Telefon Tavsiyesi 1000 tl yeni bir telefon almayı düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

theeternal

theeternal

Üye
Mi5

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: phasan

byAndroid

byAndroid

Üye
Moto G4 de uygun fiyatlı güzel telefonlar dan

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Moto G4 de uygun fiyatlı güzel telefonlar dan
Onada bir bakacağım fiyat gore hangisi uygun ve gyzel özellik olursa alacağım bu arada öneri için teşekkür ederim

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
byAndroid

byAndroid

Üye
Özellikleri yanlış gormediysem fiyatına göre cok guzel telefon

Aynen arkasında ki firma ve güncelleme olayı da çok iyi. Plus modelinde arka kamera daha iyi sanırım

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Aynen arkasında ki firma ve güncelleme olayı da çok iyi. Plus modelinde arka kamera daha iyi sanırım
Lenovo mı Motorola mı bu marka

byAndroid

byAndroid

Üye
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo Motorola yi satın aldı. İsmini kullanarak satış yapıyor kendi bünyesinde
Bu moto g4 de suya dayanıklımı ve LTE özellik var mı bunda

byAndroid

byAndroid

Üye
Lte var, suya dayanıklı mi bilmiyorum

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Lte var suya dayanıklı degil

byAndroid

byAndroid

Üye
Yani hani hd ses olayı volte var mı tam onu anlayamadım

Volte, operatör ile alakalı şuan xiaomi cihazların bazıların da olduğu halde operatör desteği açmadığı için kullanılamıyor. Moto G4 için bişey diyemiyorum Volte vardır ama operatör listesi genelde amiral cihazlara destek veriyorlar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Volte, operatör ile alakalı şuan xiaomi cihazların bazıların da olduğu halde operatör desteği açmadığı için kullanılamıyor. Moto G4 için bişey diyemiyorum Volte vardır ama operatör listesi genelde amiral cihazlara destek veriyorlar
Volte varsa oda yeterli ilerde kullanıma açarlar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
lenovo vibe v1 pro :)

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi

Onerin için teşekkür ederim bu telefon düşünmüyorum

Sarangni

Sarangni

Üye
1000 TL güzel bir cihaz zor alınır. GM5 de bulaşmayın derim. Tavsiyem aciliyeti yoksa bşrkaç ay daha bekleyip biraz daha para biriktirmeniz.

Tapatalk Pro ile gönderildi

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
1000 TL güzel bir cihaz zor alınır. GM5 de bulaşmayın derim. Tavsiyem aciliyeti yoksa bşrkaç ay daha bekleyip biraz daha para biriktirmeniz.

Tapatalk Pro ile gönderildi
Cok iyi bir model alınmaz türkiye'den onu biliyorum

franklinda

franklinda

Üye
ZTE Blade V7 Lite
Yeni bir arkadaşım aldı gayet memnun parmak izi okuyucuya kadar var tek kamera çok dehşet çekimlere imza atamıyor maalesef yani fiyatını karşılıyor genede :spr
Lenovo Moto G4 Plus
Güzel ürün özellikleride iyi sistem akıcı kamerada optik zoom mevcut fiyatını hak ediyor telefon kullanan bir kaç kişi var çevremde memnunlar :)
Lenovo Vibe K5 Note
Birine getirttik gayet memnun telefondan performans ve batarya sorunu yok kullanımda bile bir günü çıkarıyor :)
Lenovo K6 bide K6 Power
Bunlar da iyi diyordu arkadaşlar ama daha yakından inceleyebilmiş değilim bende Asus Zenfone Selfie var gerçi ben memnunum telefondan işimi hayli hayli görüyor :)
Asus Zenfone 3 Max
Güzel ürün bir inceledim ama bataryası kaç gün dayanır performansı nedir nerden akışkan tıkanma donma yok batarya tatmin ediyor üst sınırını çok az geçiyor :)

Gece gece bu kadar yazdım ama bende telefonu değişeyim diyordum vodafone bayisine indim merkezde bir baktım bunlar ekrana dizmiş bir Lenovo Motorola Moto Z birde bunun moto modları yanında ya alıcam ayağına az dil dökmem gerekti ama denedim ben beğendim de bende her ay onun sabit kontratlı ücreti ödeyecek mali kazanç olmadığından hazin bir vedalaşmamız oldu gibi gerçi işim var ama düzenli gelir sağlamıyor ki alayım 24 ay kontrat ve birde aparatlar eklenince beni bir hayli aştı tabi belki seni aşmaz buda ek bir seçenek olsun sonda :)

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
ZTE Blade V7 Lite
Yeni bir arkadaşım aldı gayet memnun parmak izi okuyucuya kadar var tek kamera çok dehşet çekimlere imza atamıyor maalesef yani fiyatını karşılıyor genede :spr
Lenovo Moto G4 Plus
Güzel ürün özellikleride iyi sistem akıcı kamerada optik zoom mevcut fiyatını hak ediyor telefon kullanan bir kaç kişi var çevremde memnunlar :)
Lenovo Vibe K5 Note
Birine getirttik gayet memnun telefondan performans ve batarya sorunu yok kullanımda bile bir günü çıkarıyor :)
Lenovo K6 bide K6 Power
Bunlar da iyi diyordu arkadaşlar ama daha yakından inceleyebilmiş değilim bende Asus Zenfone Selfie var gerçi ben memnunum telefondan işimi hayli hayli görüyor :)
Asus Zenfone 3 Max
Güzel ürün bir inceledim ama bataryası kaç gün dayanır performansı nedir nerden akışkan tıkanma donma yok batarya tatmin ediyor üst sınırını çok az geçiyor :)

Gece gece bu kadar yazdım ama bende telefonu değişeyim diyordum vodafone bayisine indim merkezde bir baktım bunlar ekrana dizmiş bir Lenovo Motorola Moto Z birde bunun moto modları yanında ya alıcam ayağına az dil dökmem gerekti ama denedim ben beğendim de bende her ay onun sabit kontratlı ücreti ödeyecek mali kazanç olmadığından hazin bir vedalaşmamız oldu gibi gerçi işim var ama düzenli gelir sağlamıyor ki alayım 24 ay kontrat ve birde aparatlar eklenince beni bir hayli aştı tabi belki seni aşmaz buda ek bir seçenek olsun sonda :)
Pek telefoncu dan taksitli telefon almayı düşünmüyorum lenovo moto 4 biraz cazip geliyor bana

Son düzenleme:
dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
P9 Lite marketlerde 1200 falan tanıdık bi telefoncu falan varsa 1000 1100 civarına bulabilirsin bence. Geçen gün 2016 ve 2017 modelini inceledim mediamarkt ta 2017 nin kasası daha güzel ama 2016 daha iyi gibi geldi fotoğraf çekme olsun uygulama geçişlerinde daha akıcı gibi geldi bana. 2017 zaten 1400 tl ona bakmazsın.
100 150 TL farka değer bence Huawei zaten kendini çok geliştirdi. Alabilecegin cihazları belirle gidip markette bi incele orda karar verirsin eline alınca kasa kalitesi arayüz kamera aklına takılan ne varsa görürsün hangi cihazın sana uygun olduğunu. Gm hiç tavsiye etmem ama alırsan da beyaz alma gizli çerceve aşırı göze batıyor [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: phasan

Üst Alt