Karşılaştırma : İphone 4s vs Samsung Galaxy SII

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Karşılaştırma : İphone 4s vs Samsung Galaxy SII
Beyler Yakında Nokia N9'umuzu Satacağımızdan Dolayı Babama Yeni Bir Cihaz Alacağız,Biliyorum Iphone 4s Yazılım Olarak Daha İyi Hatta Dün Akşam NTV'de Steve Jobs'un Hayatı Anlatılıyordu,Adam Bir Konuşmasında " Biz Donanım Şirketi Değil,Yazılım Şirketiyiz " Demişti Ama Adam Doğruda Söylemişti Bakıyorum'da Apple Harbi Harbi Yazılım Konusunda Çok İleride Tek Sorunu Bence Tarayıcısında Flash Player Olmayışı ve Menüsünün Özelleştirilememesi...

Neyse Asıl Merak Ettiğim Şimdi Arkadaşlar Samsung Galaxy SII'yi Iphone 4s Geçer,Döver,Ezer Gibi Yorumlar İstemiyorum Biliyorum ki Yazılım Sayesinde Geçiyor Fakat Benim Merak Ettiklerim ;

*Hangisi'nin Kamerası Daha İyi(Gece,Video,Fotoğraf)
*Hangisi Daha İyi(Kaynaklı Yorum İstiyorum)

İphone 4s'lerin Fiyatı 2.000 TL civarında Seyrederken Galaxy S2'nin Fiyatı 1.500 TL civarında seyrediyor ama bence okadar parayı markaya veriyorlar tıpkı U.S Polo,Adidas,Nike gibi...

klongs

klongs

Üye
iphone 4s ikisindede daha iyi ama bence aralarında çok bir fark yok

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
iphone 4s ikisindede daha iyi ama bence aralarında çok bir fark yok

zaten çok bir fark olmadığı için konu açtım,kamerası hangisinin daha iyi ?

- - - Eklendi - - -

Gold'da Galaxy Wonder 300 TL İndirime Girmiş,699 TL Olmuş:hmmmSıra Nezaman Galaxy SII'ye Gelecek 1.150 TL falan Olsada Alsam :naughty:

- - - Eklendi - - -

pardon sekmeler karışmış :D

MasteLaa

MasteLaa

Üye
zaten çok bir fark olmadığı için konu açtım,kamerası hangisinin daha iyi ?

- - - Eklendi - - -

Gold'da Galaxy Wonder 300 TL İndirime Girmiş,699 TL Olmuş:hmmmSıra Nezaman Galaxy SII'ye Gelecek 1.150 TL falan Olsada Alsam :naughty:

- - - Eklendi - - -

pardon sekmeler karışmış :D

:kop2::kop2:Sen sekmeleri karıştırdın bak Gs2 almak istediğini öğrendik :)

Konuya gelecek olursam 4s bence daha iyi ama fiyat konusunda geride :D Bir de ekranı çok küçük ben tercih etmem şahsen senin için ekran önemli değilse 4s daha iyidir :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

:kop2::kop2:Sen sekmeleri karıştırdın bak Gs2 almak istediğini öğrendik :)

Konuya gelecek olursam 4s bence daha iyi ama fiyat konusunda geride :D Bir de ekranı çok küçük ben tercih etmem şahsen senin için ekran önemli değilse 4s daha iyidir :)

zaten s2 yi ekranı büyük diye tercih etmek istiyorum

- - - Eklendi - - -

ve performanslı cihaz yani internette çok iyi geziyor

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
bende bu ikisinin yerine s3 yada one x al.

turker10

turker10

Üye
güzel kardeşim bu iki telde işini fazlasıyla görür sen tellere son olarak bak karizma isim falan diyorsan iphone al yok ekran daha büyük olsun ve ben kurcalar rom falan yüklerim kişisellleştirmeyide severrim dersen s2 al... ama ikisinde de pişman olmazsın kolay kolay...bütçemde kısıtlı demişsin s2 kullanıcısı olarak kesinlikle almanıda tavsiye ederim..;)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
güzel kardeşim bu iki telde işini fazlasıyla görür sen tellere son olarak bak karizma isim falan diyorsan iphone al yok ekran daha büyük olsun ve ben kurcalar rom falan yüklerim kişisellleştirmeyide severrim dersen s2 al... ama ikisinde de pişman olmazsın kolay kolay...bütçemde kısıtlı demişsin s2 kullanıcısı olarak kesinlikle almanıda tavsiye ederim..;)

zaten gs2 almaktan yanayım fakat merak ettim işte bizde birde Dubai Iphone 4 var babam hacdan getirdi pasaporta kaydetti onda Itunes var acaba gs2 de de böyle birşeyler var mı ?

franzliszt

franzliszt

Üye
ben galaxys2 den iphone4s e geçtim gerçekten samsungs2 den çok daha hızlı,kaliteli(malzeme olarak birkere madem para veriyorsun eline kalite gelsin) üst düzey bir cihaz eline alıp bir oyun açtığın zaman anlıyorsun bu arada iphone4 ile 4s arasında bir dünya fark var 4s yeni çip setleriyle 7 kat daha yüksek bir performans verirken kullandığı hem cpu hem gpu çift kanal bunu ios la birleştirince zaten muazzam şuan apple kullanıpda bırakan kişiler olacağını sanmıyorum özelliklede iphone4s için çünkü 4 belki yetmezde 4s muazzam şuan performansda , şuan içtenlikle söylüyorum galaxys3 almaya yetecek param var ama 4s i geçemedeki alayım adamlar halen oyunlarda fps ile uğraşıyor , ios öylemi yağ gibi vs vs

- - - Eklendi - - -

bu arada kamera açısından s2 den kat be kat iyi bende halen bilgisayarımda s2 den kalan videolar var 4s in 3tık aşşağısında,
sağlamlık açısından s2 yere düştümü birşey olmuyor ama bana sorarsan iphone4s i eline alınca daha sağlamlığı hissediyorsun cihazın yere düşünce hasar alması normal çünkü çelik bar ve camdan üretilmiş.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

butcem kisitli gs2ye zor yetiyor diyorsun iphone4s kiyaslamasi yapiyorsun biryerlerde yanlis var ama nerde anlamadim:ehe

şöyle bir durum var 2 tane üst düzey cihaz alacağız babam ve ben alacağım babam için para problem değil git ona note al desem alır yani bu konularda bana çok güveniyor,hem ona hem bana alacağız kendisi hacca gidiyor orada batarya sıkıntısı v.s çekiyor bu olaylar onun için önemli olduğundan ona gs2 alacağız zaten o oyun falan oynamaz hatta sadece telefonu arama ve mesajlaşma için kullanır elinde şık durmasını istediği bir cihaz lazım ona neyse bana gelince bende gs2 düşünüyorum fakat dün akşam bir ilanda n9 resmi gördüm resim öyle bir netti ki ve adamın telefon numarası vardı adamı aradım resmi neyle çektiniz diye iphone 4s ile çektiğini söyledi hatta 1 dk link koyayım : y

- - - Eklendi - - -

ben galaxys2 den iphone4s e geçtim gerçekten samsungs2 den çok daha hızlı,kaliteli(malzeme olarak birkere madem para veriyorsun eline kalite gelsin) üst düzey bir cihaz eline alıp bir oyun açtığın zaman anlıyorsun bu arada iphone4 ile 4s arasında bir dünya fark var 4s yeni çip setleriyle 7 kat daha yüksek bir performans verirken kullandığı hem cpu hem gpu çift kanal bunu ios la birleştirince zaten muazzam şuan apple kullanıpda bırakan kişiler olacağını sanmıyorum özelliklede iphone4s için çünkü 4 belki yetmezde 4s muazzam şuan performansda , şuan içtenlikle söylüyorum galaxys3 almaya yetecek param var ama 4s i geçemedeki alayım adamlar halen oyunlarda fps ile uğraşıyor , ios öylemi yağ gibi vs vs

- - - Eklendi - - -

bu arada kamera açısından s2 den kat be kat iyi bende halen bilgisayarımda s2 den kalan videolar var 4s in 3tık aşşağısında,
sağlamlık açısından s2 yere düştümü birşey olmuyor ama bana sorarsan iphone4s i eline alınca daha sağlamlığı hissediyorsun cihazın yere düşünce hasar alması normal çünkü çelik bar ve camdan üretilmiş.

Yorumun İçin Teşekkür Ederim,Ekran Boyutları Yüzünden Yinede Kararsızım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt