Telefon Tavsiyesi Android Mi Alsam Windows Mu Alsam?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
traguelwowe

traguelwowe

Üye
ücretsiz nasıl oluyo

tongbu ile dostum navigasyon hariç herşey beleş :) havigasyon için jailbreak şart
gorucez :sirit:

jailbreak yapmış arkadaş ,o telefon Bi bozulsun gorucem ben onu :)

dostum iso 7.04 jailbreak yok daha ben jailsiz kullanıyorum
ücretsiz nasıl oluyo

tongbu ile dostum navigasyon hariç herşey beleş :) navigasyon için jailbreak şart

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
tongbu ile dostum navigasyon hariç herşey beleş :) havigasyon için jailbreak şart

dostum iso 7.04 jailbreak yok daha ben jailsiz kullanıyorum

tongbu ile dostum navigasyon hariç herşey beleş :) navigasyon için jailbreak şart

garanti kapsamından çıkar her türlü

MaxipmaN

Üye
garanti ne durumda peki?

traguelwowe

traguelwowe

Üye
garanti kapsamından çıkar her türlü

iyide jailbreakmı yapıyon garantiden çıksın ala ala garantiye girmesi için illa i tunesten paralımı alacaz uygulamaları siz böyle devam edin biz iosun piiri olmuşuz garantiye girse ne olur girmese ne olur.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
iyide jailbreakmı yapıyon garantiden çıksın ala ala garantiye girmesi için illa i tunesten paralımı alacaz uygulamaları siz böyle devam edin biz iosun piiri olmuşuz garantiye girse ne olur girmese ne olur.

iosa lafım yok , güzel sistem ama bence ios 7 de bozdu işi artık stabilliği kalmadı eskisi gibi

traguelwowe

traguelwowe

Üye
garanti ne durumda peki?

ben telefonu 2.ci el aldım adama sormadım bile garantisi vrmı diye telefonu alalı 2 yıl oldu tek bi yazılımsal hata donma kapanma vs şeyler yaşamadım 6.1 de jailbreak yaptım 1 yıl jailin tadını çıkarttım hiçbi sıkıntıda yaşamadım şimdi ios 7 jailbreak bekliyorum isterse 10000 tl olsun telefon jailsiz bi iphone düşünülemez şuanda jailbreak yok ios 7 için ama tongbu sağolsun navigasyon hariç herşeyi bizlere sunuyo

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
ben telefonu 2.ci el aldım adama sormadım bile garantisi vrmı diye telefonu alalı 2 yıl oldu tek bi yazılımsal hata donma kapanma vs şeyler yaşamadım 6.1 de jailbreak yaptım 1 yıl jailin tadını çıkarttım hiçbi sıkıntıda yaşamadım şimdi ios 7 jailbreak bekliyorum isterse 10000 tl olsun telefon jailsiz bi iphone düşünülemez şuanda jailbreak yok ios 7 için ama tongbu sağolsun navigasyon hariç herşeyi bizlere sunuyo
çok sade oluyo jail falan yapmayınca :)

traguelwowe

traguelwowe

Üye
iosa lafım yok , güzel sistem ama bence ios 7 de bozdu işi artık stabilliği kalmadı eskisi gibi

bi telefonda ne ararsınız 1.ci hız 2.ci kamera . 3.cü ses 4. ise uygulama ve oyun benim 4 arkadaşım inadıma gitti biri s3 aldı biri minisi diğeri s4 aldı bi diğeride onun minisini yani androidde 4 farklı yüksek model hemen hemen hergün bu telefonları inceleme fırsayım oldu samsung çok ağır bi telefon hız vs konusunda uygulamalarda oyunlarda ise tam bi vasat samsungun extra güzel yanı ekranının büyük olması ve sadece kamerası net olması başka bi güzelliği yok.

windows 8 phonede ise telefondan çok tableti andırıyo bi telefon okadar büyükmü olur zaten win8 en uyuz olduğum işletim sistemi tek + sı su altında kamera çekme özelliği başka xtra bi yanını görmedim ben

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
tespitlerin biraz yanlış Windows Phone iphone gibi tek model değil,ve kesinlikle pc sürümüyle karşılaştırma yani ha 3.5 ha 3.8

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
Iyice kafam karıştı yeminle :)

metinmb407

Üye
Wp 8 kullanıyorum eşime lumia aldıktan bir sure sonra gittim kendime de aldım. Wp nin androidden daha hızlı geliştiğini söylemeye gerek duymuyorum. Face vs uygulamalarda anlık bildirim sıkıntım yok. Market market yahu sanırsın 100 bin uygulamanın hepsini kullanıyorsunuz. İşimi görecek çoğu uygulama ücretsiz wp de. Sistem çok stabil. Ram şişme sorunu yok dolsada takılma yok. Wp kullanım olarak daha pratik. Üzebilecek bir iki şey şarjı daha iyi olabilirdi. Şu an dosya yöneticisi yok ama ücretsiz programı var zaten yakında güncelleme gelecek. Birde medya sesleri zil seviyeleri ortak çalışıyor.

traguelwowe

traguelwowe

Üye
tespitlerin biraz yanlış Windows Phone iphone gibi tek model değil,ve kesinlikle pc sürümüyle karşılaştırma yani ha 3.5 ha 3.8

?
Wp 8 kullanıyorum eşime lumia aldıktan bir sure sonra gittim kendime de aldım. Wp nin androidden daha hızlı geliştiğini söylemeye gerek duymuyorum. Face vs uygulamalarda anlık bildirim sıkıntım yok. Market market yahu sanırsın 100 bin uygulamanın hepsini kullanıyorsunuz. İşimi görecek çoğu uygulama ücretsiz wp de. Sistem çok stabil. Ram şişme sorunu yok dolsada takılma yok. Wp kullanım olarak daha pratik. Üzebilecek bir iki şey şarjı daha iyi olabilirdi. Şu an dosya yöneticisi yok ama ücretsiz programı var zaten yakında güncelleme gelecek. Birde medya sesleri zil seviyeleri ortak çalışıyor.

nokiada olmassa olmazı dosya yönetici onsuz bi nokia düşünemiyorum :D

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
BEN ESKİ NOKİA KULLANICISI OLARAK HERTÜRLÜ OY

TELEFONU NE AMAÇLA KULLANACAKSIN ?

abi yeter ama 1.si daha wp yi bilmeden atıp tutuyosun,2.si adam discovery demiş 600 Tl yani gidip iphone 4 mü onercen Allah aşkına laf olsun torba dolsun misali spam yapma şurda

• Beğen
Tepkiler: traguelwowe
andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu müzik dinleme internet çoğunluk olarak bunlar olucak sonra bi kaç oyun oynarım o kadar 600 700 lük telefondan aşırı beklentim yok açıkçası ama beni en az bir sene götürmesi şart :) kafam milyon oldu kimisi wp vasat derken kimisi övüyo napicam bilemedim şimdi :(

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Telefonu müzik dinleme internet çoğunluk olarak bunlar olucak sonra bi kaç oyun oynarım o kadar 600 700 lük telefondan aşırı beklentim yok açıkçası ama beni en az bir sene götürmesi şart :) kafam milyon oldu kimisi wp vasat derken kimisi övüyo napicam bilemedim şimdi :(

2. El temi 820 veya lumia 525 çıkcak 1 gb ramli bu iki telefon seni en az 2 yıl götürür

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Dostum hiç bir platforma fanatikliğim yok senin dediğin fiyatta ve beklentilerin doğrultusunda en iyi platform WP dur. Dediğin fiyattaki çoğu Android seni mutlu etmeyecektir.

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
Dostum hiç bir platforma fanatikliğim yok senin dediğin fiyatta ve beklentilerin doğrultusunda en iyi platform WP dur. Dediğin fiyattaki çoğu Android seni mutlu etmeyecektir.
Abi elimde zamanında bin liraya aldığım s3 mini var cidden diyom rehbere girmek en az 4 saniye o derece kasıyo onun için biraz wp tarafına döndüm :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt