Avea'yı Kandırdım :))

Sponsorlu Bağlantılar

ibocan123

ibocan123

Üye
süpersin ya! sizin gibilerin bu kadar çok olduğunu öğrenince ne kadar seviniyorum bilemezsin. :d:

admiral23

admiral23

Üye
    Konu Sahibi
amca sıra vodafone da :d:

gazbakkal

Üye
EVET aveanin böle huyu vardır biz arkdaşlar 3 sefer şey yaptık ikimizde aynı kontor kart numarısını girdik onaylamak için aynı anda 8 e bastık oldu ama artık hiç olmuyor

admiral23

admiral23

Üye
    Konu Sahibi
dün canım sıkıldı dedim bi müşteri hizmetlerini arayayım :naughty:
yaw dedim 2 tane faturalı hattım var birini iptal edeyim.bu aralar sıkışığım ödeyemiyorum (ayak yaptım)(biri nişanlımda).:d:
hiç aveadan vazgecmek istemiyorum ama ne yapalım severek ayrılacaz.:kop:
müşteri temsilcisi bayan gelin siz her iki hattı 1 yıl iptal etmeyin bu 1 yıl boyunca hangi tarife kampanya olursa olsun faturanız üzerinden %50 indirim yapalım.
tabiki hemen kabul ettim.
Yapıştııııııırrrrrrrrrr :ehe

99041834

Üye
yıllar önce bi 555 hattım vardıher kontör bittiğinde bittiği saatten 12 saat boyunca yurtdışı hariç her yeri aradım. banamısın demedim. korkarak kontör yükledim hiç eksilmede olmamıştı şimdi daha beleşçiyim anlatmıyayım anlatırsam avea uyanır :)

ultraadrenalin

ultraadrenalin

Üye
bana da bi keresinde kontor yollamıştı :)

riddick34

riddick34

Üye
Çok keko bunlar ya :D

SagoKafKef06

SagoKafKef06

Üye
Avea'yı kazıklayan yüce insan önünde eğiliyorum.Heryerinden öpüyoruz seni :D:D

admiral23

admiral23

Üye
    Konu Sahibi
eyvalla eyvallaaaa :)

hsn6262

hsn6262

Üye
aynen kardeş bana da olmuştu. 1 kontörüm vardı ölesine biçağrı atayım dedim normalde 1 kontörde çağrı bile attırmıyordu. 2 saat ingilterede ki ablamı aradım tam 2.saatte kapandı ama sonra tırsmadım değil :)))

gb3210

Üye
oh wala böyule olacaksa bende ablamla konuşayım bol bol :ehe

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Arkadaşlar çok seviniyorsunuz ama şöyle birşey var borç her zaman borçtur. Yani siz avea o kadar kredi vermeseydi havasındasınız ama bu bir savunma değildir. Adam sizi zorla konuşturmuyor ayrıca konuşmanın bir ücreti olduğunu sizde biliyorsunuz ? Gerçekten mahkemeye verilirseniz bilmiyorum avea böyle birşeyi yapar mı ama sizden parayı söke söke alırlar.

kemal21

kemal21

Üye
Güzel

sevimrecep

sevimrecep

Üye
tebrik ederimde sakın geçiş hediyesi olarak aylık verilen dakikalardan olmasın bu konuşma...:):):hmmm:hmmm

jejep

jejep

Üye
:D:D

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
bide bunu türkcell yese varya -5000 i vurdururum :D

Mert

Mert

Üye
Arkadaşımda bir 100 kontörü iki kere yüklemişti:ehe

admiral23

admiral23

Üye
    Konu Sahibi
konu silinebilir mi acaba?
tırstım da :)

By Kavak

By Kavak

Üye
aslanım benim hep avea yapacak değil ya!

mayrock

mayrock

Üye
helal olsun :)

Üst Alt