ANKET!!! Sizin Favori markanız...

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce piyasadaki en iyi ilk üç bilgisayar (pc, laptop, notbook vb.) markası nedir?

• ACER

Kullanılan: 0 0.0%
  • ASUS

Kullanılan: 20 46.5%
  • MSI

Kullanılan: 3 7.0%
  • CASPER

Kullanılan: 2 4.7%
  • DELL

Kullanılan: 2 4.7%
  • HP

Kullanılan: 4 9.3%
  • IBM

Kullanılan: 1 2.3%
  • SONY

• TOSHİBA

• DİĞER

Kullanılan: 5 11.6%

• Kullanılan toplam oy
    43
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

şuan için para biriktiriyorm bi kaç ay içinde alırım belki 1600 kadar sınırı var :)
pcdepo sitesine bakmanı öneririm stoklarında baya asus modeli var free dos bir tane alırsın düşürürsün gt645'li falan asusta ısınma sorunu yok zaten oynarsın bütün oyunları.
Arkadaşlar Asus un N56 sına bi bakın ben hayran kaldım cok süper alet bu arada oyun acma konusunda Asus basta sonra Sony geliyor yinede donanımsal olarak incelemek gerekir bu genelde böyle :thumbup:

o modeli düşündüm ama bazı eksikleri yüzünden vazgeçtim koymuşlar 16 ram 4 gb ekran kartı falan yahu güzel hoşta Allah aşkına 5400 rpm hard disk nedir hangi çağdayız insan o makineye 7200 koyar onu geçtim neden 4 gb ekran kartı buna gerek yokki 4 gb gt650m koyacağına 2 gb gtx660m ya da gtx670m koy :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye

pcdepo sitesine bakmanı öneririm stoklarında baya asus modeli var free dos bir tane alırsın düşürürsün gt645'li falan asusta ısınma sorunu yok zaten oynarsın bütün oyunları.

o modeli düşündüm ama bazı eksikleri yüzünden vazgeçtim koymuşlar 16 ram 4 gb ekran kartı falan yahu güzel hoşta Allah aşkına 5400 rpm hard disk nedir hangi çağdayız insan o makineye 7200 koyar onu geçtim neden 4 gb ekran kartı buna gerek yokki 4 gb gt650m koyacağına 2 gb gtx660m ya da gtx670m koy :)

teşekkürler :)

ozakin70

ozakin70

Üye
    Konu Sahibi

Evet orda biraz sacmalamışlar ama kullanım alanı olarak cevremde daha çok yazılımcılar cizimciler ve grafikler lerde görüyorum bence bunun için olabilir :thumbup:

Ama tavsiyem Asus tan hiç vazgeçmemek çünkü Asus sogutma sisteminde 1 numara ve kalitede malum laptoların en büyük sıkıntıları bu:D

staryum

staryum

Üye
LG-HP-TOSHİBA
Nedeni ise lg ucuz fiyata kaliteli yapiyor mesela a5** serisi benim bilgisayarim mesela a510 ve hp, 5 sene format ve servis gormedi. Toshiba servis gormedi format gordu. İlk siraya hpyi koyarim. Gerisi bos :)

Türe

Türe

Üye
Apple , Samsung , Nokia , Monster , falan filan

Ekleme: Pc içinmiş görmedim. Toshiba , Monster , Samsung , Alienware , Msi , Acer , Lenova

hikmet366

hikmet366

Üye
Ben Ölcemi Bilsem Gine Asus :pro:

yusuf1998x

Üye
tabikide asus

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
casper iyi bir marka deil. Benim favorim toshiba ve acer.

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye

:rica: arkadaşımda aldı teknosadan 1400'e indirimmi ne yakalamış i5 8 gb ram gt635m ekran kartı 750 gb ram oldukça iyi bir donanım bu fiyata ve asus kalitesi :)

Şimdi Konuyla alakasız olacak gibi ama aslında değil. :D Ben konu açmıştım orada bana msi önerdiniz :D Neyse 2.000-2.500 bütçem vardı. Asus mu iyi MSI mı? O parayla en iyi Asus mu alınır MSI mı? :D

Şimdiden :tşk:

ozakin70

ozakin70

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi Konuyla alakasız olacak gibi ama aslında değil. :D Ben konu açmıştım orada bana msi önerdiniz :D Neyse 2.000-2.500 bütçem vardı. Asus mu iyi MSI mı? O parayla en iyi Asus mu alınır MSI mı? :D

tabikide Asus:oke: laptop türleri arasında ısınmanın en az olanı bu marka zaten çok kaliteli adamlar sistemi çok güzel ayarlıyor ve soğutma sistemini en iyi şekilde tutmaya çalışıyorlar ve başarıyorlarda:oke:

• Beğen
Tepkiler: Ragnar Lothbrok
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye

tabikide Asus:oke: laptop türleri arasında ısınmanın en az olanı bu marka zaten çok kaliteli adamlar sistemi çok güzel ayarlıyor ve soğutma sistemini en iyi şekilde tutmaya çalışıyorlar ve başarıyorlarda:oke:

Önerilerilen MSI GE60 gtx660m var alette. :oke:

• Beğen
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
  • Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

onunla kıyaslanacak asus n56'tır ben msi ile n56 arasında kaldım ama baktığın zaman n56 daha pahalı ve gereksiz fiyat var 2800–2900 indirime girdiği oluyor. Ama gereksiz donanım var mesela 1 tb 5400 rpm hard disk yerine 750 gb 7200 rpm koysalar daha iyi olurdu msi gibi. Ya da 4 gb ddr3 gt650m koyacaklarına 2 gb ddr5 gtx660m koysaydı msi gibi yine daha iyi olurdu tutmuşlar 16 gb ram koymuşlar ne gerek var bunlara n56'yı msi gibi dengeli yapsalar onu alacaktım msi keşfedilmesi gereken bir marka asus tabiki daha iyi :)

• Beğen
Tepkiler: Ragnar Lothbrok, ozakin70 ve L-LumieRe
ozakin70

ozakin70

Üye
    Konu Sahibi
Evet msi ulkemizde pek taninmiyor varsa yoksa toshiba casper :D

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
aslında msi en iyi markalardan ama turkıyede fazla unlu degil.

ozakin70

ozakin70

Üye
    Konu Sahibi
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
monstere ne demeli en dandik pc leri 2 binliradan başlıyor 30000 tl ye kadar var. Adı ustunde canavar.

Üst Alt