Haber Asus Ceo’su Windows 10 Mobil İçin İkna Olmadı!

Sponsorlu Bağlantılar

enterneoll

enterneoll

Üye
Windows Şehirli Mafya
Linux dağdaki eşkiya
Windows Ferrari
Linux Lada Samara
Windows Huzurlu Yol,
Linux Macera...
Her yönetim kendi içinde muhalefetini de oluşturur.
O yüzden de Linux tencere içindeki buharın dışarı salınan sibobudur diyebiliriz.
Aferin tescilli câhil nasıl oluyor bize belgesiyle gösterdin hayatında linux dağıtımı kullanmamış dağdan inme taklidi mi yapıyorsun yoksa cidden bu senmisin ? pardon nickine baktım nick enrty uyumu diye buna denir :D

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Aferin tescilli câhil nasıl oluyor bize belgesiyle gösterdin hayatında linux dağıtımı kullanmamış dağdan inme taklidi mi yapıyorsun yoksa cidden bu senmisin ? pardon nickine baktım nick enrty uyumu diye buna denir :D
Herkes yorum yapıyor ve herkes yorum yapmakta özgür. Bu özgürlük size saygı sınırlarını aşma hakkı vermiyor . Bilgisi "size göre" yanlış diye kimseyi aşağılayıp dalga geçemezsiniz.
Şirket toplantısında söylenmiş bi söz değil onlar. Maxicep forum da eğlencesine yazılmış ufak bir yazı. Abartmayalım lütfen...

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Zaten ben bunları sizin için yazmamıştım,
Sanıyorum espri algılama düzeyiniz nedeniyle hatalı giriş yaparak, yanlış yere girmişsiniz.
O yüzden de anlayabilmenizi bekleme gibi bir yanılgaya düşerek hayal kırıklığı yaşamadığım gibi size kızamadım da.
Tebessümler kardeşim : ) )

Son düzenleme:
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Asus ceosunu getirin bana sopa:

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Çalışma sistemleri farklı Android daha serbest ve wp gibi sadece bir islemciyle çalışmıyor android işletim sistemi 10 larca cihazda çalışıyor fakat wp bir islemciyle çalışıyor, wp de Android gibi açık kaynak kodlu olsa rezalet e döner, az çok bildiğimle aydinlatabilmisimdir umarım.
intel işlemcili wpler gelsin bakalım ;)
He valla gelsin görelim bakalım

Üst Alt