(Yeni) Android'te Windows 95 Sesli ve 256 Renk Destekli+Android'te Linux+Windows'a Program Yükleme


turancen

turancen

Üye
4 gözle bekliyorum kardeş. :)
 
maxirabit

maxirabit

Üye
İlk konuda ki görüntüler ölü halde, fotoğraflar çıkmıyor :D
 
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
ben o konuyu askere gitmeden önce açmıştım takdir edersin ki asker ocağındayken konuyu takip etmem imkansızdı ancak bu akşam açacağım konu ile hem fallout oynayabileceksin hem de windows 95 kullanabileceksin. bu seferki daha düzgün her şeyi çalışıyor ister müzik dinle ister oyun oyna istersen video izle.
Konuyu hazırladım yöneticilerden onay gelsin buradan linkini paylaşacağım :)
Konum açılmıştır herkese hayırlı uğurlu olsun. :D :D

Magic Dosbox ile Windows 95 + Klasik Pc Oyunlarını Oynama (Fallout vb.) Detaylı Anlatım
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt