AppStore Hesap Alımı (Kredi kartına gerek kalmadan) [U.S]

Sponsorlu Bağlantılar

nihatmumcu

Üye
benim account method kısmında none seçeneği hiç çıkmıyor, yardımcı olurmusunuz lütfen?

detol

Üye
yardım edin şifreyi yazamıyorum:ağlarım:

kemall_can

Üye
eywallah karrdesim cok thanks işime yardaı valla saol .... :)

cavitce

Üye
ıtunes 9 da yok none secenegı napcaz sımdı

meybi

Üye
merhaba ya ı phone 4 aldım fakat alalı 3 gun oldu sıfır ve app store den uyelık alamıormm ve var olan uylınız dıe bırsey cıkıyor app store nasıl uye olblrm emegınıze sağlık teskkr edrmm

madalimert

madalimert

Üye
çok teşekkürlerrr :D :D :D :D

Leo40

Üye
ustalar ucretsiz uygulamayı acıyorum fakat GET APP cıkmıyo normalmi yada ben mi yerini bulamıyorum :S konu ekleneli uzun bi sure olmuş tedarulden kaldırılmıs olma olasılıgı varmı bide elinde yedek kullanmadıgı hesabı olan varsa vere bilirse sevinirim şimdiden teşekkurler...

froxso

Üye
Bende adres kısmı : adress town county post code olarak çıkıo ama post code hiçbirini kabul etmio ne yazsam( 3AA/AA3 )gibi olmalı diyor yardım edin lütfen

karizmanyaq

karizmanyaq

Üye
ya bnde hesap acıcam sızın souledıklerınızı yaptım ama none secenegı yok ısın acıkcası free ye tıkladıgımda hıc bıseyı acmıo bn yanınıdan lısteye ekle dıyorum gırıs yapmm ıcın pencere cıkıyor yenı kullanıcı dıyorum ama nono secenegı yok hem olsa bıle kredı kartı numarsını nasıl bulanılırız kı us hesabı acmak ıcın yardımcı olursa ılgılı sahıslar sımdıden tesekkur ederım maıl adresım [email protected] ( sezgin )

ayarci105

Üye
teşekkür ederim kardeş sağolasın

pffd

Üye
yha bende none seçeneği yok ne yapabilirim ?

ramowarr

Üye
none secenegi yok fazla hesabı olan verebilir mi

crayz.mehmet

Üye
ya biri allah aşkına bi hesap açsında sitede paylaşsın en azından kullaanırız çözemedim bu itunesi

ramowarr

Üye
yok ki :S....

nurcan demir

Üye
bende create new account secnğinden snra kredi krtı içn non secnği gelmyr :S

--------------- Ekleme ---------------

vede email adresmi kabul etmyr hiç bişe anlamadm daha ayrıntılı bilgi verirsenz cok sevinirim..

seklimiz_yeter

Üye
çok tşk ederim kardeşim sağol

serseri50

Üye
teşekkürler

ilkerozer

Üye
hay Allah razı olsun kardesim...

SagocuKaya

Üye
Babada yardım edin store'den hesap alamıyorum ipodla? Nasıl alabilirim :(