Telefon Tavsiyesi Android Mi Alsam Windows Mu Alsam?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metinmb407

Üye
Telefonu müzik dinleme internet çoğunluk olarak bunlar olucak sonra bi kaç oyun oynarım o kadar 600 700 lük telefondan aşırı beklentim yok açıkçası ama beni en az bir sene götürmesi şart :) kafam milyon oldu kimisi wp vasat derken kimisi övüyo napicam bilemedim şimdi :(

Kardeş bana göre 600 700 lük Wp çok rahat işini görür eşimde Lumia 620 bende 820 var. Bir sitede 720 yi indirimde gördüm galiba hizlial.com idi. 620 birçok özelliği barındırıyor 820 den eksikleri radyo kamera piksel hız artısı pildir. 625 te uygun fiyatlı performanslı.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Invoke

Invoke

Üye
@andezitt hacı oyun mesele değil ki yeni oyunlar wpye de geliyor yavaş yavaş...

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Kardeş bana göre 600 700 lük Wp çok rahat işini görür eşimde Lumia 620 bende 820 var. Bir sitede 720 yi indirimde gördüm galiba hizlial.com idi. 620 birçok özelliği barındırıyor 820 den eksikleri radyo kamera piksel hız artısı pildir. 625 te uygun fiyatlı performanslı.

bence 1 gblik Bi modele baksın

Invoke

Invoke

Üye
WP alacaksan 1320yi bekle hacı :D Biraz pahalı olur senin bütçeye göre ama uygun bir cihaz olacak.

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
traguelwowe

traguelwowe

Üye
son yazım şu olacak bidaha kafa karıştırmayacam hız uygulama oyun diyosanız iphone tek geçerim wp kullanmadığım için yorum yapmayacam android derseniz kaldırıp çöpe atın

• Beğen
Tepkiler: andezitt
Invoke

Invoke

Üye
Pek oyum oynamam zaten hacı o yönden sıkıntı yok tek derdim iki gün sonra sıkılır mıyım wpden :(

Beğeniyorsan niye sıkılacaksın ki? Ben beğeniyorum aslında arayüzünü...

Never Back Down

Never Back Down

Üye
wp ye selam androide devam

Invoke

Invoke

Üye
androidi çöpe atın (!) =P

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Bin lira civarı olacağı söyleniyordu @andezitt

traguelwowe

traguelwowe

Üye
5S dediğiniz için söyledim.

5s.i para sınırsızsa dedim illaki o kadar parada verilmez ben 1000 tlye 2 sene önce 4s aldım gayet memmunum vede dünyanın en hızlı navigasyona bağlanan cihazıdır hücresel ve net kapalıyken navigasyon cihazından hızlı navigasyona bağlanan başka bi cihaz varsa soyleyin nokiayı terhic etmememin nedeni nokiada ortalama hücresel kapalıyken navigasyona bağlanma hızı 2 ile 5 dakka arası androiddede öyle iphone 10 saniyeyi geçmiyo bunuda boyle bilin dostlar

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt