Haber Battery Status By Motaz Yeni Nesil ( Yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

onurhanerk

onurhanerk

Üye
    Konu Sahibi
Battery Status By Motaz Yeni Nesil ( Yardım)
Battery Status By Motaz v1.0.0 Nereden bulabilirim acaba? Kredi kartım olmadığından alamıyorum . Gayet hoş ve stabil çalışıyor. Herkesin denemesi gereken bir uygulama gibi duruyor :) Widget desteği ise şeffaflaştırılabilir bence ya da tinny battery' nin düzenlendiği gibi düzenlenebilir belki :)

Reklam değildir. Paylaşılırsa sevinirim. :)

onurhanerk

onurhanerk

Üye
    Konu Sahibi
bende kredi kartı olsa aliıcamda yok malesef .s

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
ben indirdim fakat nasıl paylaşacağımı bilmiyorum dosyayı hafıza kartına yükledim resource de bi kaç parçasını buldum ama oviden inen dosyaya ulaşamadım henüzprivatede geçen kod 20070765 ordada bi kaç dosyasını buldum eğer biri bana başka nerelerde dosya olabiliceğini söylerse onları toplayıp buraya upload ederm daha sonra birisi alır sise çevirir belikide bir arkadaşımız sonrasında türkçeye çevirir :)

Son düzenleme:
bbakkus

bbakkus

Üye
noss_bar a söyleyin yardımcı olur

Teom@n

Teom@n

Üye
ben indirdim fakat nasıl paylaşacağımı bilmiyorum dosyayı hafıza kartına yükledim resource de bi kaç parçasını buldum ama oviden inen dosyaya ulaşamadım henüzprivatede geçen kod 20070765 ordada bi kaç dosyasını buldum eğer biri bana başka nerelerde dosya olabiliceğini söylerse onları toplayıp buraya upload ederm daha sonra birisi alır sise çevirir belikide bir arkadaşımız sonrasında türkçeye çevirir :)

satin aldigin bir uygulamayi kopyalamak istiyorsan;
telefonuna xplore kurulu olmali
uygulamayi once sisteminden kaldir,
xploreri ac, C surucusune ac ve programi arka plana at,
sonra ovi magazaya bagladiginda satin almis oldugun uygulamayi indir
uygulamayi yuklemeye basladigi anda xploreri ac ve C\data\ icinden uygulamanin sis/sisx dosyasini kopyala.

***biraz hizli hareket etmen gerekiyor. uygulama kuruldugu an sis/sisx dosyasi otomatik olarak silinir.

kralberk13

kralberk13

Üye
bunun widgeti olsaydı çok güzel olurdu

kralberk13

kralberk13

Üye
kardeş widgeti yok kısa yolu var

metyuu

metyuu

Üye
V1.0 versiyonu hiç biryerde yok gerçi V1.0.1 çıkmış

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
evet çıkmış istekte bulundum :islik fakat alan daha yok
aldım fakat teoman arkadaşın dediği gibi malesef olmuyor kaç kere sildim yeniden yükledim olmadı c/data içine sis/sisx dosyası gelmiyor

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
aldım fakat teoman arkadaşın dediği gibi malesef olmuyor kaç kere sildim yeniden yükledim olmadı c/data içine sis/sisx dosyası gelmiyor
pc den indirme şansın varmı linkin sonuna /download ekle enter de iner

onurhanerk

onurhanerk

Üye
    Konu Sahibi
c/data içine sis/sisx yerine C Ana dizine gelir. Data klasorune gelmez. x-Plore ile ana dizine gir iner inmez kopyala oyunu. Bu şekilde bir daha denersen çok sevirinirz :)

asigsasi

asigsasi

Üye
olmaz kardeşim hadi oldu diyelim dosya boyutu küçül olduğu için menü tuşuna basmaya fırsat bile vermeden dosya yüklenmiş olur
dahili sunucu hatası diyor indirmiyor
sayfayı yenile

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
olmaz kardeşim hadi oldu diyelim dosya boyutu küçül olduğu için menü tuşuna basmaya fırsat bile vermeden dosya yüklenmiş olur
sayfayı yenile
başka uygulamaları indiriyo fakat paralı uygulamalarda işe yaramıyo dahili sunucu hatası diyo yenilesemde b şey fark etmiyo

• Beğen
onurhanerk

onurhanerk

Üye
    Konu Sahibi
Kısmet değilmiş napalım :S

asigsasi

asigsasi

Üye
çıkar bi kaç gün sonra sıkıntı yok :)