Anrufen Call of Champions s60v5 Oyunu (En İyi Online Oyun)

Sponsorlu Bağlantılar

brutual00

Üye
Arkadaşlar lütfen yardım edin telefonum nokia 500 belle refresh benim telefonuma hangisi uygun bilmiorum lütfen cevaplayın linkatın şimdiden teşekkürler

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar lütfen yardım edin telefonum nokia 500 belle refresh benim telefonuma hangisi uygun bilmiorum lütfen cevaplayın linkatın şimdiden teşekkürler

Bahaxi

Bahaxi

Üye
bosuna ugrasma bu oyun senin telefona göre degil .sadece s60v3&5 icin . lakin seneye bu versiyonlar icinde kapatılacak ve sadece android icin acılacak

problemboy3

problemboy3

Üye
Evet arkadaslar ıd : problemboy3 nick : ichıgo yada PcyqopaTh ama ilkni kulanırm .d yardmlarınızı bekliyorm .

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar oyun kendi indirdiği dw dosya bozuk hatası verdı yardm edin .s

- - - Eklendi - - -

Sorunu çozdum arkadaşlar tek sorun server listesı acılmıyor .s yardmcı olan yokmu ?

Bahaxi

Bahaxi

Üye
baglantı ayarını vodafone sa hattın v.interneti sec .ve gir bu kadar

namessar

Üye
Server 1 deyim yeni başladım bana yardım edecek yokmu bide şu 9 level skil kağıdını bulamadım

problemboy3

problemboy3

Üye
Oynuyorum suan problemboy1 Angelhot niçk lvl 18

namessar

Üye
ben malbraeunqe :-)buldunmu 9 level skilini ya bu millet nerde sözde yardım edecekler

problemboy3

problemboy3

Üye
Aynen .s kimse yok bi KEF die bi adam yardm eti baya okadar baska adı gecen kimse yok .s kelebeklere gel +10 olan 21 kadar burda seri serı kaslcaz adam dedi

namessar

Üye
ya bu pet nasıl alınıyo ya biri anlatsın yardım etsin artık yoksa bende bırakacam oyunu

kahraman154

Üye
Bırak kardes bende oynuyordum karaktersizler yuzunden oyunu bıraktm. Dğer cince oyunları denedm. Hc bıri bise dğl bende esksi gbi tibiame yenden bsladm.

- - - Eklendi - - -

tibiame oynamam diosan the legend of eldor var. Googleda bulursun. İyi oyun aslında eng dil mezcut.

Bahaxi

Bahaxi

Üye
beyler üzgünüm daha oyuna giremicem ama gelecek seneye oynicaksanız seneye yardım ederim

namessar

Üye
burdan anlatsan olur sahile nsl ısınlanıyoz pet nsl alıyoz artı basma varmı anlat ltfen

Bahaxi

Bahaxi

Üye

yukardaki link font programi

- - - Eklendi - - -

http://qfs.mobi/f781399
ve buda cince fontumuz

- - - Eklendi - - -

Anlatim:
ilk once font programini c ye kuruyoruz . sonra telefonu yeniden baslatiyoruz . telefonu tekrar actiktan sonra c de fonts klasoru olusuyor.
daha sonra indirmis oldugumuz cince fontun ismini degistiriyoruz .bura cok onemli handel den onceki kisimdaki yaziyi siliyoruz . daha sonra bunu c \ fonts klasorune atiyoruz en sonda telefonu kapatip acin hepsi bukadar .
anlatim ve upload tamamen bana aittir :)

namessar

Üye
tsk ederim bahadır adamın dibisin fakat çince font açılmıyo ve 781458.tff adı

problemboy3

problemboy3

Üye
Bahadır brazdaha acıklayıcı olurmusun çinceden nasıl eng cevırcez dosyaları ındırdm sonra napcaz ?

kralveben

kralveben

Üye

yukardaki link font programi

- - - Eklendi - - -

http://qfs.mobi/f781399
ve buda cince fontumuz

- - - Eklendi - - -

Anlatim:
ilk once font programini c ye kuruyoruz . sonra telefonu yeniden baslatiyoruz . telefonu tekrar actiktan sonra c de fonts klasoru olusuyor.
daha sonra indirmis oldugumuz cince fontun ismini degistiriyoruz .bura cok onemli handel den onceki kisimdaki yaziyi siliyoruz . daha sonra bunu c \ fonts klasorune atiyoruz en sonda telefonu kapatip acin hepsi bukadar .
anlatim ve upload tamamen bana aittir :)

kanko tşkurler lakin handel demişsin fontun adı781458.tff diye bişey nerden silecez ismi

- - - Eklendi - - -

kanko tşkurler lakin handel demişsin fontun adı781458.tff diye bişey nerden silecez ismi

tm knko fontu dırek attım oldu ismıyle oynamadım yani guzel oldu ama he cok thank's

Bahaxi

Bahaxi

Üye
problemboy3

problemboy3

Üye
Bahadir bu pet cıkmıyo uzun bı yazı yazıyo napmam lazım olmedı ama cıkmıyo :(

Üst Alt