^^Baidu İnput Temaları ^^ [s60v5-s^3]

Sponsorlu Bağlantılar

cturan97

Üye
c6-01 belle refresh başarısız :(

cildirblack

cildirblack

Üye
n8 için sertifika hatısı aldım. oppa sitesinden sertifika için gerekli .jar .ex dosyalarını indiremedim işlemi tamamlayamadım yardım lütfen.!

s60 king

s60 king

Üye
güzel bir çalışma teşekkür ederim kardeş ama anlattığın gibi uyguladım olmadı. :hmmm skini tanımıyor daha doğrusu. Ne eksik olabilir ? :dry:

VforAhmet

VforAhmet

Üye
WİNDOWS PHONE 7 USEFUL hariç diğer temaları yükledigimde sadece sayılar bölümü çıkıyor, harfler çıkmıyor nedeni ne olabilir? Teşekkürler..

adamol66

adamol66

Üye
Kardeş Kurudum uygulamayı dediğinide Yaptım Ama Mesajlara Girerken Yarıda Donup Kalıyor Tel ReseT Atıyor Bu Arada Tel Nokia 700

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
iki saattir uğraşıyorum olmuyor şu ikinci bölümdeki yeri bi yapamadım gitti :bilmm

- - - Eklendi - - -

teli parcaliyacam simdi biri sunu bastan sona anlatsin bendeki ayarlar bolumu neden farkli

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
tele flash attim yeni oldu :)

Moruk

Moruk

Üye
Nokia 603 te olmadı arkadaşlar, kalvye kullanan bir yere girdiğim anda tel restart atıyor, konuda geçen baidu son sürümünü indirdim onda da skin seçemiyoruz yüklü skinler görülmüyor :( oysaki bu klavyeyi kullanmayı çok istiyordum belle klavyesi beni boğuyor :(

Moruk

Moruk

Üye
hala kimse birşey yazmamış :( bu klavyeyi kullanamayacakmıyım :(((

lider63

lider63

Üye
iphone skins in sbkt bilmem ne dosyasini aciyorum. fakat dosya acilmiyor diyo. suan baudinin klavyesinden yaziyorum buda rahata benZiyo ama ilk once su iphone skinsini denemem lazim. dosya acilmiyor diyo ne yapcam?

calis42

Üye
arkadaşlar dosya bozuk diyor

ömer5896

Üye
baidu input sertifika hatası veriyor

exp_l0it

exp_l0it

Üye
yüklenmiyorsa birde swype deneyin

nahidmed

Üye
ya beyler baidu uygulamasını yukluyorum telefonda gözük müyor

relaxlife

Üye
hocam çok saol şuan iphone 2 yi kullanıyorum. yalnız bir sorum olcak mesela whatsapp kullanırken ekranı kaplıyor yani yarısını ve ben yeni iletileri mesela hızlı msjlaşırken göremiyorum o klavyenin kapladığı alanı yukarı alıpta klavyenin altının boş olma ihtimali varmıdır. umarım anlatabilmişimdir. yani klavye geldiği anda ekran nokia 5 gibi mesela yarın ekran olucak saygılarımla

emre4649

emre4649

Üye
olmuyor görünmüyo klavye kendi klavyesi açılıyo

dogu73

dogu73

Üye
kardesim klavye gelmedi

akef38

Üye
bendeki telefon Nokia C5-03 skinleri baidu/imput/skin bölümüne attım ama programı açıp skins secme yerine girdiğimde 3 adet secenek geliyo 3'ünde de [] [] [] bu şekilde var yüklediğim skin gelmiyor yardım edermisin ?:sos:bilmm

marist

marist

Üye
Teşekkürler..

Üst Alt