ANKET!!! Sizin Favori markanız...

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce piyasadaki en iyi ilk üç bilgisayar (pc, laptop, notbook vb.) markası nedir?

• ACER

Kullanılan: 0 0.0%
  • ASUS

Kullanılan: 20 46.5%
  • MSI

Kullanılan: 3 7.0%
  • CASPER

Kullanılan: 2 4.7%
  • DELL

Kullanılan: 2 4.7%
  • HP

Kullanılan: 4 9.3%
  • IBM

Kullanılan: 1 2.3%
  • SONY

• TOSHİBA

• DİĞER

Kullanılan: 5 11.6%

• Kullanılan toplam oy
    43
Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
E şimdi hala MSI diyorsunuz yani :D Neyse Yardımlar için Teşekkürler :good:

Konuyu açan arkadaş MSI da eklesin bari :D

ozakin70

ozakin70

Üye
    Konu Sahibi
En fazla 10 tane aciliyor "diger" şıkkını isaretleyin

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
BenQ yerine msi iyi olur :oke:.

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
Kısa değimle Msi keşfedilmemiş cevher.Öncelik Msi'nin olmalı.Asus kalitesini bir yere bırakın dengesiz bir modülü uyguluyor Asus'dan haz almadığım tek nokta.Lenovo'da Asus'u izliyor desem yeridir.Orta segmente ilerliyor olmasına rağmen yüksek segmenti aratmıyor değil.Asus'dan 1 adım önde olacaksa bu yanıyla fazlasıyla öne çıkabilir.Kalite yanıylada fena değil.

Sıralamam Msi-Asus-Lenovo.

Uhops

Uhops

Üye

genel casper efsanesi ısınma mavi ekran :kop2:

şu MSI cx61 kafama yattı ya çok ucuz ciddi ciddi :hmmm

msi cx61 alacagına bütceni cok az arttır ge60 serısı al cx61de 635m var ge60 ond 454tr de gtx660 m var

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

İşin kötüsü ben mod'um ama Mobilim bi deneyeyim :)
Msi yapabilirsem oyum msi a
rica etsen ben benim MSİ'dan denerdim hacı :ehe malesef anket düzenlenmiyor :) cx61 çok hesaplı araştır derim bu arada :oke:

Symbianize

Symbianize

Üye
Asus

MrTech

MrTech

Üye
Asus çoğu ürününü kendi üretiyor ve süper,dayanıklı falan :good:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Asus çoğu ürününü kendi üretiyor ve süper,dayanıklı falan :good:

konuda genelde msi ve asus konuşulmuş sanırım ikiside genel olarak kendi parçalarını kullandığından :)

MrTech

MrTech

Üye

konuda genelde msi ve asus konuşulmuş sanırım ikiside genel olarak kendi parçalarını kullandığından :)
Benim anakart msi,dvd asus ama ikisindende memnunum :good: Hem kendi parçaları yüzünden,kalitesi olsun,destegi olsun çok iyi diğerlerine göre :good:

ozakin70

ozakin70

Üye
    Konu Sahibi
ozakin70

ozakin70

Üye
    Konu Sahibi
Bu konuyu açtıktan 2 hafta sonra tekrar yeni bir Asus aldım şu an imzamda bulunan modeli. Adamlar gerçekten son kaliteyi kullanıyor
fandan normal kullanımda (müzik,radyo,internet,office,Photoshop vs) fandan ses çıkmıyor ve elimi havalandırma yerine tuttuğumda serin-ılıkımsı bir hava esiyor

Onun haricinde şuan her ne kadar masaüstü pc rahatlığı sunamasada diğer tüm leptop notebook vs. ler gibi notebook ta i7 nin hakkını veriyor 2 ekran kartının olması bence çok güzel bi olay normal işlerde (yukarıda belirttiğim) İntel i çalıştırıp şarjdan tasarruf ediyor 3-3.5 saat arası gidiyor
Görsele dayalı oyun veya ağır proğramlarda Nvidia 635M devreye giriyor (isteğe bağlıda aktifleştirilebilir) ve parasının son hakkınıda alıyor

Uhops

Uhops

Üye
hani MSI<:)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bu konuyu açtıktan 2 hafta sonra tekrar yeni bir Asus aldım şu an imzamda bulunan modeli. Adamlar gerçekten son kaliteyi kullanıyor
fandan normal kullanımda (müzik,radyo,internet,office,Photoshop vs) fandan ses çıkmıyor ve elimi havalandırma yerine tuttuğumda serin-ılıkımsı bir hava esiyor

Onun haricinde şuan her ne kadar masaüstü pc rahatlığı sunamasada diğer tüm leptop notebook vs. ler gibi notebook ta i7 nin hakkını veriyor 2 ekran kartının olması bence çok güzel bi olay normal işlerde (yukarıda belirttiğim) İntel i çalıştırıp şarjdan tasarruf ediyor 3-3.5 saat arası gidiyor
Görsele dayalı oyun veya ağır proğramlarda Nvidia 635M devreye giriyor (isteğe bağlıda aktifleştirilebilir) ve parasının son hakkınıda alıyor
bilgisayarın ısısı dışarı vuran ısıdan beli olmuyor kimi laptop var içi yanıyor dışarı üflemiyor haliyle içerisi daha çok ısınıyor kimisi var içinde ısı değeri normal oluyor dışarıya soğuk üflüyor. Mesela bende msi var oyun oynarken fanı açıyorum ve açmadığımda daha az ısı geliyor ama fanı açınca dışarı sıcak veriyor elini koyan ısınma sorunumu var diyor ama fanı açmasam o iyi senin makine ısınmıyor diyorlar halbuki bu yanlış bir tanı fanı açtığımda sıcağı dışarı üflüyor sıcak vuruyor fakat sıcaklık değerlerine baktığımda fan açıkken 5-6 derece oynuyor bizzat test ettim oyun oynarken ;)

Üst Alt