ANDROİD TELEFONDA WİNDOWS CALİSTİRMA[YUZ YILIN PEOGRAMI]

Sponsorlu Bağlantılar

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
Windows xp-7-8 falan kurmayıda konuya eklesene

muratena

muratena

Üye
arkadaşım iyi güzelde anlaşılır bir siteye upload etseydin indirmek için uğraşmasaydık :(

GlasTes

GlasTes

Üye
Bilgisayardaki Virtual Box Gibi Bişey Ben Bunda Xiaopan Açmaya Çalışırım :)

Pringles

Pringles

Üye
WinXP img linki verebilir mi birisi?

Pringles

Pringles

Üye

• Beğen
Tepkiler: kralhox1903
Pringles

Pringles

Üye
çalışması nasıl. hızlı mı yoksa yavaş mı?

Hız normal ama arada limbo menüsüne atıyor. Ram'i falan arttırdım ama yine arada atıyor. İnternetede girmek imkansız 95le. Xp img aradım bulamadım.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Hız normal ama arada limbo menüsüne atıyor. Ram'i falan arttırdım ama yine arada atıyor. İnternetede girmek imkansız 95le. Xp img aradım bulamadım.
güzel o zaman tablete yükleyim. 1gb ram var ama kaldırır heralde.

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
Galaxy ace 2 de sorunsuz çalıştı ve konuya windows xp,7-8 iso linki ne zaman eklenir

GlasTes

GlasTes

Üye
Sanırım Win Xp-Win7-Win8 Kurma Yöntemini Buldum Ancak Deneme Şansım Yok...
En Başta Alttaki Linkten İso Dosyamızı İndirelim.

İsteyen Türkçe İsteyen İngilizce İndirsin.
Sonra Bilgisayarımıza UltraISO Programını İndiriyoruz.
Ardından UltraISO Programından İndirdiğimiz .iso Uzantılı Win Xp Dosyamızı Açıyoruz.
Ardından .iso Uzantılı Dosyamızı Farklı Kaydet Seçeneği İle .img Uzantılır Bir Şekilde Kaydediyoruz.
Ve Mutlu Son :) .img Uzantılı Dosyamızı Tabletimizde/Telefonumuzda WinXP Çalıştırabiliyoruz :)
TEKRARDAN SÖYLÜYORUM BEN DENEME ŞANSI BULAMADIM SİZ DEĞERLİ MAXİCEP ÜYELERİ DENİYECEKSİNİZ BENİM İNTERNET PAKETİM SINIRLI OLDUĞU İÇİN İNDİRİP DENİYEMEDİM...
BÜTÜN SORUMLULUK DENEYİP KULLANAN KİŞİDEDİR...

kralhox1903

kralhox1903

Üye
    Konu Sahibi
Pringles

Pringles

Üye
Windows'u cdrom seceneğini kullanarak iso ile başlatamaz mıyız?

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
Sanırım Win Xp-Win7-Win8 Kurma Yöntemini Buldum Ancak Deneme Şansım Yok...
En Başta Alttaki Linkten İso Dosyamızı İndirelim.

İsteyen Türkçe İsteyen İngilizce İndirsin.
Sonra Bilgisayarımıza UltraISO Programını İndiriyoruz.
Ardından UltraISO Programından İndirdiğimiz .iso Uzantılı Win Xp Dosyamızı Açıyoruz.
Ardından .iso Uzantılı Dosyamızı Farklı Kaydet Seçeneği İle .img Uzantılır Bir Şekilde Kaydediyoruz.
Ve Mutlu Son :) .img Uzantılı Dosyamızı Tabletimizde/Telefonumuzda WinXP Çalıştırabiliyoruz :)
TEKRARDAN SÖYLÜYORUM BEN DENEME ŞANSI BULAMADIM SİZ DEĞERLİ MAXİCEP ÜYELERİ DENİYECEKSİNİZ BENİM İNTERNET PAKETİM SINIRLI OLDUĞU İÇİN İNDİRİP DENİYEMEDİM...
BÜTÜN SORUMLULUK DENEYİP KULLANAN KİŞİDEDİR...

Ben indirdim dediğin gibi yaptım ama olmadı xp isosu deil heralde linkteki

GlasTes

GlasTes

Üye
Valla kısıtlı internetimle bunu bulabildim xp nin iso dsoyasını bulup denerseniz belki sonuç olumlu olabilir <->

szqn55

szqn55

Üye
o isolar kurulum cd kalıbı adam img istiyor kurulmuş hazır olan yani boot etmeden çalıştırmak istiyor img yi zor bulursunuz

GlasTes

GlasTes

Üye
o isolar kurulum cd kalıbı adam img istiyor kurulmuş hazır olan yani boot etmeden çalıştırmak istiyor img yi zor bulursunuz
İşte sen yazımı doğru düzgğn okumamışın verdiğim program. iso dosyasını .img dosyasına dönüştürüyor okuduysan bunu bilmen gerekirdi :)

Metin137

Metin137

Üye
winxp. İmg dosyası boyutu 2mb ziğten çıkarınca 1.4gb :) yalnız ben bir türlü çalıştıramadım çalıştıran banada sölesin

Üst Alt