunu aldım aynı bilgisayarcıdan yükledim hemde 25 dakika surdu ***** ile aktifleştirdim birde 18₺ ve zaman tasarrufu

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
12 tl mi verdin cd ye yine kazık atmış bilgisayarcılar

The Pierre

The Pierre

Üye
Biliyorum kazık ama internet sınırsız değil interneti yiyip 3 gb lik şeyi yuklesem 30₺ internet zararı olacak e 30₺ zaten yükleme parası her turlu belli bir kârdayım

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Dostum Yakınlarda Hiç Kütüphane Internet Kafe Yok Muydu 2 Lira Internete Verip 10 Liraya 3 Tane Döner Yerdin. :)Yanına Bir De Ayran Afiyet Olsun :)

The Pierre

The Pierre

Üye
İnternet kafede 2 saatte 3 gb lik dosyayı indiremem internetleri öyle hızlı değil 3-4 saat sürer beklerim ama zaman kaybı. 25 dakika varken 3-4 saati niye bekleyeyim. Ayrıca 10₺ ye 3 döner? Dönerin tanesi 7₺ burada :oha:

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
hangi il orası ya burda yarım tavuk döner ayran 3 tl :)

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Benim de bilgisayarım çok toz tutmuş. Artık sıkıldım parası neyse vereceğim temizlesinler diye ama güvenemiyorum. Önemli parçalar var. Zarar verirler.

The Pierre

The Pierre

Üye
Benim de bilgisayarım çok toz tutmuş. Artık sıkıldım parası neyse vereceğim temizlesinler diye ama güvenemiyorum. Önemli parçalar var. Zarar verirler.

Ben ramleri falan çalarlar diye tırsıyorum her aldığımda rami kontrol ediyorum

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Ben ilk kez geçen ay anakartı yaptırdım onun haricinde isim düşmedi allaha şükür bende bilgisayarcida çalıştım :) 60 liraya format attığımı biliyorum da bizdeki normal fiyatti yani 100 metre ilerde internet kafe vardi orda 20 liraya atiyolardi tabi adam icin para sorun değil diyo attiriyo
Hayrima format attığımıda biliyorum fakat çoğu bilgisayarcilar işin parasinda olduğu için çok serefsizlik yapıyor :(
Format attirmayin artik formati 8 yaşında kardeşimde atiyo her sey googlede yaziyo artk :( paraniza yazik

Topal Pire

Topal Pire

Üye
  • Beğen
Tepkiler: stalker67

Üst Alt