Öneri Belamı Bu Z2

Sponsorlu Bağlantılar

osicik

Üye
bende şaşıyorum tele nasıl konuşurken su geçirtiyorsunuz,
nasıl bi sıcaklığa ulaşıyorsunuz ki soğuğa çıktın diye arka camı çatlatıyorsun,
ekranın kenarı durup dururken paslanmış gibi sararıyorsa çok ama çok kötü bi durum dostum kabullenmek zor çünkü öğrenci halinle tek seferde kucak dolusu para vermişsin ama bu yaşananlarda senin hiç mi suçun yok !!!!
ben s4 ten geçtim z2 ye samsunga öyle alışmışım ki garip geldi sony ama elde duruşu su geçirmezliği yağmurda epey foto çektim, hele ki şarjı olmaz böyle güzellik sadece launcher i nedir bilmiyom bunu sevmiyom nova kullanıyom harici çok memnunum...
yinede geçmiş olsun... telefonumda ithal n11 den alınma teknoloji işi yoksa hakikaten tamamen şans mı bilmiyorum....

• Beğen
Tepkiler: Fenomenon, orqeneral ve 0MG90
Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Garantiye göndermeyin.

Sony öyle değil maalesef, garantisinden memnun olan bir Sony kullanıcısına hala rast gelmedim.
Hocam garanti ye göndermeyip ne yapabilirim bende istiyorum biliyorum iyice zorlaştıracaklar işi

orqeneral

orqeneral

Üye
O leke pas lekesine mi benziyor?
Elden birşey gelmez malesef servise gidecek cihaz. Ekran kenarında sıvı teması diyecekler büyük ihtimal. Geçmiş olsun.
siz teknik servis şefi felan olursanız bu millet yandı demektir. hemen geçmiş olsun olurmu öle
Sanki yazmıyorsunuz. Gelmiş androidten cacık anlamayan adam touchwiz kasıyor diyor. Samsung denen markada en kötüsünden kronik dertler yok.
neyin peşindesin sen konuyu oku anla düşün öyle cevap yaz:angry: örnek
siz teknik servis şefi felan olursanız bu millet yandı demektir. hemen geçmiş olsun olurmu öle

neyin peşindesin sen konuyu oku anla düşün öyle cevap yaz:angry: örnek
garantisi kötüyse alınmaz sony
bu konuda haklısını sony garanti anlayışı berbat derecede kötü yalnız cihazları süper.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
o yüzden gmd2 al keyfine bak

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Tüketici haklarına başvuran ve işlem basamaklarında bilgisi olan yokmu

wwwhmz

wwwhmz

Üye
Teknoloji şans işidir. Geçmiş olsun.

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Elimde kaldı gibi gözüküyor o zaman

Invoke

Invoke

Üye
Konudaki 10 yorumdan 8'i sonyi sevenlere ve sevmeyenlere ait. Adamın cihazı ne hala gelmiş. Neyin peşindesiniz?

Sarı leke olayı G2lerde sık oluyor. Onlar hemen 5 dakikada değiştirip veriyorlar G2'yi geri. Dışarıdan aynı gibi duruyor ama belki içeriden farklı bir sorundur. Z2'de ilk defa gördüm, servis ne der bilmiyorum ama bence yine de ver. Olmadı tüketici mahkemesine ver. Paralel olmasa bile servis hep sorun çıkarıyor zaten su geçirmesinde sonra mahkemeyle haklarını alıyorlar.

Yönetici tarafından düzenlendi:
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konudaki yorumlarınıza dikkat ediniz.

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Yani merak ettiğim şu mahkemeye verdiğim takdirde paramı söke söke geri alabilirmiyim?

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Paralel İthalat ya o yüzden soruyorum tutup yalan yere rapor yazdırcak değiliz sadece yardımcı olabilir

alperen262014

alperen262014

Üye
Geçmiş olsun :(

• Beğen
Tepkiler: Muhammet DEDE
wwwhmz

wwwhmz

Üye
Bu günde benim ekran patladı, beterin beteri var :D

• Beğen
Tepkiler: Muhammet DEDE
Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Aynı problem forumda " yakupb03 " arkadaşımızın başına gelmiş ve araştırmalarım sonucu yabancı forum sitelerinde aynı problemle karşılaşan insanlar olduğunu farkettim

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Resimdeki cihaz yakupb03 arkadaşımıza aittir
Aynı şekilde pas lekesine benziyor su kaynaklı.Bununla alakalı bir video izlemiştim maalesef şimdi bulamadım. Cihaz z2 di aynı leke vardı adam arkasını açıp ekranı çıkarıp temizliyordu bildiğiniz pas vardı geri takıyordu ve ekran tertemiz di yani sanırım ekranda bir arıza yok esasen suyun bıraktığı kalıntı sadece

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Su girdiyse bir kere zamanla oksit yapar ve telefon her geçen gün kötüye gider. Babanın arkadaşına sorup ondan öğrenmen daha sağlıklı ölür fakat telefon su aldıysa muhakkak değiştirmeye bak o telefonu.