• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Apple'ın En Akıllısı '' iPhone 4 '' ( Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )

Sponsorlu Bağlantılar

cellat_34

Üye
ABD DE SATIŞ FİYATI SADECE 199 $ KEN TÜRKİYE DE EN AZ 2000 LİRA CİVARI OLUR... BU DURUMDUR BENİ SİNİR EDEN:off:

destroy116

destroy116

Üye
özellikleri yeterli değil hala:allalla:

Canbaxis

Üye
arkadaslar bence iphone 3gs cabuk unutulmayacak......iphone 3gs ile iphone 3g arasinda ben sadece kamerada bide ekranda fark gordum.dizaynda bana kalirsa 3gs daha iyi o daha ince.......OKUDUGUNUZ ICIN TESEKKURLER

--------------- Ekleme ---------------

Aaaaaaa af edersınız yalnıs yazdım 3 g ıle ıphone 4 arasında olacakdı

saqoMahLaz

saqoMahLaz

Üye
bence de iPhone 3G den sonra alınması qerekn telefon. ama ben bu aralar BlackBerry Sterm istiyorum ama karne kötü ): o yüzden bu yazı iPhonela qecircez :|

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
peheheh 16 GB nin tasarımı bile daha güzel bunun tasarımı oldukça berbat ama özellik bakımından güzele benziyor :kop:

kaanonur

Üye
Ya arkadaşlar I Phone şu zamana kadar çıktığı her yıl telefon piyasasında lider ve hiç yapılmamış özelliklerle sahneye çıkardı ve en güçlü cihaz olurdu pazarda...En yenilikçi telefon olurdu fakat bu yönden I Phone 4 benim için bi hayal kırıklığı oldu... Kendisinden önce çıkan HTC EVO 4G mesela I Phone dan daha fazla özellikli daha fazla yenilikçi... En güçlü I Phone olabilir ama en yenilikçi olmadığı kesin ki Görüntülü konuşma sadece wi fi üzerinden ve sadece I Phone 4 le I Phone 4 arasında yapılıyor...Bende biraz hayal kırıklığı yarattı

geneluye

geneluye

Üye
özellik çok değil ama fiyatı insanları çekiyor günümüzün standartlarını güzel markasıyla sunmakla birlikte fiyattan da taviz vermiyor

Lacrymosa

Üye
neye göre bitti?? özellik olarak halen daha üst seviyede nokia lar... iphone sadece görüntü amaçlı... üzerindeki özellikleri sanki ilk def onlar yapmış gibi tanıtarak lüks düşkünü insanların wow demesine bayılıyorlar... en abartı özellik 720p video kaydı gibi görünse de 1080p varken neyime lazım

Nokia'nın sağlam, görünüşü güzel, işletim sistemi adam gibi olan, uygulama açısından zengin, kaliteli ekranlı, menüleri insanlar için tasarlanmış bir telefonunu gösterin?

CODEC.FB

CODEC.FB

Üye
ekran çözünürlük olarak en sonunda can sıkıcı düşük çözünürlükten vazgeçmiş, webde sörf ve diğer işlemler zevkli olacak bence bu sefer tam olmuş artık o zamana kadar N78 ile takılıcaz artık nede olsa şekil olarak benziyolar birbirlerine

berkaytunali95

berkaytunali95

Üye
Nokia'nın sağlam, görünüşü güzel, işletim sistemi adam gibi olan, uygulama açısından zengin, kaliteli ekranlı, menüleri insanlar için tasarlanmış bir telefonunu gösterin?

Hayvan İçin Mi Tasarlanıyo Menu Acaba :off:

156asd156

Üye
apple zaten en iyisini yapmıstı (3G S) simdi daha iyisii yaptı iphone4

Mexelina

Mexelina

Üye
iphone 4g hafızası ve ram düşük N900'ün 1 gb ram'i var ayıp apple'a daha iyi bişey bekliyodum hayal kırıklığına uğradım N900 aynı anda 8 işlem yapıyor dur bakalım iphone 4g işlemci hızı ne olacak umarım 1200ghz hızlıdır yoksa tek artısı hd video çekmesi ve tipi :off:

ismail_23

Üye
Arkadaslar bi şeyi yanlis anlıyorsunuz cihaz abd de sadece199 $ değil arti iki yil boyunca kontrat geregi para öduyorsunuz sizin mantıgınızla bakarsak turkcell sadece 400 tl ye hatta bazi paketlerde bedava veriyor

alper702

Üye
bunlar almanya dan alınca türkiyede çalışıyor mu

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
güzel telefon yapılmış aslında fiyatıda iyi ancak bizim ülkede 200 dolarlık telefon olur 1200 dolar :) gelde sövme

ussaygrees

ussaygrees

Üye
Tel güzel kullanmak isterdim

kaanonur

Üye
işlemcisi A4 1Ghz ayrıca arkadaşlar benim demek istediğim bu telefonun piyasa çıktığında öncü olabilcek hangi teknolojiye sahip ??? sadece sensörleri o da çok önemli değil ama cihaz tabiki iyi ama mesela Nexus one'a bariz üstünlük sağlıycak bi tarafı yok ve ya diğer markaları kıskandırcak.öndeki kamerası da sadece i phone 4 ler arası konuşmayı destekliyo bu açıdan biraz hayal kırıklığı oldu telefon piyasasında... çünkü artık çok daha fazla rakibi var ve onları ezcek güçte değil ... mesela HTC EVO 4G,Nokia N8,Samsung Wave,Motorola Milestone,Google Nexus One

izmirligenc

izmirligenc

Üye
ben mi yanlış görüyorum yoksa 199 dolar mı yazıyor?
peki Türkiye'deki apple'ların fiyatı neden bunların 3 - 4 katı?
Türklerin gelir seviyesi çok mu yüksek? ne alıp veremedikleri var?

kontratli ole olur yurt disi

SezginKeskin7

SezginKeskin7

Üye
Fiyatından dolayı çok tutulabilir güzel bişeye benziyor.

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
199 dolara satılıyormuş... PEhhh!!! Türkiyede yine 1000 liradan fazla isteyecekler. Saçmalık!!! :off:
Elin memleketinde adamlar 200 dolara söleşmeli veriyor, bizim türksel ucuza vereceğine iyice kazıklayıp yine 1000 liradan fazlaya veriyor. Ne kadar aç gözlü milletimiz... O yüzden teknolojinin çok çok arkasındayız. Milletin kullanmayıp attığı şeyleri yeni görüyoruz.:oke:

Saygılar...

Üst Alt