Maxicep'ten Memnunum.

Sponsorlu Bağlantılar

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep'ten Memnunum.
Ya Yeni Konular Açılmış. Yok Yaş Ortalaması Düşüyor. Hakedenler Olmadı. Hak Etmeyenler Oldu Diye. Katılmıyorum Bu Düşünceye Çünkü @Bilişim Profesörü PC Bölümünde O Kadar Aktiftiki Son Zamanlarda Yani Biri Diyordu Ki: 2000 TL'm Var Ne Alabilirim. 3000 TL'm Var Ne Toplarım? Veyahut Benim Konularımda Çok Yardımcı Oldu. Intel vs AMD Konusunda Aydınlattı Beni Etkileyici, Yardımsever Bir Kişiliği Var Kanımca. Şu An Sadece Deneme Moderatör Sanırım. Yani Atıyorum Aktif Olmadı. Veyahut Görevi Çocukça Kullansa Zaten Direk Al Aşağı Edilebilecek Bir Rütbe Test Moderatörlük. Geçen Ekran Kartları Hakkında Bir Konu Vardı. Üst Konu Olur Mu Dedim. Yöneticilere Danışayım Dedi. Yani Kafasına Göre De Çocukça İş Yapmıyor Bilginize. Ben Foruma 2011 Yılında Katılmışım. Ne Sebebden Üye Olduğumu Bilmiyorum Ama Burada Çok Değerli İnsanlardan Çok Değerli Şyler Öğrendim. Yani 2012 Yılında Nokia 5800 Telefonuma CFW Atmayı Burdan Öğrendim. Sonra Burdaki Konulardan, Abilerimle Beraber Kendi CFW Mİ Bile Yaptım 2 Tane. Epey Vakit Geçirdim Forumda. Son Zamanlarda PC Aldım. Ben 1300 TL Ye Kötü Haşat Bir PC Düşünürken Buradaki @ANIL @Mad EagLe @L-LumieRe Gibi Abilerim Yardımıyla Şu An Hiçte Fena Sayılmayan Bir PC Aldım. Teşekkür Ediyorum Maxicep Ailesine. Valla Allah Razı Olsun. Keyifli Forumlar. :artist:

• Beğen
Tepkiler: Ayrt0n Senna, Bilişim Profesörü ve enew

enew

enew

Üye
Guzel Yazi :) :) :) Sanada iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye
bende memnum,insanlara yardım etmek isteyen herkezden allah razı olsun