Nokia'nın ekranını tv ye nasıl bağlayabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Nokia'nın ekranını tv ye nasıl bağlayabilirim?
merhaba arkadaşlar nokia e6'nın ekranını tv'ye yansıtmak istiyorum. av kablosu almayı düşündüm ama tv nin av girişleri yokmuş. Usb hdmi dönüştürücü gibi bir kablo kullanarak bağlayabilir miyim acaba. Teşekkürler

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
E6 nin ekran yansıtma özelliği var mı? Bildiğim kadarı ile klavyeli bir telefon. Bu telefonların ekran yansıtma özelliği yok.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
  • Beğen
z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda uygulaması varsa o zaman dönüştürücü kablo ile baglayabilirsin.
kılavuz da av kablosundan bahsetmiş ama tv de av çıkışı olmadığından usb dönüştürücüyü sormuştum yani bu kabloyla oluyorsa alacaktım olmayacaksa boşuna masraf etmemek içln. Bu arada uygulama dediğiniz harici bir uygulama mı oluyor?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
kılavuz da av kablosundan bahsetmiş ama tv de av çıkışı olmadığından usb dönüştürücüyü sormuştum yani bu kabloyla oluyorsa alacaktım olmayacaksa boşuna masraf etmemek içln. Bu arada uygulama dediğiniz harici bir uygulama mı oluyor?
N8 de hem tv ye yansıt hemde Nokia kumanda uygulaması vardı. Diğer telefonlarda var mı bilmiyorum. Ben baglamistim ama o kadar da güzel olmuyor. Hem masraf etmeye hemde uğraşmaya değmez.

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
N8 de hem tv ye yansıt hemde Nokia kumanda uygulaması vardı. Diğer telefonlarda var mı bilmiyorum. Ben baglamistim ama o kadar da güzel olmuyor. Hem masraf etmeye hemde uğraşmaya değmez.
anladım teşekkürler

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
A/v kablosunın karşılığın rca sarı kırmızı beyaz olan kablo olacak . Tv'de sarı kırmızı beyaz portlar varsa olacaktır.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
N8 ve 808'de Hdmi kablosu ile bağlanmak mümkün.

• Beğen
Tepkiler: cyborg78
z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
A/v kablosunın karşılığın rca sarı kırmızı beyaz olan kablo olacak . Tv'de sarı kırmızı beyaz portlar varsa olacaktır.
tv nin arkasına baktık 4 tane hdmi 2 tanede hdmi dan daha kalın giriş var ama rca girişleri yok. Telefonun usb girişine otg kablo takıp hdmi to usb kablonun usb ucunu otg'ye hdmi ucunu da televizyona taksam görüntü yansır mı peki?

cyborg78

cyborg78

Üye
TV'de fotoğraf ve video izleme
Fotoğrafları ve videoları uyumlu bir TV'de görüntüleyerek bunları ailenize ve arkadaşlarınıza daha kolay gösterebilirsiniz.

Nokia Video Bağlantı Kablosu (ayrı olarak mevcuttur) kullanmanız gerekir ve TV çıkışı ayarlarını ve en-boy oranını değiştirmeniz gerekebilir. TV çıkışı ayarlarında değişiklik yapmak için, Menü > Ayarlar öğesini seçin ve Telefon > Aksesuarlar > TV çıkışı seçeneğini belirleyin.

Fotoğrafları ve videoları standart bir TV'de görüntüleme

1 Nokia Video Bağlantı Kablosu'nu uyumlu bir TV'nin video girişine bağlayın. Fişlerin rengi soketlerin rengiyle eşleşmelidir.

2 Nokia Video Bağlantı Kablosu'nun diğer ucunu telefonunuzun Nokia AV konektörüne bağlayın. Bağlantı modu olarak TV çıkış kablosu seçmeniz gerekebilir.

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
TV'de fotoğraf ve video izleme
Fotoğrafları ve videoları uyumlu bir TV'de görüntüleyerek bunları ailenize ve arkadaşlarınıza daha kolay gösterebilirsiniz.

Nokia Video Bağlantı Kablosu (ayrı olarak mevcuttur) kullanmanız gerekir ve TV çıkışı ayarlarını ve en-boy oranını değiştirmeniz gerekebilir. TV çıkışı ayarlarında değişiklik yapmak için, Menü > Ayarlar öğesini seçin ve Telefon > Aksesuarlar > TV çıkışı seçeneğini belirleyin.

Fotoğrafları ve videoları standart bir TV'de görüntüleme

1 Nokia Video Bağlantı Kablosu'nu uyumlu bir TV'nin video girişine bağlayın. Fişlerin rengi soketlerin rengiyle eşleşmelidir.

2 Nokia Video Bağlantı Kablosu'nun diğer ucunu telefonunuzun Nokia AV konektörüne bağlayın. Bağlantı modu olarak TV çıkış kablosu seçmeniz gerekebilir.
evet bu yazının aynısı kullanıcı kılavuzunda da var ordan okudum zaten sorun o 3 renk soketin tv de olmaması

• Beğen
cyborg78

cyborg78

Üye
tv yeni model ozaman :hmmm
yada o kablodan bulup, cekli bi aparat alıp bi ucuna hdmı girişi takıp falan..baya bi denemen lazım bişeyler :bigstar:

• Beğen
z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
tv yeni model ozaman :hmmm
yada o kablodan bulup, cekli bi aparat alıp bi ucuna hdmı girişi takıp falan..baya bi denemen lazım bişeyler :bigstar:
yani bilen deneyen biri varsa ona göre kablodan alıyim dedim ama.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve cyborg78
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
3.5mm to av kablo almanız lazım.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Çok önemli bir şey yoksa inan bana uğraşmaya bile değmeyecek bir iş tv ye görüntü aktarımı. Ben n8 i bağladım birkaç kere denemek için tam ekran bile olmuyor.

Üst Alt