Avea 3G Nerelerde çekiyor? Kendi bölgenizi yazın!!

Sponsorlu Bağlantılar

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Avea 3G Nerelerde çekiyor? Kendi bölgenizi yazın!!
Merhaba.

Sizin bölgeniz de 3G varmı? yok mu? Bilgilerini bu konuya yazın. Sohbet ve şikayetlerinizi diğer konulara yazınız!

darülmendep

darülmendep

Üye
Erzincan - Çağlayan Beldesi Avea 3g şebekesi yok (şimdilik)

tugay2135

tugay2135

Üye
izmirde yok

Cyberwolf_06

Üye
Ankara - Sincan çekiyor:D

levoski

Üye
evet izmirde daha yok

topal_solucan

Üye
hatay iskenderun cekiyor=)))

darülmendep

darülmendep

Üye
İskenderun çekiyormuş helal olsun ne diyelim

ßsRa

ßsRa

Üye
Bolu da yok :S

cnnnrn

Üye
Kahramanmaraş'ta yok:)

cannnnner

cannnnner

Üye
Ankara da oturuyorum salonda 3G var oturma odasın da yok buda ufak bi ayrıntı :D :D :D

benhjk

benhjk

Üye
ankara sincan merkezde çekiyor ama bizim evde çekmiyor :(

BUSRA.123

Üye
hmm olabilir ama bizim evde çekiyo bütün teller

ece_sk

ece_sk

Üye
denizli merkezdeyim burada da yok. vodafone ve turkcell cayır cayır çalışıyo ama aveada tık yok

HUYSUZ PRENS

Üye
manisa merkez yok... zaten türkiyede 15 ildemi ne varmış güya o 15 ilin tamamında çekiyormuş... Ama yazılan cevaplara bakılırsa oda yalan

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
ADANA/imamoğlu 3 şebekede de yok :(

paradox1026

paradox1026

Üye
Eskişehir/Gidip geliyor:)

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Ankara-Elvankent evin Mutfağında cekiyor salonda yok.....Avea bence diğer operatörlere göre sınıfta kaldı....

HUYSUZ PRENS

Üye
valla izmirde çekiyor gibiydi ama Manisa girişinde İzmir Tabelasının Manisa Tarafında çekmiyor izmir tarafında çekiyor..Bunu ayarlamak için uğraşmışlar herhalde...

tufanduran

Üye
bursa çekirge merkez turkcel ve vodafone herzaman avea kafasına eserse çekiyor.Arkadaşlar bi de ben avea merkezden öğrendiğimi paylaşayım sizinle hoşgeldin paketi sadece 3G çeken yerde kullanılabiliyor.hata kaza 3G kapsama alanından çıkarsanız kontorünüz düşüyomuş benden söylemesi.Aveanın diğer 3G paketlerinde böyle bir şey yokmuş onu da ilave edeyim.AMA BENİM FİKRİMİ SORARSANIZ AVEA DİĞER ÖPERATÖRLERİN YANINDA 3g KONUSUNDA EZİLDİ HEMDE ÇOK FENA

Üst Alt