Haber Android'in iOS'dan Daha Üstün Olduğunun 8 Kanıtı

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce?

• Kullanılan toplam oy
    61

0MG90

0MG90

Üye
Ne alaka? Ben şimdi Z2 aldım fakir miyim?

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Her hangi bir ürün daha pahalı diye daha iyi olacak diye bir kaide yok. Örneğin ben 200 liraya adidas ayakkabı aldım 2 ayda yırtılmadık yeri kalmadı ama 70 liraya aldığım lescon ayakkabıyı 3 sene giydim top bile oynadım sıkıntı çıkarmadı. Bunun gibi örnekleri çoğaltabilirim. Her ucuz üründe pahalıdan iyi demiyorum tabi. O yüzden ios daha pahalı daha iyi android çerez parasına bile var cümlelerine katılmıyorum. Hatta buda bir üstünlüktür. Her kesime hitap etmek.
İkincisi, birisinde yapamadığım bazı şeyleri diğerinde yapmam benim için üstünlüktür. Daha iyi daha kötü demiyorum. Üstün yanlarıdır diyorum.
Bu arada lollipoptan haber yokmu note 3 türkiye için :D Beklemekten sıkıldım.

PriZm

PriZm

Üye
İos =zengin adamın secimi
Android =Aklı ve fakır olanın secımı
Alakası yok. Bu dediğin sadece görmemiş ve hava atmayı çok seven milletimize özel birşey. Dünya genelinde böyle birşey göremezsin.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Her ikisine sahip olan orta maddi durumamı sahip oluyor :ehe ilk defa senden duydum zengin işi falan. Saçma..

Invoke

Invoke

Üye
Her ikisine sahip olan orta maddi durumamı sahip oluyor :ehe ilk defa senden duydum zengin işi falan. Saçma..

Hayır, yine zengin oluyor. Çünkü ayponu var. Paranın üstüne de androik almış. Şey gibi düşün bakkal sakız verir ya 10-15 kuruş yerine, öyle. :eek:

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve B.A.R.O.N
0MG90

0MG90

Üye
iPad 2'im var ve Z2'im şimdi zenginim o zaman?

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Fikirler ve çeşitler çoğaldıkça liderin kim olduğu anlaşılamaz.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Android derim 18 arifesinde tek tabancayım

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Senin dediğin kernel hata verdi ya :D kurdum cwm flashladim fail dedi v8 i flashladim T210 mu diye dikkat ettimde?
V008 e birşey diyemem en son v007 yi demedim undervolting yaparken anakart yandı galiba garantiye yolladim geldi kullanıyorum rockettab3.1 werewolf v003 ve tab4 s5 teması da yüklü safarikingin teması sen v003 yükleme tecrübe lazım bnde sorunsuz çalışıyor da 4.1.2 kullanıyorum

Üst Alt