Haber Android'in iOS'dan Daha Üstün Olduğunun 8 Kanıtı

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce?

• Kullanılan toplam oy
    61
MuhammedGMS

MuhammedGMS

Üye
Surekli bi surum degisikligi icindesiniz androidde guncelleme geliyo stabil bi sekilde erken gelip sorunlar olacagina gec gelsin temiz gelsin.
Sürekli değil adamlar yılda bi kez sürüm değiştiriyorlar oda telfonu daha iyi yapıyor. Ben telefonu 2 aydır kullanıyorum ios 8 le geldı ve sadece bir güncelleme geldi ve gücellemeden öncede sıkıntı yoktu indirdikten sonrada yok adamlar performans geliştirmesi yapıyo hep android napıyo hiç birşey ya mağazamızda iostan windows phone nin mağazasında çok uygula var varda bunlar zaten çoğu virüslü reklamlı uygulama adam uygulamayı gönderiyor hiç bakmadan direk mağaza koyuyo sonra aa oyun güzele benziyor indirelim diyoruz bakıyoz virüslü reklamlı bişey sonrada hem küfür ediyoruz hemde telefonumuz bozulmuş oluyor ben iosu savunmuyorum ama androidin kendine bi çeki düzen vermesi gerek arka planda uygulama çalıştırmayı ios gibi engelleyip şarj süresini kısaltabilir mağazadaki gereksiz uygulamaları kaldırabilir dicem o ki hani iki elbise vardır birinin kumaşı çok iyidir aynısından bi elbise daha var ama onunda kumaşı iyi değildir sonuç bu.

Invoke

Invoke

Üye
Anlayamazsınız.

ykpknl

ykpknl

Üye
Sürekli değil adamlar yılda bi kez sürüm değiştiriyorlar oda telfonu daha iyi yapıyor. Ben telefonu 2 aydır kullanıyorum ios 8 le geldı ve sadece bir güncelleme geldi ve gücellemeden öncede sıkıntı yoktu indirdikten sonrada yok adamlar performans geliştirmesi yapıyo hep android napıyo hiç birşey ya mağazamızda iostan windows phone nin mağazasında çok uygula var varda bunlar zaten çoğu virüslü reklamlı uygulama adam uygulamayı gönderiyor hiç bakmadan direk mağaza koyuyo sonra aa oyun güzele benziyor indirelim diyoruz bakıyoz virüslü reklamlı bişey sonrada hem küfür ediyoruz hemde telefonumuz bozulmuş oluyor ben iosu savunmuyorum ama androidin kendine bi çeki düzen vermesi gerek arka planda uygulama çalıştırmayı ios gibi engelleyip şarj süresini kısaltabilir mağazadaki gereksiz uygulamaları kaldırabilir dicem o ki hani iki elbise vardır birinin kumaşı çok iyidir aynısından bi elbise daha var ama onunda kumaşı iyi değildir sonuç bu.
Herkezin bi gorusu var bnm ki bu snnki o

Rainesto

Rainesto

Üye
Beyler bence bakın bence en iyi işletim sistemi ios oda uygulama desteği yüzünden eğer Windows da iosun mağazası olsa kesinlikle en iyi işletim sistemi tileları seviyorum

Rainesto

Rainesto

Üye
Edit : İki tane olmuş

The Pancar

The Pancar

Üye
Bir forumda gördüm alıntılamak istiyorum
"elma logosu gösterme sevdalıları ile aynı telefonu kullanmadığınızı bilmek güzeldir" Güzel demiş :D

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Alsana baklava kendi tabletimden görüntü

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bıkmadınız bu tek tipleştirmeye çalışmaktan.
Anladığınız dilden konuşayım en iyisi. Siz bunun için 8 tane neden bulmaya çalışırsınız, iOS için ise tek neden yeterlidir. :oke: kib bye :optum:

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Bir android kalitesine bak birde İOS.
50 TL ye android bile bulursun.
"KALİTE" en büyük farktır.
aha da sana 1 nedenle İOS un daha üstün olduğunun kanıtı

The Pancar

The Pancar

Üye
Bir android kalitesine bak birde İOS.
50 TL ye android bile bulursun.
"KALİTE" en büyük farktır.
aha da sana 1 nedenle İOS un daha üstün olduğunun kanıtı
Buda demekki her fiyata android alınabilir ama ios için bir maaşınızı gözden çıkarmak gerek

• Beğen
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Android bir hayattır ios ise kodes olabilir

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
android' de güncellemeler cihazların daha optimum, hızlı çalışması amaçlı yayınlanırken, ios' ta önceki nesil iphone' ların patatese dönmesi için yayınlanır.

The Pancar

The Pancar

Üye
  • Beğen
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
android kullanan telefonlar daha ucuz ve ios a göre daha fazla yazılımı vardır. ios ise "ben popülerim ya deyip" daha fazla ücret kakıp, emekçiyi daha fazla beller. hele ülkenizde vergiler çoksa bu kazık daha da büyür.

ios ile android savaşırken ios un bataryası yarıda kalır.size şöyle bir benzetme yapayım:ios:deposu çeyrek dolu bir ferrariandroid:deposu full dolu audi r8.hangisini tercih edersen...

@The Pancar google yayınlıyor güncellemeyi samsung v.b firmalar la da alakali bu yazılım işi kendileri degistiriyorlar falan

• Beğen
Tepkiler: The Pancar
The Pancar

The Pancar

Üye
Hee google'ın güncellemerinden bahsediyorsun tamam. Google mis gibi sistem yapıyor markalar değerlendiremiyor.

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
Android ios a göre daha ucuz
Androıd paralı uygulamaları bedava indirme var
Android rom (kişieştirme var)
Androıdte bedava internet var ....Varda vaar

The Pancar

The Pancar

Üye
Android ios a göre daha ucuz
Androıd paralı uygulamaları bedava indirme var
Android rom (kişieştirme var)
Androıdte bedava internet var ....Varda vaar
Bedava interneti biraz açabilirmisiniz

0MG90

0MG90

Üye
Daha ucuz onu anladık da paralı uygulama, kişileştirme ve bedava internet :D asdfsfgdhfjgkhl

Üst Alt