Avea Sınırsız Sosyal Paket

Sponsorlu Bağlantılar

mrakyercom

Üye
bedava internete girmek kolay önemli olan hızını düşürmemek :D

burak1011

Üye
beyler sınırsız sosyal ve erken paket vardı bug bitmiş sanırım tüm liralarım gitti dikkatli olun

kartal835

kartal835

Üye
Twitter yaz 5555 gönder sınırsız bedava twitter

eren3546

eren3546

Üye
beyler sınırsız sosyal ve erken paket vardı bug bitmiş sanırım tüm liralarım gitti dikkatli olun

bu gün bug da kalmış
teldeki tüm uygulamaları güncellemiş
5gb lik güncelleme yapmış :}

burak1011

Üye
bu gün bug da kalmış
teldeki tüm uygulamaları güncellemiş
5gb lik güncelleme yapmış :}
Valla ben dün girdim yarım saat sonra 15lira vardı içinde hattın hepsi gitmiş. Şaşırdım valla.

eren3546

eren3546

Üye
Valla ben dün girdim yarım saat sonra 15lira vardı içinde hattın hepsi gitmiş. Şaşırdım valla.

sürekli kullandıgım paket bu normalde kesmemesi lazım bazen bug da kalıyor internet
2gb lik kullanımlarda 6krş kesiyor
ayda 15gb kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: burak1011
erko merko

erko merko

Üye
normal bir internet paketi alıp yanına sınırsız sosyal paketmi almak gerekiyor sınırsız internet için ?

burak1011

Üye
sürekli kullandıgım paket bu normalde kesmemesi lazım bazen bug da kalıyor internet
2gb lik kullanımlarda 6krş kesiyor
ayda 15gb kullanıyorum
Bende kullanıyordum hocam da bu ay böyle bir sorun oldu şaşırdım bende

okanbiz

okanbiz

Üye
açık açık ifşa etmeyin yazdıklarınızı silin sizin yaşadığınız sorunu herkes yaşıo 2gb sonrası kuruş gitmesi ni

burak1011

Üye
açık açık ifşa etmeyin yazdıklarınızı silin sizin yaşadığınız sorunu herkes yaşıo 2gb sonrası kuruş gitmesi ni
Olay o değil Hocam. hattımda ki tüm parayı çekti dikkatli olun diye uyarıyorum.

okanbiz

okanbiz

Üye
tamam uyarın için de bence sil yadıklarını ifşa etmiyelim sonra turkcellin mobil tv yi kapatması gibi bu da kapanır .
açık şuan için devam ediyo da senin kontor nas gitti ben anlamadım .kontirler gidip 19 tl uçtu.sistem açığı kapatılmıştır .twitter açığı devam edio.

burak1011

Üye
tamam uyarın için de bence sil yadıklarını ifşa etmiyelim sonra turkcellin mobil tv yi kapatması gibi bu da kapanır .
açık şuan için devam ediyo da senin kontor nas gitti ben anlamadım .kontirler gidip 19 tl uçtu.sistem açığı kapatılmıştır .twitter açığı devam edio.
Geçmiş olsun artk. Hala devam eden ler de dikkatli olsun. Benden 15senden19 devamı gelir bunun

okanbiz

okanbiz

Üye
hep bu donanımhaber forumundakiler şikayett etti onların yüzünden kapadılar
Geçmiş olsun artk. Hala devam eden ler de dikkatli olsun. Benden 15senden19 devamı gelir bunun
sürekli kontor yüklediğimde almaya devam ederse vodafone kayarım 1000dkk 1GB YETER banabenim paket yenilendi ve sistemi düzeltmişler artık sınırsız sosyal faceden başka siteye gir miyo:polis:bu arada avea yetkilileri handleri de engellemeyi planlıyo!!!!!:bann::gun1:

burak1011

Üye
En azından koca yaz idare etti ya buna şükür diyelim artk:)

Yusuf Saracen

Yusuf Saracen

Üye
Sonunda kapattirdinizmi acik cok kullanmayi bilene

burak1011

Üye
Tamam yusuf tamam her konunun altına kullanmayı bilene açık çok demekten ne zaman vazgecersin acaba:)

okanbiz

okanbiz

Üye
açık çokta böyle açıklari ifşa edersek hiç kalmıyacak yakında

Yusuf Saracen

Yusuf Saracen

Üye

mrakyercom

Üye
türkcell tv kapanan bişe yok :Ddigıturkplay d smart blu tivibu iptv webtv mobil internet bunlar olmasa maç özetlerinde kalmıstık :D

Üst Alt