Bilgisayar Toplamak İstiyorum Ama !!

Sponsorlu Bağlantılar

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar Toplamak İstiyorum Ama !!
arkadaşlar öncelikle iyi forumlar ben şimdi ben sadece oyun oynayabileceğim bi kasa toplamak istiyorum ekran mühim değil tv ye bağlayıp oynucam ama hiçbir parçanın adını bilmiyorum ekran kartı hardisk işlemci fan man vs kastım o değil yani
bu ne demek iyi olup olmadıgını hangi yazısından anlıcam meselem bu size zahmet
Anakart:
RAM:
kasa
güç kaynağı
sabit sürücü hdd hangisi olsa iyi olur

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
bütçe nekadar

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
çok pahalı bişi istemiyorum ama şöyle söyliim şimdilik pes 15 herhangi bi savaş oyunu ve herhangi bi araba yarışı bu kadar bunları kaldırabılcek bi bi pc istiyorum yani fazla hdd olmasada olur

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Pes 15 i hd4600 bile oynatır sıkıntı AAA tytan oyunlarda orn gta 5 battlefield 4

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
birde elimde 2 tane işlemci var bunların ne marka yada ne kadar iyi yada kötu olup olmadıgını nerden öğrenebilirim elimde pc yok sadece işlemciler var birinin üztünde yazılar var diğerinin yok
Pes 15 i hd4600 bile oynatır sıkıntı AAA tytan oyunlarda orn gta 5 battlefield 4
demek istediklerimde bu mesela battlefield tarzlarında ki oyunalrı falan
birinde intel pentium 4 2.66 ghz 533 MHz yazıyo
diğerinde inte pentium 4 2,40 ghz 533 mhz yazıyo
bunlar neyin nesidir işe yarar mı depo daki artıkalrın arasında buldum

haydelanduka

haydelanduka

Üye
birde elimde 2 tane işlemci var bunların ne marka yada ne kadar iyi yada kötu olup olmadıgını nerden öğrenebilirim elimde pc yok sadece işlemciler var birinin üztünde yazılar var diğerinin yok

demek istediklerimde bu mesela battlefield tarzlarında ki oyunalrı falan
birinde intel pentium 4 2.66 ghz 533 MHz yazıyo
diğerinde inte pentium 4 2,40 ghz 533 mhz yazıyo
bunlar neyin nesidir işe yarar mı depo daki artıkalrın arasında buldum
Hocam o islemciler pes 2015 de biraz kasma yapbilir intel pentiumun 20. Yilina ozel cikan bir islemcisi var intep pentium g3258 diye 200 tl civaru bu cok rahat isinizi gorur. 4 gb ramde yeter size ama butceniz tam olarak yazarsaniz daha cok yardimci olacagiz.