• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Apple'ın En Akıllısı '' iPhone 4 '' ( Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )

Sponsorlu Bağlantılar

ucx

ucx

Üye
İnanılmaz ya, çok güzel!

karamasmk

karamasmk

Üye
çok güzele benziyor

ayazxx

Üye
hemen jailbreak olması güzel fakat birçok eski uzantılı oynatmayacak olması çok kötü ( prince of persia warrior within,asphalt 5,sf4,splintercellconviction,iron man vs )
o bahsettiğin oyunları yinede oynayabileceksin, jb yapıldıkdan sonra oyunların hepsinin güncellenmiş ipaları internete düşecektir, sadece sen eski ipaları silip yenilerini indirmen gerekiyor! yani üzülmene gerek yok!

--------------- Ekleme ---------------

neye göre bitti?? özellik olarak halen daha üst seviyede nokia lar... iphone sadece görüntü amaçlı... üzerindeki özellikleri sanki ilk def onlar yapmış gibi tanıtarak lüks düşkünü insanların wow demesine bayılıyorlar... en abartı özellik 720p video kaydı gibi görünse de 1080p varken neyime lazım
sen 1080 likden al hocam o zaman! niye iphone ile ilgili yorumları okuyorsunki! anlamıyorum, şu telefonu kullanmadan yorum yapan kişileri, arkadaşım iphone üzerine telefon yok dünya üzerinde, istersen al dene bana hak vereceksin! senin o 1080p kayıt yapan telefonu tekrar cebine sokmazsın!

--------------- Ekleme ---------------

Ya arkadaşlar I Phone şu zamana kadar çıktığı her yıl telefon piyasasında lider ve hiç yapılmamış özelliklerle sahneye çıkardı ve en güçlü cihaz olurdu pazarda...En yenilikçi telefon olurdu fakat bu yönden I Phone 4 benim için bi hayal kırıklığı oldu... Kendisinden önce çıkan HTC EVO 4G mesela I Phone dan daha fazla özellikli daha fazla yenilikçi... En güçlü I Phone olabilir ama en yenilikçi olmadığı kesin ki Görüntülü konuşma sadece wi fi üzerinden ve sadece I Phone 4 le I Phone 4 arasında yapılıyor...Bende biraz hayal kırıklığı yarattı
görüntülü konuşmanın iphone4 ler arasında yapılıp yapılmadığını bilemiyorum ama hocam emin jb sonra istersen nokia 3310 la bile görüştürürler adamı! o yüzden hayalkırıklığı kesinlikle olması :)))

berkaytunali95

berkaytunali95

Üye
ne iphone muş ama yere göğe sokamadınız

ozturuk01

Üye
x d x d x d

bazarda

Üye
bence iyi değil.... 32 gb hafıza 2008 yılında kaldı , görüntülü konuşma da öyle .. tasarım da abartılcak bir şey yok hayal kırıklığı... hd video kaydında nokia gene önde olacak...her zaman nokia...
görüntülü konuşma nerde 2oo8 yılında kaldı?türkiyeye yeni geldi.yani mantıken; türkiyede yaşadığımız için 3G yetiyor.
bir de 32 gb neyine yetmiyor onu çözemedim.taşınabilir hard disk değil ki bu 1 terabayt olsun
yorumun çamurlayıcı ve gerçekten komik xD

salih1906baba

salih1906baba

Üye
mükemmele benzer bi cihaz

Esendağlı

Esendağlı

Üye
n8 i tek geçerim

DeeHSHeT

Üye
telefon hd ekran bir ilk telefonun kamerasına bu sefer nokia'da yetişemez :D,ve telefonun gamenetwork çıkarımı knight online tarzı oyunlar hd formatında oyun açıcaklar besbelli ve dünyada teklonojiyi bu telefondan sonra değişcek...
Nokia,samsung bb deme vakti geldi

berkaytunali95

berkaytunali95

Üye
telefon hd ekran bir ilk telefonun kamerasına bu sefer nokia'da yetişemez :D,ve telefonun gamenetwork çıkarımı knight online tarzı oyunlar hd formatında oyun açıcaklar besbelli ve dünyada teklonojiyi bu telefondan sonra değişcek...
Nokia,samsung bb deme vakti geldi
Sanki Çok Ucuzda Herkez Değiştircek Telefonunu Bununla

ve78el

ve78el

Üye
çok guzel yha keşke burdada 199ş olsa

kaanonur

Üye
Ya arkadaşlar yani HD oyun oynatması imkansız gibi bi şi çünkü HD işleyebilcek bi işlemcisi olduğunu düşünmüyorum.O ekran tamamen Apple ın gövde gösterisi ve görüntülü konuşma wi fi üzerinden yapılıyo zaten şu an 3g üzerinden yapamıyonuz yıl sonuna kadar ... ayrıca jble 3310 la görüştürürler demişler de şu an iOS4 ü bilmediğimiz için naparlar onu da bilemiyoruz ki kaldı ki ben HTC Hero ve I Phone 3GS kullanan biri olarak inş o monoton görüntüden kurtulmuştur I Phone .Uygulama olarak zaten yapılcak pek bi şey kalmamıştı oyun olarakta zaten piyasadaki en iyi cihazdı...

istliali

istliali

Üye
ya herşey güzel'de burda yazıyor 199 dolar 299 dolar Türkiyeye bir geliyor telefonun fiyatı 1500 tl'den aşağa değil nasıl olucak bu iş

knightmannn

Üye
bence iyi değil.... 32 gb hafıza 2008 yılında kaldı , görüntülü konuşma da öyle .. tasarım da abartılcak bir şey yok hayal kırıklığı... hd video kaydında nokia gene önde olacak...her zaman nokia...

Dostum Nokia mı? Ha ha ha , dumanla haberleş daha iyi.
iPhone varken diğerleri çöp bile değil!

ussaygrees

ussaygrees

Üye
mmcekki radyo frakansı kullanılıyor xxqq.dual banttı kullanan avrupa asya da iflas eder 128 kişininin cualama adasında japonya canlarını teslim eden ab geçmişi kirli telsiz kanal frakansı ab nin ayıbı

Adilx05

Adilx05

Üye
Hoş...

ocanus

Üye
nokia n98 cıkarana kadar en iyi tel n97 apple kendi capında ugrasıyoo nokianın kıcı kırık n8 bile iphone 4 den 10 kat iyidir bi ata sozu var teller ikiye ayrılır nokia ve digerleri diye apple bosuna tel işine merak saldı millet mal

yme969

Üye
Beyler, yazdıklarınızı okudum bazen tebessüm ettim, bazen güldüm... Nedenine gelince, Nokia nın en son N97 ve N97 minisini kullandım, daha sonra iphone 3gs aldım sadece merakımdan, bana göre N97 den en az 5 kat daha üstündü... Şu an, iphone 4 ve blackberry 9700 bold kullanmaktayım... Bana göre blackberry, 5,5 yaşındaki oğluma göre iphone 4... Sebep çok basit ben iş için, oğlum oyun için kullanmakta... İphone bana göre multimedya ve oyun amaçlı telefon üretmekte... Blackberry iş amaçlıtelefon üretmekte... Geri kalan firmalar ise, buna kusura bakmayın nokia da dahil, hangi amaç olursa olsun dalalım politikasıyla üretmekte... Bu yüzden de, konularında hakim olanlar her zaman başı çekmekte... Fiyat konusunda sizlere katılıyorum, evet pahalı... Fakat bu ülkede ne ucuz ki, insan canından başka... Saygılarımla...

EsPriTüeL

Üye
5 değil , 15 koysanda zaten fotoğrafcılık işi ile uğraşan adam profesyonel makina alıyor , abartılacak bir özellik yok. çok fazla pahalı ki , macbook larda öyle , diğer pc lerle aynı özellik olmasına rağmen. Apple ortalığı ayağa kaldırıp çok güzel karlar ediyor helal olsun. Cepte Nokia , bilgisayarda pc , o kadar para vermeye gerek yok.

Üst Alt