Telefon Tavsiyesi Bilgi ve Tecrübenizi Konuşturun.1000 -1500 Bandında Hangi Akıllı Telefonu Alabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

akyol1625

Üye
    Konu Sahibi
Bilgi ve Tecrübenizi Konuşturun.1000 -1500 Bandında Hangi Akıllı Telefonu Alabilirim?
Saygıdeğer forum üyeleri arkadaşlarım.Allah izin verirse 2-3 ay sonra şu an kullanmakta olduğum Sony Xperia Z1 telefonumu değiştiricem.Konu başlığında da belirttiğim gibi 1000-1500 bandında temiz ikinci el bi telefon almak istiyorum.Stabil çalışan,hızlı şarj olan bir telefon istiyorum.Şarjı bir günü çıkartsın yeterli.Oyun oynamam.Sağlam karizmatik bi tasarıma sahip olsun.Kamera kriteri benim için önemli canlı net bi kamera ve video kaydı yapsın.Bir de müzik sesi yüksek ve net olmalı.Ha bir de telefonu güncelleme noktasında tümden bir kenara atmayan bi marka olsun.Düşünceleriniz benim için değerli.Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleme:

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Paralel ithalat LG G4 tabiki de.Şu anda sıfırı 1200 civarında zaten

• Beğen
Tepkiler: akyol1625
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Lg g4'ün 2k ekran yüzünden şarj,performans ve ısınma gibi sorunları var diye biliyorum.
Marshmallow güncellemesi şarjı biraz etkiliyor. Lollipop üzerinde gayet stabil ve hızlı çalışıyor. Mobil veri üzerinden online oyun oynayıp bir de aynı anda şarj etmeye kalkarsanız her telefon ısınır. Ekranı gerçekten çok canlı. Kamerası zaten ayrı birşey. DSLR makine alternatifi diyebilirim. Normal kullanımda şarjı bir günü çıkartıyor. Beni şu ana kadar yarı yolda bırakmadı hiç.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
1000.1500 bandında telefon arayıp G4 ü beğenmiyorsunuz öyle mi?

G4 fiyatına G4 gibi telefon bulamazsın.

• Beğen
Tepkiler: BomberMAn TR01

Emre

Üye
Galaxy s6 alınabilir

akyol1625

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah beyler yorumlarınız için teşekkür ederim.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Marshmallow güncellemesi şarjı biraz etkiliyor. Lollipop üzerinde gayet stabil ve hızlı çalışıyor. Mobil veri üzerinden online oyun oynayıp bir de aynı anda şarj etmeye kalkarsanız her telefon ısınır. Ekranı gerçekten çok canlı. Kamerası zaten ayrı birşey. DSLR makine alternatifi diyebilirim. Normal kullanımda şarjı bir günü çıkartıyor. Beni şu ana kadar yarı yolda bırakmadı hiç.
Kardeşim g4 kullaniyorsan bir kaç soru sorabilir miyim

byAndroid

byAndroid

Üye
S6 veya g4. Galaxy a8, 2016( a5-a7)

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

furyzer0

furyzer0

Üye
Android olarak g4 en mantıklısı bence oyun oynamam diyorsun ve kamera önemli diyorsun eğer uygulama derdin yoksa lumia 930 da iyi bir seçenek olabilir

Sent from mtalk using lumia 950

Rancho

Rancho

Üye
Samsung Galaxy S6 - A5-A7(2016)-A8 LG G4,Asus Zenfone 2 - GM 5 Plus - Lenovo vibe P1 - Huawei G8 - Sony Xperia Z5 Compact- Xperia C5 Ultra tavsiye edebileceklerim bunlar.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
  • Beğen
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Dur g4 u geçelim hangi luamiyi kullandin
Bir yıl 1020 altı ay 830. Geçici olarakta 525 625 925 kısa süreliğine kullandım arada
N70-73-95-96-97- N8 N9 - 808PW L1020 L830 G4 Arada geçici kullandıklarım da var tabi

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Bir yıl 1020 altı ay 830. Geçici olarakta 525 625 925 kısa süreliğine kullandım arada
N70-73-95-96-97- N8 N9 - 808PW L1020 L830 G4 Arada geçici kullandıklarım da var tabi
830 nasıl
Bin liraya değer mi

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Kendim şuan birincil telefon olarak kullanıyorum şuan için bir sıkıntı yaşamadık tavsiye ederim.
EyvAllah kardeşim şey oluyor mu mesela whatsapta sürdürülüyor yazısı çıkıyor mu

• Beğen
Tepkiler: lumiacı

lumiacı

Üye
EyvAllah kardeşim şey oluyor mu mesela whatsapta sürdürülüyor yazısı çıkıyor mu
Şöyle söyleyeyim, 8.1' de 0,5 ms gibi pek farkedilmeyecek sekilde bekletiyor. Ama 10, da direk aciliyoir. Zaten WhatSapp su an w10 icin yeniden WhatSapp uygulamasi yaziyor. O yuzden aklanda soru isareti kalmasin

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Şöyle söyleyeyim, 8.1' de 0,5 ms gibi pek farkedilmeyecek sekilde bekletiyor. Ama 10, da direk aciliyoir. Zaten WhatSapp su an w10 icin yeniden WhatSapp uygulamasi yaziyor. O yuzden aklanda soru isareti kalmasin
EyvAllah kardeşim saolasin
Hepsiburadada 600 lira şu an inşAllah yükselmez

• Beğen
Tepkiler: lumiacı

Üst Alt