Arkadaşlar Yeni Telefon almayı Düşünüyorum 1000-1500 tl arasında maximum Sizce Ne alayım ?

Sponsorlu Bağlantılar

uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Yeni Telefon almayı Düşünüyorum 1000-1500 tl arasında maximum Sizce Ne alayım ?

Düşündüğüm Telefonlar ;

SAMSUNG S3

SAMSUNG MEGA

SAMSUNG S4 MİNİ

Fiyatları istediğim aralıkta S4 ün Ekranı biraz Küçük olduğu için kararsız kaldım MEGA da çom mu büyük bilmiyorum :S S3 de Modası geçti artık :S Kararsız Kaldım Sizce Hangi Telefonu almalıyyımm?

Ayrıca Alternatif başka telefon önerileriniz varmı _? Şimdiden teşekkürler :oke:

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
lg optimus g yada pro olabilir. güzel telefonlar. yada nexus 4 alabilirsin. fakat depolama konusunda sorun çıkartabilir.

theeternal

theeternal

Üye
s4 mini güzel gibi

uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
Önerilerin için Teşekkürler ;) Bunlarıda değerlendiricem :oke: Nexus 4 İptal ama :D

- - - Eklendi - - -

s4 mini güzel gibi

Evet S4 mini güzel gibi S3 den daha fazla güncellemede alır ama Ekranı küçük Şu anki telefonum S3 mini Almışken Büyük ekranlı bir telefon alayım Diyorum :S

bllhlskr

bllhlskr

Üye
s4 akar 1500 rahat bulursun s4 miniyle uğraşma

oguzhangul32

Üye
note 2 ? ben bugün aldım turkcellden

cardanadam

cardanadam

Üye
bence S4 ama 9505 olanını bulursan süper olur bende 9500 var

nokia_belle

nokia_belle

Üye
megaya reklam yüzünden zaten alan çoğaldı ama bence onun fiyatı dahada düşücek şimdilik reklam parasını çıkarıyorlar,hepsini eleyin s4'ü düşünün

Buğra

Buğra

Admin
Galaxy mega almayin bence pek tutmadi ve hos degil ekrani iyi degil

Anil-D

Anil-D

Üye
s4 1700

Invoke

Invoke

Üye
LG Optimus G, yazdıklarından daha iyidir, bence.

15baba

15baba

Üye
kardeşim ucuzu.com da en ucuzunu bulursun. Hiç düşünme xperia z al dün aldım 1410 liraya pişman olmazsın her şeyi ile muazzam telefon bir de 1500 e s4 bulabilirsin rahatlıkla ama şu günlerde olur mu bilmem. Dolar ampulun ışığını görünce yukarılara kaçtı.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
ANIL

ANIL

Admin
Mega almanızı tavsiye etmem. Bir süre kullandım cihaz oldukça büyük kullanımı pek rahat olmuyor. Büyük ekran istiyorsanız Note 2 düşünebilirsiniz. S3 ve S4 mini alsanız yine memnun kalırsınız.

uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
Mega almanızı tavsiye etmem. Bir süre kullandım cihaz oldukça büyük kullanımı pek rahat olmuyor. Büyük ekran istiyorsanız Note 2 düşünebilirsiniz. S3 ve S4 mini alsanız yine memnun kalırsınız.

Tavsiyeniz için teşekkürler her mesajda Mega almaktan bir adim daha uzaklaşıyorum ;) bir diğer konu Su an İngiltere deyim ama buradada telefonlar çok fark etmiyor 150 tl falan daha ucuz sadece o da garanti falan farki yani fiyat ayni :D Türkiye den alicam büyük ihtimal ile :)

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Tavsiyeniz için teşekkürler her mesajda Mega almaktan bir adim daha uzaklaşıyorum ;) bir diğer konu Su an İngiltere deyim ama buradada telefonlar çok fark etmiyor 150 tl falan daha ucuz sadece o da garanti falan farki yani fiyat ayni :D Türkiye den alicam büyük ihtimal ile :)

Daha mantıklı olur

M.F.E

Üye
note2

uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
Konu Güncel Hala Karar Veremedim arkadaşlar...

mertcan01

mertcan01

Üye
Mega yerine note 2 tavsiye ederim. Mega cok buyuk s4 mini kucuk s3 gec note 2 10 numara telefon...