^^Baidu İnput Temaları ^^ [s60v5-s^3]

roni1907

Üye
yine olmadı ya :S

- - - Eklendi - - -

yine olmadı alfabe gelmiyo :S

- - - Eklendi - - -

o resimli ifadeler çıkıyo harfler cıkmıyo dediklerinizi yaptım yine de teşekkürler

Konu Sahibi
İphon - 3 Useful eXTRa Karakter skin konuya eklenmiştir.Güle Güle kullanın.

ugurlu_

Üye
kardeş tel rest atıyor yaa bi bilgin varmı

mc.a

Üye
oha !
hocam i phone 3 mükemmel olmus..
eline koluna saglik
(öneri olarak mesela ; i-phone 3 ün aynısi durucak karkter sembol yerleri yani ama yandaki bosluklar gri olucak gravity klavyesi gibi yani tercihe göre renk degisikligi olmus olucak . isteğe göre renk olabilir yani )

S^3 reset atıyo herhangi bi mesajı açtığında

awdil

Üye
Elinize saglik...

- - - Eklendi - - -

Elinize saglik...

kaldırmak istersek nasıl kaldıracaz eski haline dönebilirbiyiz ?

Konu Sahibi
Hmm s^3 tarzı cihazlarda res atmasının sebebi programdan kaynaklanıyor demek ki. O zaman baidı'nun başka sürümünü yada sırf s^3 için olana bakıcaz.Ben bir kaç link bakıyım.Ama youtube da adamın n8'inde çalışıyordu.Biraz araştırma vakti gelmiş

Konu Sahibi

N8 uyumlu ve s^3 için bu programı gordum.S^3 cihazım olmadığı için deneyemiyorum.Biri deneye bilir mi ? İlk normal bir kullansın sonra benim temalardan birini yükleyip denesin (Cevabınızı bekliyorum )

roni1907

Üye
benim harfler hala cıkmıyo anlamadım neden herşeyi yapıyorum ama omuyo :S

Teşekkürler. Skin ve düzenlemeler çok iyi olmuş. yaklaşık 1 aydır bekliyorum böyle bir düzenleme baidu için.. Windows Phone 7 Usefull kurdum. Eline sağlık

baidunun sitesinde 3.0 versiyonu var s^3 uyumlu

mc.a

Üye
I-phone 3 de kücük bi reklam mı görüyorum..

Kardeşim benim yatay sorunu devam ediyor.
Yatay klavyeyi kurmak icin tıklıyorum fakat program acılır gibi oluyor acılmıyor. Skinlerin yerine atıyorum programdan secmeye calısıyorum yine secilmiyor

yunus486

Üye
arkadaşım nem iphone 2 yi yükledim ama başka klavye yüklenmiyo acill yardım

- - - Eklendi - - -

arkadaşım nem iphone 2 yi yükledim ama başka klavye yüklenmiyo acill yardım

Cr79696

Üye
Kardeş dediklerinin aynısını 250.000 defa denedim dün akşam çalıştı bugün ne olduysa klavye gitti iphone 3 wp gravity hepsini deniyorum bütün anlattıklarını tek tek yapıyorum kalvye geliyo ama yazmıyo çince çıkıyo yazılar bi yardım et lütfen