Nokia Lumia 920 vs Apple iPhone 5 vs Samsung Galaxy Note II vs HTC Butterfly - Foto Karşılaştırma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pirenuri

pirenuri

Üye
Normalde Lumia daha da iyi sonuçlar vereceğine inanıyorum. Keskinliğin felan artırılmasını sağlayan güncelleme henüz gelmiş değil

dedereis123

dedereis123

Üye
Aslında bu kamera işi çok detaylı yani , profesyonel kamera ile uğraşan biriyle konuşmuştum o her turlu lumia nın daha iyi olduğu söyledi telefon piyasasında , piyasadaki butun kompakt makinelerden daha iyi olduğunu söyledi ( tabiki bu mağazadakiler ve Türkiye deki makineler içinde ) , Yani çekilen resimlere dikkat edersek netlik , parlaklık , derinlik fln çok kapsamlı ve ortamıda canlı olarak görüp kıyaslamak daha iyi

Salihç.

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]aifon dha iymiss.gerckdn bk.[/SIZE][/COLOR]

emrel156

Üye
lumia ezmiş ne diyosunuz ya :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
arkadaşlar fotoğraflara sadece yüzeysel mi bakıyorsunuz? palmiyelere baktığnızda bulutlarada bakın, ya da ne bileyim bulutlara baktıysanız birde yere bakın. lumia hepsinde ortamın resimlerini verirken bazıları bulutları yok etmiş aşırı parlamış. bazılarında da karanlık ortamlar kaybolmuş. ama lumia genel itibariyle her yeri vermeyi başarmış.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
İstersen Nikon D90'la da karşılaştıralım :)

Ortalama "cep telefon"ları için şu ana kadar gördüğüm en iyi kameralardan.Ne demek istediğini çok iyi yakaladım ;)

Ne kadar üst düzey olduğuna vurgu yapmak istedim:sarıl:

nawymom

Üye
lumia iyi çekiyo biliyozda note2 bu kadar iyi miydi?

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Arkadaşlar Iphone 5 Fotoğrafı çekiyor Lumia 920 de fotoğrafı Yaşıyorsun ;)

Bennde Lumia920 var Arkadaşta da Iphone 5 Resim kalite yonunden karşılaştırdık Lumia 5katı daha iyi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt