Avea'yı Kandırdım :))

Sponsorlu Bağlantılar

aryscat

aryscat

Üye
Yazdığın her satır keyifliydi...0hhhh....

admiral23

admiral23

Üye
    Konu Sahibi
çok yakında yeni bir eksi bakiyeyle karşınızda olacam :ehe

cgedikk

cgedikk

Üye
hadi bakalım görelim seni :ehe

murat23351

Üye
tebrik ederimm.... dediğin gibi hep aveamı yapacak başka yollar varsa açıkllaa.. bize yedirdiklerini bizde aveaya yedirelim ki bizde keyif alakk üç kağıtçı aveadan:box

'Davut

'Davut

Üye
süper valla ..:ehe iyi bir zarar yaptırmışsın...

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
çok iyi olmuş aveanın sahtekarlıklarına böyle cevap vermek lazım Tebrik ediyorum:kop:

SeRKaNCa16

Üye
guldum valla :) guldum:d:

intoman

intoman

Üye
dikkat et mahkemeye vermesinler ..

Godfather

Godfather

Üye
:ehe Helal olsun :D

arven_005

arven_005

Üye
ii etmişsin :D

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Açıkçası 1 , 2 saat için bu kadar gururlanma değmez diyorum. Sonuçta rekabet ortamında yüzüyoruz, değerlendiren yolunu buluyor. Bende konuşturuyorum, ama öyle 1 2 kişiyi değil tam 5 kişiyi (bir de ben ) konferans ile bağlıyorum, haftada 3 gün bu böyle, günde 3 saat konuşuyoruz neredeyse. 5(kişi)x3(saat)=15 saat onuda 3 gün ile çarp 45 saat ediyor. Isim garip tarafı hiçbir ücret ödeniyorum ve de yasal bir imkan bu :)

Ama içindeki hırs ve operatörde avea olunca diyecek pek birşey kalmıyor.

hakanserce007

Üye
nasıl ücret ödemiyorsun orayı anlayamadım ben ?

karkarkara

Üye
Parasını almasınlarda senden :D

ryuk

ryuk

Üye
Helal olsun :D

eyup007

eyup007

Üye
oh kebap :D

hala olan bir açık belliki avea hattım yok olsa çözmeye çalışırdım :d

fatalforce26

Üye
ohh iyi yapmışın :D

osnakli

osnakli

Üye
bu yazının her anını keyifle okudum ve inanılmaz güldüm.aveada açık çokdu yine görmüşdüm buna benzer şeyler.arkdaşım yeminle tbr ederim.şu bizim köyde de avea çekse o akdar güzel olacak ki bende konferans yapardım:):):):):):):):)

bozic

Üye
oh oh süper bunun için bide konu açmış ya boyun da uzamışdır şimdi sen arkadaşların arasında popüler de olursun :) o hattı unut eksi bakşyede hattını başka operatör e taşıyamazsın o hattın gitti

admiral23

admiral23

Üye
    Konu Sahibi
zaten 531 li numara kullanmıyorum.gıcığımdır da biraz 531 lere :ehe
taşıma işine gelince, bakacaz bi deneyelim.oldu ldu olmadı sim kartı fit ederik :aha:

Üst Alt