Asus Linux Driver

Sponsorlu Bağlantılar

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Depo Güncelleyince Olacak Mi Yok Hocam Kod Almayayim Internet Bulunca Mint KDE YE geçeceğim :)

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Mint kuracağım zaten kesin de şu wireless ve bluetooth çalışsa tadından yenmez :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Mint kuracağım zaten kesin de şu wireless ve bluetooth çalışsa tadından yenmez :)
Kod öğren ama kardeşim :) :oke: Mint 17 sürümünde sorun yaşayacağını sanmıyorum.Ama olursa elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız .:oke:

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Kod öğren ama kardeşim :) :oke: Mint 17 sürümünde sorun yaşayacağını sanmıyorum.Ama olursa elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız .:oke:
Mesela Nasıl kod bilmiyorum ki hiç öğreniriz o zaman sizin linux bilginizden istifade ederim o zaman en lira zamanda denerim yazarım o zaman :)ne kadar çok o zaman yazmışım :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Mesela Nasıl kod bilmiyorum ki hiç öğreniriz o zaman sizin linux bilginizden istifade ederim o zaman en lira zamanda denerim yazarım o zaman :)ne kadar çok o zaman yazmışım :)
:duvar2::duvar2::duvar2: okadarda yazmışım bir yandan web sayfası düzeltiyorum sana kod yazmışım pardon :sirit:

Komutları diyorum kardeşim temel çalıştırma konutları

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
tamam onları yavaş yavaş öğreniriz bakalım

• Beğen
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Windows tuşuna basıp driver yazin ca gelen ek sürücüler uygulamasnı ac orada wifi için başka driver görebilirsiniz

• Beğen
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi

bu açıldı ama ne yapacağım simdi

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Sahada boyle

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Nete bağlı mısın

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Nete bağlıyken ctrl alt t tuşlarıyla terminali aç sudo apt-get update yaz enterla sonrada şifreni yaz

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Simdi tekrar ayni yere bak driverlar görünecek mi

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Eğer yine olmazsa ctrl alt t yap sunu yaz sudo apt-get install bcmwl-kernel-source yaz

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
yine aynı ya olmadı mi simdi :(

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Son dediğimi yazsın mi :)

Üst Alt