Artık yeni CFW'ler

Sponsorlu Bağlantılar

uumit

Üye
    Konu Sahibi
Artık yeni CFW'ler
arkadaşlar artık yeni cfwler yapmayacak mısınız? Örneğin nokia lumia görünüşünde bir 5800 cfw yapabilir misiniz?

hikmet366

hikmet366

Üye
şuan yapıyorum ama lumia görünümü ofwde olur cfwde olmaz

uumit

Üye
    Konu Sahibi
Peki ne zaman biter arkadaşım...:)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ofw editler de ayni zamanda cfwdir. Cfw dediklerimiz sadece c6 portlarindan olusmazlar.

• Beğen
Tepkiler: berkanbjk 24 ve x-scarface
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
lumia canlı flash ev ekrani ile olurhttp://www.maxicep.com/s60v5-sistem-modlama/mod-7-yeni-canli-ev-ekrani-ofw-icin-4-587979.html

Hasand.

Hasand.

Üye
arkadaslar 5800 e windows 8 cfw si cıkmıs ama ingilizce türkce dil secenekleri ekleyebilirmiziniz Yardımlarınızı bekliyiyorum saygılarımla...

hikmet366

hikmet366

Üye
arkadaslar 5800 e windows 8 cfw si cıkmıs ama ingilizce türkce dil secenekleri ekleyebilirmiziniz Yardımlarınızı bekliyiyorum saygılarımla...

türkçe dil eklemekle bitse o iş

Hasand.

Hasand.

Üye
Yaparmısın arkadasım hem havalı goruntu sunuyor (5800 e lumıa ekran goruntusu) :bilmm yaparmısın kısaası turkce dil eklermisin

Hasand.

Hasand.

Üye
link arkadasım ekran goruntus

Hasand.

Hasand.

Üye
Kurdum verdigin programlari ama cfw si daha havali olurdu

Hasand.

Hasand.

Üye
Birisi bana acil yardim etsin turkce dil ekleyin sadece ben telefonumda ilk deneyen ben olacagim desteginizi bekliyorum

hikmet366

hikmet366

Üye
Birisi bana acil yardim etsin turkce dil ekleyin sadece ben telefonumda ilk deneyen ben olacagim desteginizi bekliyorum

cfwyi türkçe yapsak bile o uygulamayı türkçe yapamayızz

Hasand.

Hasand.

Üye

- - - Eklendi - - -

UYGULAMAYI DEGIL SADECE CFW Yİ

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
arkadaş yeni derken ported istiyor mesela andiroid 5800 uygulayan asrı buluşunu yapar

- - - Eklendi - - -

ben bunun programını verim sen en iyisi kurma :D

ikisinden biri ama hangisi hatırlayamadım

türkcesi varmı acil lazım

- - - Eklendi - - -

Türkçesi varmı

Üst Alt