Nokia'nın ekranını tv ye nasıl bağlayabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Rca to hdmi dönüştürücü alacaksın boynuz kulağı geçecek .
bende ilk o yöntemi düşündüm ama hem dönüştürücü hem av kablo pahalıya gelir bir de olmazsa o kadar masraf boşa gider diye vazgeçmiştim
ama yine de elektronikçilere bakarım bulabilirsem fazla da maaliyetli olmazsa alabilirim teşekkürler.
Mesaj birleştirildi:

Çok önemli bir şey yoksa inan bana uğraşmaya bile değmeyecek bir iş tv ye görüntü aktarımı. Ben n8 i bağladım birkaç kere denemek için tam ekran bile olmuyor.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
şu videodaki gibi bir görüntü olmasını ümit etmiştim ama

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
bende ilk o yöntemi düşündüm ama hem dönüştürücü hem av kablo pahalıya gelir bir de olmazsa o kadar masraf boşa gider diye vazgeçmiştim
ama yine de elektronikçilere bakarım bulabilirsem fazla da maaliyetli olmazsa alabilirim teşekkürler.
Mesaj birleştirildi:

şu videodaki gibi bir görüntü olmasını ümit etmiştim ama
N8 ve 808'de hdmi bağlantı uygulaması büyük ekran var . Çok güzel düşünülmüş yapılmış . E6-00'da nasıl olur bilemem. Bir tanıdığında vs yok mu ya ? Rca çıkışlı TV rica et bir dene bakalım. A/V kablo ne kadar acaba ?

Sene 2006 Samsung D-600 modeli tv'ye görüntü aktarımı yapıyordu. Mükemmeldi ya. Ah ah

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
N8 ve 808'de hdmi bağlantı uygulaması büyük ekran var . Çok güzel düşünülmüş yapılmış . E6-00'da nasıl olur bilemem. Bir tanıdığında vs yok mu ya ? Rca çıkışlı TV rica et bir dene bakalım. A/V kablo ne kadar acaba ?

Sene 2006 Samsung D-600 modeli tv'ye görüntü aktarımı yapıyordu. Mükemmeldi ya. Ah ah
bi de şöyle bir kablo buldum fotoğraftaki kablonun kalın ucuna uyumlu giriş tv de vardı. Bu kablo aynı şekilde işe yarar mı peki?

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bence boşuna uğraşma. Harcayacagin paraya değmez.

• Beğen
Tepkiler: z.ibra
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
bi de şöyle bir kablo buldum fotoğraftaki kablonun kalın ucuna uyumlu giriş tv de vardı. Bu kablo aynı şekilde işe yarar mı peki?
Yarar tabi av'den scarta çeviriyor. Sarı kırmuzı sojeti scarta çeviren adaptörde çalışıyordu

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Yarar tabi av'den scarta çeviriyor. Sarı kırmuzı sojeti scarta çeviren adaptörde çalışıyordu
yani sadece bu kablodan alsam görüntü yansıtabilir miyim? Ya da yansırsa kalitesi iyi olur mu? Sensörlü oyunları oynayıp video izlemek istiyorum da?

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
yani sadece bu kablodan alsam görüntü yansıtabilir miyim? Ya da yansırsa kalitesi iyi olur mu? Sensörlü oyunları oynayıp video izlemek istiyorum da?
Görüntü kalitesi bekleme . Sana full hd çıkış vermeyecek . Evet yansıtılabilir.

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
E6 norml ekran çözünürlüğü kadar verir
e6 nın çözünürlüğü 640x480 o zaman gayet iyi.
Hepsiburada dan bu kabloyu sipariş edeceğim inşallah.
Fazla soru sorduysam rahatsız ettiysem kusura bakmayın ilginiz için teşekkürler...

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
e6 nın çözünürlüğü 640x480 o zaman gayet iyi.
Hepsiburada dan bu kabloyu sipariş edeceğim inşallah.
Fazla soru sorduysam rahatsız ettiysem kusura bakmayın ilginiz için teşekkürler...
Umarım sorun çıkmaz çalışır.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye

orjinal kablosu vardı bunun için 3.5mm den rca ya çevirip tv ye görüntü aktarımı yapabilirsin. eğer çalışıyorsa dlna oynatıcıda var onunla video vs yide atabiliyorsun tv ye kablosuz.

• Beğen
z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi

orjinal kablosu vardı bunun için 3.5mm den rca ya çevirip tv ye görüntü aktarımı yapabilirsin. eğer çalışıyorsa dlna oynatıcıda var onunla video vs yide atabiliyorsun tv ye kablosuz.
o bahsettiğim av to scart kabloyu sipariş ettim geldi ve güzel çalışıyor çözünürlüğü 576p bence gayet güzel hızı da iyi. Konuda yardımı geçen herkese çok teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: cyborg78 ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator

Bu vşdeoda av to rca to scart hepsi var

• Beğen

Üst Alt