Telefon Tavsiyesi Android Mi Alsam Windows Mu Alsam?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BelaMonte

BelaMonte

Üye
android alacaksan en iyisinden alacaksın. Nexus 5, lg 2 filan. Yoksa android alınmaz. İki gün sonra ram şişiyor ve reh eri bile 6 saniyede açıyor. Ben bir senedir wp kullanıyorum bak bir senedir, en ufak bir kasma kırıntısı bile yaşamadım sen düşün. Android alırsan sadece oyun için al. S4 un sekiz çekirdekte yapamadığını lumia 920 2 çekirdekte yapıyor mesela. He arayuz sıkıcı kelebilri ki bu zevk meselesi. Ben çok hoşlanıyorum her gün farkı faklı renklerde takılmak. Ban mesela androitin sadec arayuzu sıkıcı geliyor. Oyun meselesine gelince yukarıda biri sadece satın alman gerekiyor diyor ama tek uygulamayı almadan önce deneyebiliyorsun. Wp de virüs bulaşma derdi yok, uygulamalar senin kimliğine erişemiyorşar, özel bilgilerine erişemiyorlar ama android te öyle değil. Dünyanın en hızlı işletim sistemi wp seçildi zaten. Ama bu zevk meselesi inan. Bence wp al.

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
Bunları duyunca da wpye kayıyo gönlüm :)

enterneoll

enterneoll

Üye
hahahahahahahahhahahahahahahahahahaa rehber 6 sn'de açılıyormuş hahahahaha hala buna inanan var mı acaba şehir efsanesi oldu sanırım artık bu ve batarya olarak s3'de s4'de 920 den çok daha üstün ayrıca nokia servis tarafından çok dertli telefonu sağlam göndersen servise sorunlu gönderiyorlar sana biraz wp forumunu inceleyebilrisin ve android'deki özgürlük wp'de kesinlikle yok kapalı kutu wp. ve uygulama yönünden tam bir fakir ve android'de virüs yok çünkü linux tabanlı işletim sistemlerinde virüs yok.
hala o kadar cahil insan varki Androide, Androit diyor cidden çok komiksiniz daha facebook bildirim problemini çözememiş bir sistemle uğraşın siz ve Windows phone marketindeki işe yarar her şey ücretli zaten oyun olarak doğru düzgün 1-2 oyunları var asphalt 8 ve nova 3 ilkiside ücretli androidde asphalt 8 ücretsiz nova 3'ü de indir oyna daha ne diyim insan kendini bilerek derde mi sokarbu arada yazmayı unutmuşum wp'ye youtube uygulaması geldi mi ben kullandığımda youtube uygulaması bile olmayan bir sistemdi

The Shadow

The Shadow

Üye
android alacaksan en iyisinden alacaksın. Nexus 5, lg 2 filan. Yoksa android alınmaz. İki gün sonra ram şişiyor ve reh eri bile 6 saniyede açıyor. Ben bir senedir wp kullanıyorum bak bir senedir, en ufak bir kasma kırıntısı bile yaşamadım sen düşün. Android alırsan sadece oyun için al. S4 un sekiz çekirdekte yapamadığını lumia 920 2 çekirdekte yapıyor mesela. He arayuz sıkıcı kelebilri ki bu zevk meselesi. Ben çok hoşlanıyorum her gün farkı faklı renklerde takılmak. Ban mesela androitin sadec arayuzu sıkıcı geliyor. Oyun meselesine gelince yukarıda biri sadece satın alman gerekiyor diyor ama tek uygulamayı almadan önce deneyebiliyorsun. Wp de virüs bulaşma derdi yok, uygulamalar senin kimliğine erişemiyorşar, özel bilgilerine erişemiyorlar ama android te öyle değil. Dünyanın en hızlı işletim sistemi wp seçildi zaten. Ama bu zevk meselesi inan. Bence wp al.
Rehberi 6 sn. de mi açıyor ? Senin daha önceden kullandığın telefon neydi ace 2 bile en geç 2 sn. de açıyor rehberi :D

MaxipmaN

Üye
wpnin mağaza felaket android bence

BelaMonte

BelaMonte

Üye
@The Shadow sen dua et 10 saniye demedim. ve dediğim cihaz s3 ve s4. ben mağazada az uygulama olduğunu kabullenirima ama sizde bunu kabullenin :D.

The Shadow

The Shadow

Üye
@The Shadow sen dua et 10 saniye demedim. ve dediğim cihaz s3 ve s4. ben mağazada az uygulama olduğunu kabullenirima ama sizde bunu kabullenin :D.
Siz de androidin sadece touchwizden ibaret olmadığını kabullenmelisiniz bence :)

MaxipmaN

Üye
nexuslar saf masum android kullanır bi kere tmm mı :D

partyhard

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

6 saniyede açılıyo beyler

The Shadow

The Shadow

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

6 saniyede açılıyo beyler
Olabilir belki 53 dk. izleyecek halim yok ama o telefonu bana verseler 1 saniyeden kısa sürede açıldığını da gösterebilirdim :)

Invoke

Invoke

Üye
dk 10-13arasında bir yerde olacak... Ve hiçte 6saniye değil =P

aosman61

aosman61

Üye
git bi windows kullananlara sor memnunmu sıkılmışı diye, bide androidlilere aynısını sor, dahada bişey demiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Fanatiklik yapmayın artık insanların iyice kafasını karıştırıyorsunuz. WP için uygulama az muhabbeti kalmadı artık çok abidik gubidik programlar kullanmıyorsanız WP da önemli kullandığınız çoğu uygulama mevcut çoğu kişi sıkıntı çekmez. Çok aşırı programlar içerisinde yüzen biri her aradığını bulamayabilir. Buna ek olarak hala bildirim sorununu çözememiş işletim sistemi diye laf edenler Androidin ilk zamanlarını hatırlasınlar WP aynı dönem düşünülürse Android in hala çözemediği birçok sorunu çözmüş halde. WP kullandığı alt donanımlı cihazlarda dahi çok performanslı çalışmakta.

Şimdi gelelim Android tarafına yok rehber şu kadar sürede açılıyormuşta falan geçiniz bunları eskidi bunlar eski telefonlar ram yetmezliğinden şişme yaptığında elbette donmalar oluyor ama şuanki üst düzey telefonlarda kolay kolay rastlanmaz. Android de bence en az 2 GB ramlı cihazları tercih edin.

Sonuca gelirsek her iki platformunda kendine has üstünlüğü var buradaki asıl soru alıcının kullanım alışkanlıkları ve beklentisi ne ? Buna göre platformu seçsin fanatikler kendi kullandıklarının her yönden en iyisi olduğunu sanmayı bıraksınlar.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Fanatiklik yapmayın artık insanların iyice kafasını karıştırıyorsunuz. WP için uygulama az muhabbeti kalmadı artık çok abidik gubidik programlar kullanmıyorsanız WP da önemli kullandığınız çoğu uygulama mevcut çoğu kişi sıkıntı çekmez. Çok aşırı programlar içerisinde yüzen biri her aradığını bulamayabilir. Buna ek olarak hala bildirim sorununu çözememiş işletim sistemi diye laf edenler Androidin ilk zamanlarını hatırlasınlar WP aynı dönem düşünülürse Android in hala çözemediği birçok sorunu çözmüş halde.

Şimdi gelelim Android tarafına yok rehber şu kadar sürede açılıyormuşta falan geçiniz bunları eskisi bunlar eski telefonlar ram yetmezliğinden şişme yaptığında elbette donmalar oluyor ama şuanki üst düzey telefonlarda kolay kolay rastlanmaz. Android de bence en az 2 GB ramlı cihazları tercih edin.

Sonuca gelirsek her iki platformunda kendine has üstünlüğü var buradaki asıl soru alıcının kullanım alışkanlıkları ve beklentisi ne ? Buna göre platformu seçsin fanatikler kendi kullandıklarının her yönden en iyisi olduğunu sanmayı bıraksınlar.

katılıyorum en az 2 gb lazım. Sınıfta 5-6 tane s3 kullanan var ,belki inanmazsınız ama ramler oyle dolmuş ki benim l520 de açtığım hill climb onlarda oyundan atıyor,ben wp ye geçmeden önce bişey duymuştum ,androidler ilk 1 yıl uçak gibidir ,sonrasında kaplumbağa gibi.şu an çevremde görüyorum millet bundan şikayetçi .sadete gelirsek ,abi sen discovery al ama her gun wp forumu takip et yavaş yavaş anlıyacaksınız

traguelwowe

traguelwowe

Üye
tek kelimeyle ios al bi 5s hayatın tadını çıkart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt