Apple iPhone 4S vs Samsung Galaxy SII vs Nokia N9 Tarayıcı Karşılaştırması

Sponsorlu Bağlantılar

denizci535

denizci535

Üye
ya lg black ve galaxy s konumuz degil optimus 3d yi karıstırma 1gb ramli 1.2 ghz lere kafa tutuyo. N9 saymıyorum bile.

Uruloki

Uruloki

Üye
ya neyi kafa tutuyor allasen videolar açık belli ben sürüm karşılaştırması yapmak istersen bunlara bak dedim yoksa sgs2 havada karada yer lg 3d yi bu kadar büyütme yazılımı aşırı eksik cihaz

denizci535

denizci535

Üye
islemci en iyi telefn optimus 3d.

denizci535

denizci535

Üye
cpu testinde s2 2.36 optimus 3d 2.43 cokmu hızlı s2 sanıyon?

link asagıda

----------Eklendi @ 21:23:51 ---------- Yazıldı @ 21:20:57 ----------

buda oyunda fps hızlarında s2 dagılmıs biraz ister toplayabilirsin...

----------Eklendi @ 21:27:14 ---------- Yazıldı @ 21:23:51 ----------

buda internet hız girişleri aynı nerdeyse....

Uruloki

Uruloki

Üye
hay allahım sen n900 ü kullanmışın ama anlamamışsın her şey benchmark olsaydı ooo ayrıca o kapağı alır neyse önce düzgün yaz

denizci535

denizci535

Üye
yani az bir sekilde s2 önde sayılır 1.2 ghz ve andr 2.3.3 ile azcık önde ve lg optimus 1ghz ve andr 2.2 ile bu kadar kafaya oynuyor 2.3.3 gelince gorecegiz artık...

----------Eklendi @ 21:34:50 ---------- Yazıldı @ 21:33:27 ----------

işlemciye laf ediyon bari böyle bak birde.. 3d optimus işlemcisi en iyilerdendir.

Uruloki

Uruloki

Üye
ya arkadaşım ios yüklü olsa anlıcamda boşuna konuşuyorsun işletim sistemi olmadan donanımın ne önemi var hala al buna bak şuna bak diyorsun lg bu kadar iyi niye son model cep telefonlarını son sürümle sunmuyor hala gidip onu savunabiliyorsun

nalcam22

nalcam22

Üye
Birşey bilmeden konuşmaya ne kadar da bayılıyorsun. Flash Lite 4, Flash 10.1 standartlarını destekliyor. Bu sayede Flash Lite 4 standardına sahip bir tarayıcıda Flash 10.1 içerikleri açılabilir.

Symbian'a Android kurmak gibi bir derdimiz yok, Android uygulamalarını da Symbia'a ekleyip; zaten fazla çeşitliliği olan uygulamalarımıza bir platformu daha eklemeyi planlıyoruz. :)

Lite 4 ilehersiteden izlenmiyor bu bir flash 11 çıktı abdroıd için güncellemesi var yani 10 tarih oluyor

Madem sabyana androıd kurmak gibi bi derdiniz yok androıd emilatöri ile ne ugrasıyonyz. Ayrıca kalitesiz dediğiniz androıd uygulamalarını sabyana portlayıp napacanız .madem androıd sabyandan kötü o zaman androıdin sabyan uygulamalarına ihtiyacı olması gerek değilmi fabyan türkiye

denizci535

denizci535

Üye
uroloki sen dogrusunu biliyon biz yanlısız.

----------Eklendi @ 22:03:52 ---------- Yazıldı @ 22:01:07 ----------

herkes konusuyor iste. Androidi cekemiyorlar. Ama lg optms 3d yi hic cekmyorlar.

Uruloki

Uruloki

Üye
töbe töbe arkadaşım o kadar konuştun hadi hodri meydan diyorum iphone 4s 800 mhz işlemci(downclock) gel 1 ghz duvardan duvara vursun hem benchmark da hemde real de hadi görelim optimus 3d yi

Lenneth

Üye
töbe töbe arkadaşım o kadar konuştun hadi hodri meydan diyorum iphone 4s 800 mhz işlemci(downclock) gel 1 ghz duvardan duvara vursun hem benchmark da hemde real de hadi görelim optimus 3d yi

Optimus'tan kat kat güçlü GPU kullanan cihaz vurur tabi, 3D benchmarklarında Optimus 3D kraldı 4s çıkana kadar hiç biriniz o zamanlar optimus 3d kral demiyordunuz işinize mi gelmiyordu yoksa :ehe

Uruloki

Uruloki

Üye
browsermark ve java puanlarının gpu ile alakısı yok ve gpu puanlarında madem 3D kral ben niye başka androidleri üstte görüyorum birinde sonlarda birinde 4'ncü ahh ahhh

Lenneth

Üye
browsermark ve java puanlarının gpu ile alakısı yok ve gpu puanlarında madem 3D kral ben niye başka androidleri üstte görüyorum birinde sonlarda birinde 4'ncü ahh ahhh

Evet 2 ye katlıyormuş sözde ama ben 2 ye katladığını göremedim henüz hala gingerbread'in gerisinde web tarama konusunda. Bir de Android 4.0 'a geçince cihazlar ne olur artık bilemiyorum :)

denizci535

denizci535

Üye
iphn 4 s 1ghZ ve 1gb ram var. 4 s lafim yok cpu su cok iyi... Ve lg hep 1.2 ghz cihzlrla karsilasti. Ama hic altta kalmadı, dogrumu? Dogru dersiniz herhalde ama n9 a asla ezilmez bu da dogrumu? Dogru. S2 o kadar ahım sahım degil. Aralarında fark yok gibi.

----------Eklendi @ 23:32:56 ---------- Yazıldı @ 23:31:19 ----------

unutmadan turkcell iphone 4s satısta.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
iphn 4 s 1ghZ ve 1gb ram var. 4 s lafim yok cpu su cok iyi... Ve lg hep 1.2 ghz cihzlrla karsilasti. Ama hic altta kalmadı, dogrumu? Dogru dersiniz herhalde ama n9 a asla ezilmez bu da dogrumu? Dogru. S2 o kadar ahım sahım degil. Aralarında fark yok gibi.

----------Eklendi @ 23:32:56 ---------- Yazıldı @ 23:31:19 ----------

unutmadan turkcell iphone 4s satısta.

4s'te 1 gb değil 512 MB RAM var.

Uruloki

Uruloki

Üye
hakan yanlı video izlersen olucağı bu aç slashgear ın videoyu görürsün ne olduğunu

----------Eklendi @ 08:04:15 ---------- Yazıldı @ 08:02:32 ----------

ve android 4 e bu kadar ümit bağlama honeycomb gibiyse işiniz yine yaş performans olarak

denizci535

denizci535

Üye
yani sizce hangisi alınır?

Lenneth

Üye
hakan yanlı video izlersen olucağı bu aç slashgear ın videoyu görürsün ne olduğunu

----------Eklendi @ 08:04:15 ---------- Yazıldı @ 08:02:32 ----------

ve android 4 e bu kadar ümit bağlama honeycomb gibiyse işiniz yine yaş performans olarak

:zuhaha:

iPhone yüklemeyi bitiriyor gibi görünüp arka planda yükleme yapmaya devam ediyor, Apple böyle bir göz boyaması yapmış ondan önce gibi görünüyor ama Android'le yarışabilecek bir düzeyde web tarama performansı zor. Flash bile desteklemiyor :ehe

Üst Alt