Arkadaşlar bana yardım edin :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
hı hı bulursun

• Beğen
Tepkiler: Sidretül Münteha

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye

merak etme sen ben her türlü moda girerim alışayım sen gör beni itiraf ettirecem ona kim olduğunu :ehe

kesinlikle bilmiyorum o ne ki :bilmm yeniliyormu :d:
Çık su polat alemdar modundan artık :ehe

• Beğen
Tepkiler: Sidretül Münteha

Sidretül Münteha

Üye
:d::d::d::d::d:

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
ben sizi arkadaş olarak görmüştüm sizde beni dışladınız somuru: benim hiç arkadaşım olmayacakmı yumurta kabuğuyla takılıcam artık ona yaptığınızı banada yapıyorsunuz benimle neden alay ediyorsunuz ben oysaki tüm saf ve temiz duygularımla yardım istemiştim :züü:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
ben sizi arkadaş olarak görmüştüm sizde beni dışladınız somuru: benim hiç arkadaşım olmayacakmı yumurta kabuğuyla takılıcam artık ona yaptığınızı banada yapıyorsunuz benimle neden alay ediyorsunuz ben oysaki tüm saf ve temiz duygularımla yardım istemiştim :züü:

Hala beceremiyorsun :nono: Öğreteyim bir ara :ehe :d:

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
ben senı her türlü arkadaş olarak gördüm zamanı geldi backlarını gösterdın :D zamanı geldi araya yastık koy dedın :D ama sevdik be abi :D:ehe:ehe:ehe:ehe

_SiyabeNd_

_SiyabeNd_

Üye
Biraz acemilik var usta sende :D Yumurta kabıgının konusu gibi olmamış bu konu onda değişik birşey var adam rol yapmıyor yaşıyor adeta :d:

Necmati

Necmati

Üye
Yumurta kabuğu bizim starımız özentilerine karnımız tok ! :zzz:

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Vesselάm;3403958' Alıntı:

Ohaaa nasıll yaniiiiiiiiiiiiii :hmmm
Erkekler arasında birşey.. Sen karışma, anlamazsın

Sidretül Münteha

Üye
ölee olsunn beyler :angry:

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
ben senı her türlü arkadaş olarak gördüm zamanı geldi backlarını gösterdın :D zamanı geldi araya yastık koy dedın :D ama sevdik be abi :D:ehe:ehe:ehe:ehe
yanlış anlamayın kardeşim adam damda çektiğim fotolardaki ayaklarımı görmüş onu diyor tuncay sapıtma bazen çok abartıyon

Sidretül Münteha

Üye
Şakaa yapıyoruzz bee alla allaa heralde yani farklı anlam çıkartcak kadar öküz değiliz ellaam :d:

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
Necmati

Necmati

Üye
Vesselάm;3403986' Alıntı:
Şakaa yapıyoruzz bee alla allaa heralde yani farklı anlam çıkartcak kadar öküz değiliz ellaam :d:
:ehe:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt