(Yeni) Android'te Windows 95 Sesli ve 256 Renk Destekli+Android'te Linux+Windows'a Program Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Atakanyurdak

Üye
nasil xp indiriliyor

serdar_34_54

serdar_34_54

Üye
slm arkadaşlar uzun zamandır siteye giriş yapmamıştım windows 95 deneyimi dikkatimi çekti daha önceleri bunu yapmıştım ama googleplay e yeni gelmiş bochs prog. neyse uzatmamıyım windows 95 ilk kurdum telf.256 bit renk olarak acıldı sonra nasıl olasydı 196 bit renk olarak açılıyor bu sorunu nasıl düzelte bilirim görüntü ayarlarından olmuyor en fazla 16bit renk oluoyr yardımmmmm

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
slm arkadaşlar uzun zamandır siteye giriş yapmamıştım windows 95 deneyimi dikkatimi çekti daha önceleri bunu yapmıştım ama googleplay e yeni gelmiş bochs prog. neyse uzatmamıyım windows 95 ilk kurdum telf.256 bit renk olarak acıldı sonra nasıl olasydı 196 bit renk olarak açılıyor bu sorunu nasıl düzelte bilirim görüntü ayarlarından olmuyor en fazla 16bit renk oluoyr yardımmmmm

Kardeşim o emülatör ile ancak o kadar oluyor daha fazlasını yapmak isterdim ancak bu işlerle ilgili olan programların hepsinin geliştirilmesi durduruldu ve artık kimse ilgilenmiyor. Bende en düzgün şekilde bu sitede paylaştım. O renk ayarını daha fazla değiştiremezsin.

turancen

turancen

Üye
Bende limbo programında start dedikten sonra ,win 95 yada 98 ekranı gelince, üstten mause açmaya çalışınca program direk durdurdu hatası verip kapanıyor, kaç sefer denediysem olmadı.
Sanırsam android 6 uyumlu değil galiba.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Bende limbo programında start dedikten sonra ,win 95 yada 98 ekranı gelince, üstten mause açmaya çalışınca program direk durdurdu hatası verip kapanıyor, kaç sefer denediysem olmadı.
Sanırsam android 6 uyumlu değil galiba.
Evet limbo pc emülatör maalesef android 6'ta çalışmıyor bende bir kaç tane linux denemek istedim daha fazla'ya basınca atıyor ona çözüm yok.

turancen

turancen

Üye
qumemo programın yeni sürümünü bulmaya çalışıyorum yada ona benzer program varsa onunla denerim artık :)

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Ya ekran görüntüleri ölmüş buneya
Deniycem bir ara program kurması zormu bide internete giriyormu tablete kurcamda
İnternete giriyormu bide program falan nasıl yukluceZ
Bide w95 i kurduk ne yapabiliriz bununla ?

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
[QUOTE="Gofrettin115, post: 7960326, member: 2578ekran görüntüleri ölmüş buneya
Deniycem bir ara program kurması zormu bide internete giriyormu tablete kurcamda
İnternete giriyormu bide program falan nasıl yukluceZ
Bide w95 i kurduk ne yapabiliriz bununla ?[/QUOTE]
Öncelikle düzgün konuş ve yazdıklarına dikkat et saygılı ol. şu anda çalışıyorum akşam eve gidince bakıcam ayrıca buna benzer yeni bir konu daha açtım zaten ona da bakabilirsin.
Windows işletim sistemlerini normal Windows kullanır gibi kullanabilirsin ancak burada tabii ki belirli farklar var. Öncelikle kullanacağın sistemlerden öyle çok bir şey bekleme. Yalnızca zevk olsun diye kurabilirsin. Çok dolu dolu bir şekilde kullanmak istersen de buna hdd'nin kapasitesi yetmez. Zaten belli başlı programları kurup kullanabilirsin. İnternete girilmiyor girmen şu anda imkansız emülatörün bununla ilgili bir desteği yok. Program ve oyun kurup kullanabilirsin ben bir kaç tane program kurdum ve kullandım ancak yukarıda da belirttiğim üzere emülatörden dolayı öyle çok fazla bir şey bekleme. Müzik dinlemeyezsin ya da video filan izleyemezsin. Oyun hiç denemedim dos oyunlarının çalıştığını biliyorum onlara bakabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
turancen

turancen

Üye
Arkadaşlar limbo pc emulatör yeni sürümü çıkmıştır ve tamamiyle çalışmaktadır. Yalnız usb otg ile mause klavye bağlamamız gerekiyor nedeni isae, telde mause kullanırken tam sağ ve tam sola gitmiyor, windows 98 açıldı ve kullanılıyor :D
Limbo v.2.4 yeni sürümü burda

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Arkadaşlar limbo pc emulatör yeni sürümü çıkmıştır ve tamamiyle çalışmaktadır. Yalnız usb otg ile mause klavye bağlamamız gerekiyor nedeni isae, telde mause kullanırken tam sağ ve tam sola gitmiyor, windows 98 açıldı ve kullanılıyor :D
İyimi internete giriyormu ? Kurmaya değermi daha önce kurmadim hic program nasıl yukluycez?
SS atarmisin?

turancen

turancen

Üye

Mesela burdaki limbo programinda klavye acilmiyordu. Şimdi hem klavye hemde mause çalışıyor.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
yalnız bunlar resmi sürüm değil başkalarının yaptıkları programlar ve ayrıca kararlı sürüm garantisi de vermiyor adamlar. kardeşim bu emülatörlerle nete girilmiyor
internete girilebilseydi emin olun ben bu konuyu açtığım dönem anlatırdım zaten neyse ben bu ve diğer konu baya çöp oldu iki konuyu da birleştirip toplu ve temiz bir konu açıcam yeni konuda her şeyi de anlatıcam akşam eve gidince yeni konuyu hazırlıcam orda en detaylı şekilde görürsünüz.

bence o emülatörden değil android sürümünden kaynaklı ben eski limboyu sorunsuz kullanıyordum limbonun android 6 ile tam uyumlu hale getirilmesi gerekiyor yoksa boşa uğraşmış olursunuz.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
turancen

turancen

Üye
Valla bende eski sürümü sorunlu. Bu yenisinde sorun yok kullabiyorum. Win xp deneyecegim simdi

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
hiç boşuna deneme 30 dakikadan fazla sürede acılıyor anca giriş ekranını görürsün hiçbir şekilde kullanamazsın ben akşam eve gidince detaylı bir windows konusu açıcam çalışan tüm windowslar olacak

turancen

turancen

Üye
Windows 98 açılması 1 dakika sürmüyor, herhalde win xp de yarım saat sürecek değilya, denemekten zarar çıkmaz :) çalıştığında dair resim felan atarım buraya :D inşallah çalışır

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
kardesim zamanında ben de kurdum hatta bu konuya da eklemiştim emin ol boşa zaman kaybı windows 98 ile xp aynı kefeye koyma xp 98 den çok daha üstün bir işletim sistemi. neyse dediğim gibi akşama çok detaylı bir konu açıcam zaten windowslar linuxlar oyunlar ve programlar olacak

turancen

turancen

Üye
kardesim zamanında ben de kurdum hatta bu konuya da eklemiştim emin ol boşa zaman kaybı windows 98 ile xp aynı kefeye koyma xp 98 den çok daha üstün bir işletim sistemi. neyse dediğim gibi akşama çok detaylı bir konu açıcam zaten windowslar linuxlar oyunlar ve programlar olacak
Bekliyorum kardeş.

turancen

turancen

Üye
:)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda düzgün çalışan bir emülatör buldum hem windows 95 çalışıyor hem de eski pc oyunları. Windows 95 full sesli 32 bit renk desteği ile birlikte. üstelik müzik dinleyip video da izleyebiliyorsun dosyalar hazır bu akşam açıcam konuyu. Fallout 1 2 Age of vb. oyunları açıyor

Üst Alt