Sağlam bilgisayar toplamak istiyorum veya...

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sağlam bilgisayar toplamak istiyorum veya...
En sağlam notebook'tan almak istiyorum. 30.000 liralık AMD Radeon Pro SSG 16GB 6x mini DP ekran kartından almak istiyorum. 80binlik Intel Corp. Xeon Pltnm 8180 Processor işlemci almak istiyorum mesela. 60binlik, 30binlik hp omenleri geç, bunları toplamak istiyorum. olmazsada omen'le idare ederiz. hiç biri olmazsa da sağlam bir notebook :oke: peki nasıl alacağım ki :hmmm :zong:
monster tulpar veya semruk iyi gider :oke: fakat Samsungun 128 GB DDR4 2666 MHz RAM'i de ilgimi çekiyor..
düşününce bile çok iyi geliyor lan :aha: 100 tane download yaparken arkada tüm adobe programları açık dursun ve ultra grafikte gta v de altta açık dursun, yine ultra grafikte hitman absolution, call of duty, battlefield oyna.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
Millet aç aç :zzz:

• Beğen
Tepkiler: PALA., DAL ADAM ve -efşan
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Konuyu görünce aklıma şu çocuk geldi, efsaneydi ya gece gece ne güldüm, anlayamazsınız. :gul:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM, Baydırman ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Konuyu görünce aklıma şu çocuk geldi, efsaneydi ya gece gece ne güldüm, anlayamazsınız. :gul:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Anlayamazsınız motorun yaptığı o dalgayı :ehe
O çocuk ilk haberlere çıkmıştı vay be dedim memleketin haline bak. Kim bilir şimdi ne işlerle uğraşıyordur :hmmm
İş adamı olmuştur... Fakirin hayatı hayal ve umutla geçer ancak, zenginliğin ölçüsü en fazla bir araba ve ev sahibi olmak...

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM, DeV/AsA ve Baydırman

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
galiba sağlam bilgisayarı sadece parçalandığında süpürerek toplarım. :yagmur::yagmur::yagmur:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
galiba sağlam bilgisayarı sadece parçalandığında süpürerek toplarım. :yagmur::yagmur::yagmur:
O zaman da "sağlam bilgisayar" olmaz :bleh:

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM
Baydırman

Baydırman

Moderator
Niye 473728282 kere gitmiş

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM
Baydırman

Baydırman

Moderator