avea süper internet kampanyası 9tl'ye 1gb internet hemde aylık paket

Sponsorlu Bağlantılar

serinaga

serinaga

Üye
:evet:
bu kadar mı cahilsiniz? avea daha teleffonun temel özelliği olan sesli görüşmeyi sağlayamıyor. durup durup hat kesiliyor, ses gitmiyor kaldı ki tükkcell veya vodafon gibi interner hizmeti sunsun!!! biraz da mantıklı olun beyler bayanlar fiyata aldanmayın pişman olursunuz .

----------Eklendi @ 16:52:18 ---------- Yazıldı @ 16:47:09 ----------

YANILIYORSUN ARKADAŞIM, 1GByte Mobil JET'i 2 aydır kullanıyorum, 250 MByte Aylık paketi de Cep'ten 3G ile kullanıyorum ... SON Derece memnunum, başka söze gerek yok. Konuşmalardaki kesinti sorunlarını bilirim, o konuda hak veriyorum ama 3G konusunda AVEA bence son derece başarılı ...

----------Eklendi @ 17:12:00 ---------- Yazıldı @ 16:52:18 ----------

ARKADAŞLAR Ucuz Kampanya ve Tarifelerin Adresi AVEA !!! Bunu asla unutmayın ... Ehh ! Ucuz elde edilen hizmetin kalitesi de tartışılır elbet ama ! AVEA 1 GByte Kademeli tarifeyi gözü karartıp aldım. Aynı zamanda Turkcell VINN'da var. Vodafone'a bir şey söyleyemem ama inanın AVEA 3,5 G hem daha çabuk hazır hale geliyor hem de bağlantı hızı VINN'dan daha iyi ...

katates

katates

Üye
Vodafone bu konuda daha iyi 8 liraya aylık sınırsız.

albarakal

albarakal

Üye

Buyrun Arkadaşlar KampanYa Devam Ediyomu Etmiyomu Diye Merak Edenler İçin Hemde Konunun Güncel Tutulması Açısından Buyrun Yukardaki Ardes ten Bakabilirsiniz Bakamayanlaar için Söyleyeyim Kampanya Hala devam Ediyor

bertinos

bertinos

Üye
Beyler avea jet aldım sene başında bilgisayar için hiç memnun değilim 4gb internet 22 tl geçen ay 4.590 gb internet kullandım 42 tl geldi bu ne ya 8 gb kullansam hadi tmm diycem sakın almayın bende almıcam 1gb interneti 1.00000000000000000000000000000001 yapsanız bile bu öküzler 18 tl fatura keserler

----------Eklendi @ 18:45:13 ---------- Yazıldı @ 18:43:26 ----------

Beyler avea jet aldım sene başında bilgisayar için hiç memnun değilim 4gb internet 22 tl geçen ay 4.590 gb internet kullandım 42 tl geldi bu ne ya 8 gb kullansam hadi tmm diycem sakın almayın bende almıcam 1gb interneti 1.00000000000000000000000000000001 yapsanız bile bu öküzler 18 tl fatura keserler
bide 2 seneden önce iptal edemiyorsunuz çok pişmanım keşke 39tlye turkcell alsaydım(ilk 12 ay 29 tl) aşınca 2 kat para istemezlerdi

jjuventuss

jjuventuss

Üye
1gb neye yeter aklınızı calıstırın biraz. kesınlıkle vodafone daha avantajlı ah bıde hızı 100mb altına dusmese 10-20mb a bile razıyım ben 96kpbs cok yavas

erg123

Üye
Ben Vodafone test ettim birde avea test edicem dedim onuda test ettim avea biraz hızlı ben köyde oturuyorum 3g yok vodafone ile indirme hızım 5-10 arasında gidip gelirken avea 20-30 kbps arasında geliyor

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bir de soyle 4 gb falan cikartsalar harika olcak yetmiyo 1gb ya

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Evde internetim yokken cepnet alıp pcden sınırsız dolastım ama şimdi evde net var halada cepnet yaparım ama 2 gb gecmem arkadasta her ay bunu yapar inanın o daha hızlı giriyor 1 gb yeter diyorsanız yapın avea gecersem yaparım

cep5230

cep5230

Üye
yardım plsss ben fenercelliyim bunu yapabilirmiyim

leoncihan

leoncihan

Üye
bu gün bktım bende alacagım .

----------Eklendi @ 16:32:25 ---------- Yazıldı @ 16:31:56 ----------

fenerli sen yapamazsın :D

80hidayet80

Üye
ilk ay 9 tl ye kullandım ikinci ay zamlandı diyerek fiyatını 14.5 tl yaptılar dikkatli olun. . . !

nefesine6

Üye
artık 14.5 tl oldu. Ben bir kaç aydır 9 tl ye üye oluyordum ama artık 14.5 tl yaptılar

asdaspas

Üye
bu kadar mı cahilsiniz? avea daha teleffonun temel özelliği olan sesli görüşmeyi sağlayamıyor. durup durup hat kesiliyor, ses gitmiyor kaldı ki tükkcell veya vodafon gibi interner hizmeti sunsun!!! biraz da mantıklı olun beyler bayanlar fiyata aldanmayın pişman olursunuz .

Ya bi git!:@ Turkcell boşuna mı kaybetti o kadar müşteri. Senelerdir avealıyım. Nokia 5250mi aldığımdan beri (yaklaşık 1sene) telefonuma internet sürekli bağlı. Ne kesinti var ne de yavaşlama. Şu ana kadar yaptığım konuşmaların hic birinde kesilmedi...

ACROPHO3i4

ACROPHO3i4

Üye

Merhaba;

Artık 1GB internet paketinin fiyatı ayda sadece 14,5TL!
Kayıt olmak için tek yapmanız gereken 1GB yazıp 5555'e SMS göndermek.

"İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek ya da Avea Müşteri Hizmetleri'nden (444 1 500) öğrenebilirsiniz. SMS ile yapılan bilgilendirmelerde son 48 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil olmayabilir."

ACROPHO3i4

ACROPHO3i4

Üye
İnternet Paketlerinde kullanmadığım kota bir sonraki döneme devreder mi?

Günlük ve Haftalık İnternet Paketlerinde kullanılmayan MB miktarı kullanım süresi dolduktan sonra yenilenmediği için devretmez. Aylık internet paketlerinde ise ay içinde kullanılmayan MB miktarı sadece bir sonraki aya devreder. Faturalı hatlar için 14TL'lik indirimli 1GB teklifi içerisinde yer alan kullanılmayan MB miktarı bir sonraki aya devretmez.

ACROPHO3i4

ACROPHO3i4

Üye
Birçok bölümde bu fiyatı gördümde , kampanya sayfasını bulamadım :hmmm
Aynı taplo içinde 250mb 15 ,1gb ise 9tl gösteriyor dediğiniz gibi. Ama kampanya sayfası olmadığı için ne adar güvenilir acaba. Resimi ilk mesaja ekledim.
Kappanya sayfa linkini ekler misin? bekliyorum. :hmmm

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye

Merhaba;

Artık 1GB internet paketinin fiyatı ayda sadece 14,5TL!
Kayıt olmak için tek yapmanız gereken 1GB yazıp 5555'e SMS göndermek.

"İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek ya da Avea Müşteri Hizmetleri'nden (444 1 500) öğrenebilirsiniz. SMS ile yapılan bilgilendirmelerde son 48 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil olmayabilir."

Arkadaşın da dediği gibi fiyatta değişiklik olmuştur. Paketi alacaklar arkadaşlar yeni fiyatlandırmayı dikkate almalıdırlar.

ACROPHO3i4

ACROPHO3i4

Üye

KONU İhbar EdiLdi.. Gerekli İşlem Yönetim Tarafında yapılır..

Üst Alt